מתיחת פנים בקליניקה ייחודית בטורקיה

בחורה עם מחשב נייד

חלומן של נשים רבות הוא לבצע מתיחת פנים. אחת המטרות המרכזיות שלהן היא להיראות צעירה הרבה יותר מהגיל האמיתי שלה. כל אחת מעוניינת לקבל מחמאות על נראותה ולכן הדבר מגביר את תחושת  הביטחון העצמי שלה.

קליניקה מקצועית ביותר בטורקיה

באיסטנבול קיימות הרבה קליניקות אשר עוסקות בניתוח מתיחת פנים אך מכיוון שמדובר בפניה של האישה אשר הן סימן ההיכר שלה ואיבר גלוי לעיני כל ולא איבר פנימי אשר אפשר להסתיר אותו בעת לבישת מכנסיים או חולצה, קיימת חשיבות עצומה בביצוע ניתוח זה בקליניקה איכותית ובעלת מוניטין גבוה לאורך שנים רבות.

הקליניקה המובילה בטורקיה אשר מבצעת בתדירות גבוהה ניתוחים מסוג זה היא הקליניקה של המומחה הבין לאומי לכך, ד"ר אוזגה ארגון אשר ביצע מאות ניתוחים בתחומים שונים של הפלסטיקה.

ברזומה של ד"ר אוזגה ארגון אפשר למצוא מאות נשים וביניהן הרבה מאד ישראליות אשר הגיעו לקליניקה שלו באיסטנבול וביצעו ניתוח מוצלח מסוג מתיחת פנים. דרך הפעולה יוצאת הדופן של הרופא אשר כוללת אבחון מדויק של הצורך הייחודי של כל אישה, שלבי התכנון ומתן ההסברים המפורטים, הייעוץ והליווי האנושי החם והמקצועי. בנוסף לכך, האיכות הגבוהה של התוצאה והעלות המופחתת לעומת ניתוחים מקבילים בארץ ובמדינות אחרות הם אלו שמכריעים את הכף ומדרבנים נשים רבות לטוס בעקבות החלום ולחזור מאד מאושרות.

ניתוח מתיחת פנים בטורקיה

הכנה לניתוח מתיחת פנים

כדי שהניתוח יעבור בהצלחה יש לבצע כמה פעולות רפואיות כמו לדוגמה הפסקת נטילת מדללי דם, הפסקת העישון כשישה שבועות לפני מועד הניתוח, איזון של רמת לחץ הדם, לא להימצא בשמש היוקדת כחודש לפני מועד הניתוח, לא לבצע טיפולי פנים ולהיות 24 שעות לפני ההליך הניתוחי ללא עדשות מגע.

מהלך ניתוח מתיחת פנים

כמו כל ניתוח כירורגי, גם ניתוח זה מתבצע בהרדמה מלאה והוא נמשך עד ארבע שעות. כדי לבצע מתיחה בכל הנקודות החשובות, מבצע הרופא המומחה כמה חתכים בהתאם לתכנון הניתוח כמו לדוגמה במצח, ברקות, מאחורי האוזניים, סביב התנוכים, בעורף בפאות ועוד.

במהלך הניתוח, המנתח משחרר את הרקמות הממוקמות במרכז פני האישה. כמו כן הוא מותח באופן מדויק את מעטפת השומן והשרירים, מעלה את שומן הלחי כלפי מעלה, מסיר עור מיותר ובדרך זו הוא מותח את העור ומעלים את הקמטים ואת קמטי ההבעה אשר היו קודם לכן באזורים שונים.

החלמה מהניתוח

כדי לוודא שבריאותית הכול תקין והאישה חשה בטוב לאחר הניתוח, היא נשארת להשגחה רפואית במשך יום אחד ורק לאחר מכן היא משתחררת.

חבילת הכול כלול לצורך ביצוע הניתוח באיסטנבול

באופן טבעי לפני כל הליך כירורגי קיימים חששות ולכן ד"ר אוזגה ארגון מציע לנשים הישראליות להגיע לאיסטנבול ולבצע את הניתוח בקליניקה המובילה שלו במסגרת חבילת הכול כלול כך שהן לא צריכות לדאוג לשום דבר מלבד הזמנת כרטיסי הטיסה. עסקת החבילה כוללת את עלות הניתוח, בית המלון וכל ההוצאות הנלוות. נותר לאישה רק לתאם את מועד הניתוח ובהתאם לכך להזמין את כרטיסי הטיסה וליהנות מחופשה המשולבת עם ניתוח כירורגי שהוא הגשמת חלום ולאחריו כל החיים ייראו אחרת.

ד"ר אוזגה ארגון
ד"ר אוזגה ארגון הוא מנתח פלסטי מוסמך כבר 27 שנים. אנו מבצעים מגוון רחב של ניתוחיים פלסטיים, בקליניקה שלנו בטורקיה איסטנבול. בואו והגשימו את חלומכם עוד היום.