מתיחת פנים למראה טבעי

מתיחת פנים
מתיחת פנים

מתיחת פנים

בשנים האחרונות נשים וגברים כאחד פונים ומבקשים לבצע מתיחת פנים. הצורך במתיחת פנים נובע מתחושות פנימיות המעיבות על חיי המטופלים, מערערת את ביטחונן ופוגעת באיכות חייהם. רבים ירצו שלא להיראות צעירים לגילם אבל ודאי לא רוצים להיראות מבוגרים יותר, ולשם כך הן מבקשים לבצע מתיחת פנים.

מתיחת פנים נעשית באופן מקצועי כדי להעניק למטופלים מראה טבעי. המתיחה נעשית על ידי מתיחת העור או הרמת רקמות שצנחו או עם חומר מילוי המוסיף נפח לקבלת מראה מלא. מתיחת פנים, לא חייבת להיות חודרנית ופולשנית, אלא באמצעות חומר מילוי. חשוב להקפיד שחומר המילוי יהיה טבעי ומאושר לשימוש. רופא מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית, בעל ותק ומוניטין, העושה שימוש בטכניקה ובטכנולוגיה מתקדמים, הוא איש המקצוע שיבצע את מתיחת הפנים.

עוד על ההליך

אחת הרופאות המנתחות בעלת ניסיון רב בתחום היא ד"ר שגית משולם אשר מנתחת ומבצעת מתיחת פנים במרכז הרפואי בבי"ח בילינסון ובקליניקה פרטית לטיפול אסתטי. כחלק מתהליך הטיפול תבצע ד"ר שגית משולם, תיאום ציפיות עם המטופלים. במהלך הייעוץ הראשוני וההכנה לקראת הטיפול, יבוצעו סדרת בדיקות לאבחון מצב בריאותי, אבחון איכות עור הפנים ואזורי הצניחה והרפיון, תיבדק גם הסימטריה בין שני צדי הפנים וכן כל הדרוש למתיחת הפנים כולל קילוף העור, מילוי קמטים, מתיחת עפעפיים וכל האזורים היותר בעיתים על מנת ליצור מראה מושלם ואסתטי. לאחר כל סדרת הבדיקות והאבחון הדרושים, תקיים ד"ר שגית משולם תיאום ציפיות שיאפשר למטופלים לשאול את השאלות הנכונות ותעניק להם הסבר מפורט על תהליך הטיפול, השיקום וההחלמה.

ניתוח מתיחת פנים
ניתוח מתיחת פנים

למידע נוסף היכנסו לאתר ד"ר שגית משולם>>>

בניתוח מתיחת הפנים, נעשה חתך בקו האוזן הקדמי הממשיך  מאחורי האוזן אל תוך שיער הקרקפת האחורי. לעיתים נעשה חתך נוסף מתחת לסנטר לצורך הידוק השרירים בקדמת הצוואר. דרך חתכים אלו מופרד העור מהשומן והשרירים שמתחתיו. עודפי העור מוסרים והעור מונח בחזרה בצורה הרצויה. בתהליך הניתוח מונחים גם שני נקזים לניקוז נוזלים ומוסרים יום למחרת הניתוח.

הניתוח למתיחת פנים נעשה בהרדמה כללית או מקומית תלוי במקרה ובמצבו הבריאותי של המטופל, ומשך הניתוח נע בין 3 ל-5 שעות תלוי בטכניקה המבוצעת. ד"ר שגית משולם מבצעת ניתוחי מתיחת פנים עם מיטב הציוד והטכנולוגיות הדרשות מהמתקדמים בעולם ובשיטות וטכניקות החדישות ביותר.

תהליך ההחלמה כרוך באשפוז להשגחה ולצורך בדיקות, הסרת הנקזים וחבישות לפי הצורך. במהלך ההחלמה יתכנו נפיחויות וטפי דם אך הינם חלק מתהליך ההחלמה וייעלמו עם הזמן. הכאבים לאחר הניתוח לא קשים וניתן לטפל בהם באמצעות משככי כאבים. כחלק מתהליך ההחלמה וביומיים הראשונים אין להרטיב את המקום המנותח ויש למרוח משחות אנטיביוטיות באזורי הניתוח למניעת זיהומים והחלמה מהירה. ד"ר שגית משולם תלווה אתכם בכל תהליך ההחלמה לקבלת התוצאה המרשימה והחלמה מושלמת ובעיקר לשביעות רצונכם.

דר' שגית משולם דרזון
בת 40, נשואה ואמא לאורי, יפתח ועמליה. מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית. מנהלת השירות לכירורגיה משחזרת של השד במרכז רפואי "רבין" בפ"ת.