משימת שרלוק הולמס

בחורה עם מחשב נייד

 בעיר ראשון לציון ניתן להתנתק לכמה שעות מכל ההמולה בחוץ ולפתור תעלומות בחדר בריחה  הכולל את משימת שרלוק הולמס. בתקופה האחרונה באנגליה התרחשו מספר מקרי שוד בבנקים גדולים וגם התקבל מידע על תכנון שוד נוסף. מצלמות האבטחה נוטרלו, מה שהוביל את החקירה  למבוי סתום- כעת אתם נכנסים לתמונה ומגלמים את העוזרים של שרלוק הולמס.

 הסיפור המרכזי חשוב ביותר

IMG-20170519-WA0024חדר בריחה שרלוק כמו חדרי בריחה אחרים מבוסס על משחקי מחשב שהיו פופולרים בשנות ה80 בשם משחקי הקווסט- מדובר במשחקי הרפתקאות בהם הגיבור היה צריך להתמודד עם מכשולים שונים ופתרון חידות עד הנצחון המיוחל. חדר בריחה שרלוק לוקח את הגיבורים לתקופתו של הבלש שרלוק הולמס תוך פתרון תעלומה מרכזית אותה יש לפתור באמצעות עזרים שונים רמזים ועוד. השחקנים המצויים בחדר הבריחה עוסקים בפענוח צפנים ופותרים חידות. מדובר במשחק מאתגר ומותח בו זמנית.

 שחקני משנה בעולם טכנולוגי משוכלל

בתקופה בה אנו חיים כיום יש מי שמשלם מחיר על הקדמה הטכנולוגית- אנשים עסוקים בהתפעלות ובעצם עשויים לשכוח את עצמם תוך כדי. אם תרצו אותה התפתחות טכנולוגית הפכה את כולנו לשחקני משנה בעולם טכנולגי משוכלל- אנחנו רק הניצבים והטכנולוגיה מפעילה אותנו. חדר הבריחה מאפשר לנו להתחיל לפעול ולשחרר לחצים לא רק במכוני הכושר אלא גם להפעיל את המוח באמצעות חשיבה- לבחון את היכולות האסטרטגיות שלנו ולא לפחד להעמיד את עצמנו בפני אתגרים שונים הכוללים השתתפות בחדרי בריחה בתל אביב.

 חברים או משפחה מוזמנים להירשם

לשאלה מי קהל היעד של חדרי בריחה, התשובה היא כולם- החל מאנשים צעירים ועד אנשים מבוגרים המחפשים עניין ומחשבה. חדר בריחה שרלוק הולמס מאפשר לחברים או בני משפחה להגיע למקום הנכון . בעת ההגעה תוכלו להתרשם מפירוטכניקה מרהיבה למדי הכוללת חדרים מושקעים וסיפור טוב- אביזרים מתקדמים, דלתות מסתובבות וקירות נפתחים, קולות ורעשים- כל מה שצריך על מנת שהחוייה שלכם בחדר הבריחה תהיה בלתי נשכחת. במידה ואתם מחפשים את האתגר והריגוש הקיים במשחק- אין ספק כי זה המקום הטוב ביותר עבורכם.