מתי בפעם האחרונה מישהו תפר לך תכשיט?

בחורה עם מחשב נייד

מכירות את זה שאתן משוטטות לכן באינטרנט ומחפשות את התכשיט הבא שיהיה שלכן? ואז מוצאות את עצמכן בוחרות תכשיט מהמם ומרגישות שזהו זה אותו אנחנו קונות! עד שאת מגלה שהוא די טרנדי ומופיע על כל אישה שלישית בערך? אני מכירה את זה היטב ולכן החלטתי שאת התכשיט הבא שלי אני קונה אצל מעצב שיודע להתאים את התכשיט לאופי, לסגנון ולתקציב כמובן.

3

עיצוב תכשיט לוקח המון זמן מרגע החשיבה של איך הוא ייראה ועד לרגע בו הוא נכנס אל תוך קופסא מהודרת וברגע בו אני לוקחת חלק מכל התהליך הזה זה הופך את החוויה להרבה יותר מרגשת ולא עוד רכישה רגילה.

אז שוטטתי לי קצת באינטרנט כהרגלי והגעתי אל מעצב שהקסים אותי בשם עודד קאשי, יש לו אתר אינטרנט ממציג חלק מהתכשיטים שלו, הטבעת שהפילה אותי מהכסא היא "ראש הנמר" משהו בצבעים שלה משך אותי חזק.

ללא שםג

אקצר את הסיפור, עד שהחלטתי שאת הטבעת הזו אני קונה לי לפנק את עצמי (לא מגיע לי?), הבנתי שקאשי מכין תכשיטי טיילור מייד כלומר התאמה אישית של התכשיט אליי כפי שכתבתי קודם ופה התחילה הבעיה אצלי. עכשיו כל שנשאר לי לעשות זה לבחור מה הכי נכון לי וכשיש לי יותר מאופציה אחת אני מתחילה ללכת לאיבוד, אבל למזלי אני די בטוחה שאוכל למצוא פתרון ביחד עם התופר  🙂

אז בנות, לכו תתפרעו ותכינו גם לכן תכשיט כזה שתראו רק עליכן.