מתיחת צוואר ללא צלקות

בחורה עם מחשב נייד

מרגישה שהצוואר משווה לך מראה מבוגר ולא בצדק? מעוניינת בצוואר מורם ומתוח? להלן מידע אודות ניתוח מתיחת צוואר.

אם את מרגישה שעור הצוואר מתחיל להיות רפוי, צנוח ולא מחמיא, כדאי לברר את מידת ההתאמה לניתוח קוסמטי בו יוסרו רקמות עור ושומן עודפות, ותבוצע מתיחה של הצוואר. ניתוח זה יכול להתבצע כהליך כירורגי בפני עצמו, או כחלק מניתוח כולל יותר המשלב מתיחת פנים. נשים רבות אשר מתעניינות בניתוח זה, חוששות מנושא ההרדמה ומהצלקות שהניתוח עלול להשאיר.

באיזו הרדמה משתמשים?

באופן כללי ניתן לבצע את הליך מתיחת צוואר תחת הרדמה חלקית או מלאה, אך רופאים רבים בוחרים בהרדמה מלאה מכיוון שהיא נמצאה כבטוחה יותר. הניתוח עצמו קצר יחסית ולאחריו ניתן ליהנות מתוצאות מרשימות למשך שנים רבות. ההחלמה מן הניתוח יכולה להימשך כ-3 שבועות, תלוי במורכבות הניתוח, וחשוב להיות ערניים לסימנים היכולים להעיד על סיבוך או בעיה בקצב ההחלמה של האזור המנותח.

מה לגבי צלקות?

בעבר ניתוחים למתיחת פנים וצוואר הותירו צלקות, אך כיום ישנה טכניקה חדישה בה משתמשים באזור הצוואר, בה לא נותרים צלקות באזור הגלוי לעין. טכניקה זו מכונה בשם Micro Invasive Surgery והייחוד שלה הוא בכך שהחתך מבוצע בצורה מעגלית סביב תנוך האוזן, כאשר העור נאסף בחלק האחורי של האוזן לתוך החתך. שיטה זו לא משאירה סימנים והיא ניתנת לביצוע גם תחת הרדמה חלקית, למי שבכל זאת חוששת מהרדמה מלאה.

מתיחת צוואר ללא צלקות – האם זה באמת אידיאלי כמו שזה נשמע?

ההתקדמות הרפואית הרבה הובילה לפיתוח טכניקות חדישות המאפשרות לשפר את מראה עור הצוואר ולהחזיר לך את המראה הצעיר והבריא.

עם זאת, חשוב שההליך יבוצע בידיו המיומנות של מנתח כירורגי מומחה, כדי להבטיח תוצאות טובות ואסתטיות.