משפטי מחץ…

שלום לכם,

היום אני אגע בנקודות שאני בטוחה שהרבה בנות בפלאסייז יוכלו להזדהות איתן בצורה זו או אחרת.

משפטי מחץ ששמעתי מאז ומתמיד מאימי וחמתי:…אילו הייתי יפה כמוך, הייתי סוגרת את הפה לשנה בשביל להיות רזה…, תראי את העוזרת בית שלי, יש לה 5 ילדים היא יכולה להיות מודל (מבלי לפגוע…אבל חמתי אם ישימו לה חתול רזה וגבוה בחצאית היא תתמוגג מיופיו גם כן)

אם את כל-כך אוהבת להצטלם ולהיות מודל, אז את חייבת להרזות, מה יגידו אחרים? (עדיין חמתי)

את לא מתביישת ללבוש שמלה/חצאית כזאת קצרה? רואים לך את הרגליים השמנות כאשר את הולכת, אז מה שלמטה הן יפות וחטובות (אמא שלי)

את עוד פעם השמנת…בטח תרזי כאשר אני אמות (אמא שלי)…

וככה הלאה והלאה….עכשיו שתבינו, יש לי כבוד ואהבה לשתיהן, ואנחנו מסתדרות מצוין, ויש לי יחסים עם חמתי שאני בטוחה שהרבה נשים היו רוצות להתחלף איתי. ואמא שלי נחשבת בחוגים רבים כקדושה אמיתית, רופאה מחוננת ואדם נהדר (וזה הכל נכון) אבל שתיהן כבר עברו את ה-80 והם שייכות לדור, שלא מבין בהעצמה נשית ושגם אישה מלאה יכולה להראות יפה ומסודר. הן בהחלט מודעות לנוכחות שלי והיא קצת מטלטלת אותן כי העולם שלהן אחר…ולכן כל האמרות וכל המשפטים נאמרים באהבה, בדאגה,,,אבל הן לא מבינות שכל אחת אחרת (עם עור פחות של פיל) הייתה עונה להן בחוצפה, נעלבת, נפגעת ומפסיקה אפילו לתקשר איתן.

לא שמגיע לי כתר, ממש לא…אבל אני רק מחייכת יפה מבלי לענות וממשיכה…אני מאמינה "בחינוך אחר" וכמה שיותר הן יראו אותי לובשת ומצטלמת יהיה להן אולי יותר טבעי לקבל אותי כמו שאני.

אז לא…אני לא רוצה להיות "מודל", אבל אני אוהבת להצטלם (ואומרים שסבתא גיטל מצד האבא ממש אהבה להצטלם, ואני דומה לה גם חיצונית), ואני אוהבת להתלבש, גם צבעוני, ולפעמים בולט גם. וזה עושה לי טוב. כי החיים איך לומר…לא תמיד ממש טובים אלי (אבל זה לא הנושא לפוסט הזה) אז נעים לי להיות צבעונית ומאופרת..

אז הנה סדרה של תמונות עם אותו אאוטפיט בכמה פוזות…

IMG_20191128_121232_0

ג'קט: EDDIE מכנסיים: גולף נעליים: רונן חן
ג'קט: EDDIE
מכנסיים: גולף
נעליים: רונן חן
בג'קט פתוח
בג'קט פתוח
חולצה: Gerry Weber
חולצה: Gerry Weber

רוצה רק לציין שבעלי היקר קנה לי ללא נוכחותי את החולצה הזאת..אז נכון שהיא טיפה צמודה, אבל הצבעים שלה מחמיאים מאוד ועצם המחשבה נעימה לי…ואפרופו חמתי הוא קנה את זה ביחד איתה במבצע של 1+1, היא קנתה לעצמה אחת והוא בחר את השנייה בשבילי והיא אוהבת לקנות לי…למרות שתמיד יש הערות: אההה…זה חדש, תתחדשי…כל מה שהיא לא ראתה עלי חייב להיות לדעתה חדש..כאילו שאני 24 שעות 7 ימים בשבוע איתה…חהחה

ולבסוף קלוזאפ לאיפור…וכאן אני מספרת לכן שהשתתפתי בהגרלה בפייסבוק בקבוצה של דפנה יופה שנקראת: לייף סטייל מעל גיל 40" וזכיתי במקום שני ב3 מוצרים מקוסמטיקה שנקראת ofra, יופי של מוצרים, התאפרתי בצללית שלהן, שמתי אודם כהה יפה שלהם והתזתי מקבע איפור שזה הטרנד החדש בעולם האיפור. הנה התוצאות על 2 תמונות.

אלה המוצרים
אלה המוצרים

20191121_110031_resized 20191128_121729_resized

ולוק נוסף של חצאית שממש לא קצרה, חצאית מידי שחורה ומעליה חולצה של מארקס אנד ספנסר ישנה, שגם אותה אפרופו בעלי קנה לי לפני כ3 שנים לבד בחו"ל. תסכימו איתי שהוא די קולע לטעמי, אם כי אוהבת חולצות צמודות ועם מפתח עגלגל בצוואר-:))

חולצה: מארקס אנד ספנסר חצאית: קווין סייז נעליים: פיגורה
חולצה: מארקס אנד ספנסר
חצאית: קווין סייז
נעליים: פיגורה

מקווה שאהבתם את נושא הפוסט, אשמח לשמוע אם יש לכן מה לומר בנושא ובכלל…מזכירה שניתן לעקוב אחרי באינסטגרם שמאו אקטיבי…https://www.instagram.com/anettdk7/  ויש שם תצלומים כמעט יומיים של לוקים, אופנה, בישול ולייף סטייל קצת. הבלוג שלי נקרא: המלצות קטנות…וכשהמו כן הוא…רק המלצות קטנות בתחומי האופנה, בישול והלייף סטייל.

שבוע ניפלא לכולכם ובריאות…

 

 

anett
אוהבת אופנה, לייף סטייל, טלנובלות מקסיקניות. נשואה ואימא לתאומים בני 15