משפחת המלוכה והקשר שלי לאליזבת

הצצה אל מאחורי הקלעים

ויזואל: Pixabay,Canva

לא, לא נולדתי בבריטניה ואין לי מושג איך בעידן של היום יש משפחת מלוכה – כתרים, קידות, נימוסין וגינונים כאלה ואחרים.

המלכה אליזבת ומשפחתה הם ללא ספק הממלכה הכי מדוברת באירופה.
מה מסתתר שם מאחורי כל הפייק הזה רק אלוהים יודע וכמובן המשרתים בממלכה ששומרים על זכות השתיקה.

ויזואל: Pixabay,Canva
ויזואל: Pixabay,Canva

אבל איפה זה פוגש אותי? מידי פעם בעלי שיחיה קורא לי אליזבת וזה תמיד מעלה אצלי חיוך רחב. אני אוהבת שהאמבטיה שלי מרגישה כמו בבית מלון, כזה שהסדרנים בו באמת טורחים לנקות את החדרים, אני אוהבת מצעים נקיים ומתוחים, אני לא אוהבת לבשל, שונאת ריח של טיגון ואם תשאלו אותו הוא בטח יתאר עוד כמה דברים שחופפים לי ולה.

ואם מה שעובר לכם בראש עכשיו הוא שאני בטח מפונקת ונולדתי עם כפית של זהב בפה, יש לכם טעות.
אין לי משרתים, אין לי ארמון, אין לי כובעים על הראש שנראים כמו פוחלץ של חיה, אני לא אוהבת תכשיטי יוקרה, אין לי מבטא בריטי, אין לי גינונים, אני לא עפה על שמלות, לא לובשת חליפות ועם אליזבת ומשפחתה לא הייתי מתחלפת ולו ליום אחד.

לכל משפחה יש את הסיפור שלה, מאחורי הקלעים, והפעם החלטתי להקדיש את הפוסט הזה למשפחה שלי. יש לי אבא חזק ואמא רגישה שאני מורידה בפניהם את הכתר שאין לי, יש לי אחות שהיא נסיכה יפה וטובת לב – מהשילוב שלה ושל בעלה נולד לי אחיין מהסרטים, יש לי בעל תומך ואוהב ויש לנו תאומים שהם אהבת חיי ויש לי אח גדול שנפטר לפני שנה והשאיר אחריו אחיין, יחיד ומיוחד

אנחנו היינו אחת המשפחות המצחיקות, סרקזם וכנות, שילוב מנצח ומצחיק. לפני שמונה שנים אחי חלה במחלת הסרטן, ולפני שנה אחרי שנלחם כמו מלך הוא נפטר.
הזמן לא עושה את שלו והגעגוע רק מתעצם, כל צחוק גדול מסתיים במחשבה עליו. הוא היה מצחיק ושנון, הוא היה האדם הכי כן שהכרתי בחיים, הוא עדיין אצלי במועדפים בטלפון, אני צופה הרבה בסרטונים שלו, לפעמים הולכת לישון בוכה, לפעמים צוחקת ולפעמים בוכקת.

הפוסט הזה לא נכתב כדי לגרום לכם לבכות, אלא רק כדי לגרום לכם להרהר בקשר שלכם עם המשפחה שלכם ובבחירות שאתם עושים כל יום. למדתי שהחיים קצרים ומביאים על עצמם כל מיני אתגרים. בסופו של יום, כתר או לא כתר, עם ממלכה או בלי ממלכה, גם מורמים מעם לא חסינים ונשאר לנו רק להתמסר למה שמזמן לנו היקום ולמלא את החיים בדברים שעושים לנו טוב.

מזמינה אתכם להצטרף אליי כחברים ולהכיר אותי מקרוב ואם במקרה יש לכם עסק אז אתם יותר ממוזמנים לעלות לכרכרה שלי כדי שנדהר קדימה.
לעמוד העסקי שלי לחצו מאיה ירושלמי – שיווק עסקים קטנים-בינוניים | לאתר שלי