משחקי תפקידים במיטה: מי תהיו הלילה?

שוטרת ועבריין? נסיכה ואביר? שיפוצניק ולקוחה? כדאי מדי פעם לצאת מהמציאות המוכרת ולהפוך את המיטה לבמה אחת גדולה

"כן מותק, הייתי ילדה רעה מאד, תוכל להעניש אותי היום בערב!" זאת תשובה שבהחלט תשאיר את בן זוגך ללא מענה אחרי שהוא מאשים אותך במשהו. הסיבה היא שאת מוציאה את שניכם מהמציאות המוכרת ומאפשרת לכם לשחק.

במשחק מאמצים זהות אחרת, וניתן לחוות צדדים שכבר מזמן נרדמו באישיותכם. כשאני משחקת דמות אני משנה את ההתנהגות ואת ההעדפות שלי, את הלבוש והדיבור, ואז יש לי חופש לעשות דברים שבחיי היומיום לא הייתי מעיזה לעשות. משחקי תפקידים יכולים להיות סקסים, מסעירים ומעוררים מאד. הגיע הזמן לשכוח מהדעות הקדומות שלכם שרק סוטים עושים את זה.

לכולנו יש עכבות, כולנו מתביישים לספר על החשקים הכמוסים שלנו. אנחנו פוחדים שיגחכו על הפנטזיות שלנו, יחשבו שהן ביזאריות וישפטו אותנו בגללן, פוחדים שהן יציגו אותנו באור שונה ממה שאנחנו רוצים לשדר, ולכן משחק תפקידים מושלם בשביל לחצות גבולות בתוך הזוגיות – עצם ההתחפשות היא במה לעולם אלטרנטיבי שבו הכל מותר, הרי זה רק 'משחק'…

מומלץ להצטייד בתלבושת הולמת ואביזרים, כל דבר שיגרום לכם יותר להרגיש בנעליה של הדמות ופחות ה'אני' המוכר שלכם, ואם בכל זאת זה ממש לא נוח לכם ומביך (אם כי מבוכה בהחלט תורמת לגילוי עצמי!), נסו להיות אתם רק במקום אחר, בזמן אחר, בסיטואציה שונה; הפעם הראשונה שנפגשתם, הפעם הראשונה ששכבתם, הפעם הרומנטית ההיא שנסעתם לאיטליה או אותה פעם שהשתכרת ושיחררת קצת שליטה סוף סוף.

כמה הנחיות בסיסיות:

  1. לדבר עם הפרטנר על מה מדליק אותו, חשוב שתמצאו פנטזיות שמתאימות לשניכם, אפשר להעזר בסרטים  וגם בספרון “Fantasex” של רולף מילונאס.
  2. לתכנן את הסצנריו לפרטים, ככל שתכנסו לפרטים כך זה ירגיש אמיתי יותר.
  3. אחרי שתיכננתם השיגו בגדים ואביזרים, הם תורמים רבות לגירוי הדימיון ולהנאה הויזואלית. יש אתרים כמו trashy.com עם מבחר תחפושות אבל אתם גם תמצאו דברים מפתיעים בחנויות יד שנייה ויש גם תופרות שיסכימו לתפור לכן אאוטפיטים מהרנסנס ומסטאר טראק.
  4. המטרה היא כייף – תנו לדימיון להתפרע ותאלתרו.
  5. "מילת בטחון" –  בייחוד במשחקים שמערבים קשירות אתם חייבים מילה שמשמעותה 'פוס', שהדברים חלילה לא יצאו משליטה.

ז'אנר לובשי המדים

אידאלי ל: מופנמות, שבריריות, פציפיסטיות וג'ובניקים

חייל ומפקדת – "אל תענה לי בכלל ורד לי עכשיו, רב"ט"

שוטר ועבריינית תנועה – "סיטרואן אדומה, תעצרי בצד, את נוסעת על 140 גברת, זה שלילה. אדוני השוטר! אני מתחננת, יש משהו שאפשר לעשות?? צאי מהרכב."

שוטרת וגנב – "אל תזוז ותן לי לעשות עלייך חיפוש יסודי. יה חלאה, נצטרך להעניש אותך"

אסיר וסוהרת – חומר צפייה מומלץ: "זינזאנה", "אוז"

ז'אנר יחסי עבודה

אידאלי ל: כל מי שעובדת במשרד, ולחילופין מובטלים ולעקרות בית משועממות

שני קולגות שנשארו לעבוד עד מאוחר – "אני יכולה להתייעץ איתך לגבי התקציב של גולדמן? כן, בטח, רק סגרי את הדלת אחרייך"

שיפוצניק/חשמלאי/ טכנאי ולקוחה – "באתי בזמן לא טוב? מה פתאום. את פשוט בחלוק. לא שמתי לב, אפשר להציע לך משהו לשתות? כן, אז מה אני צריך לתקן? בוא, אני אראה לך בדיוק מה."

מסג'יסט ולקוחה – "כן, נטליו, בדיוק שם אני צריכה שתשחרר לי את השרירים, בגב המאד תחתון. כן, עוד טיפה למטה.."

דיילת ונוסע – "קאפ אוף קופי? פאק אוף טי?"

בוס ומזכירה – "אז תדפיסי לי, תתייקי לי, תשיגי לי את מה שמו וכשאת מביאה קפה אם לא איכפת לך תגעי בעצמך קצת. יופי שבאת עם החצאית הזאת."

ז'אנר לה לה לנד

אידאלי ל: משקיענים, פנטזיונרים מדופלמים, צופי "משחקי הכס", כאלה שמחכות לאביר על הסוס הלבן

[youtube bT8iKiQJDx0 nolink]

אדם קדמון וגברת אדם קדמון – בעיקר נהימות. אין צורך באקססוריז, מלבד אולי כבש על האש

אגדות ילדים –  משלבות סכנה וארוטיקה ולא מעט פנטזיות של נשים מגיל 6. דמויות מומלצות: כיפה אדומה והזאב, סינדרלה והנסיך, שלגיה ואחד הגמדים, זהבה ואחד הדובים, וצפרדע ונסיכה כמובן.

שודד ים יפה תואר משתלט על ספינתה של בת אצולה –  הוא מאיים על חייה וכופת אותה לתורן עד שישולם לו כופר , היא נהיית שפחתו והוא גואל אותה מבתוליה

סיפורים מקראיים – אם התנ"ך עושה לכם את זה אז למה לא. "בוא מתוקי, אתה חייב לטעום את התפוח הזה..אלוהים לא ידע". תוכלו גם ללכת על בועז ורות, רחל ויעקב, יצחק ושרה, דוד ובת שבע, שמשון ודלילה ואם אתם קינקיים ממש אז לוט ואשתו.

גיבורי על – אויבים עם כוחות על ומתח מיני. באטמן וקאט וומן למשל. כאן אפשר ממש ללכת רחוק עם תלבושות.

ז'אנר הסליז

אידאלי ל: חובבי פורנו, שחקניות ורקדניות

זונת צמרת ולקוח – היא מומחית במה שהיא עושה והוא הולך לשלם על זה ביוקר. היא מגיעה לביתו בשעת לילה מאוחרת או שהוא פוגש אותה בבר של מלון יוקרתי. היא לובשת בגדים פרובוקטיבים, בלי נשיקות, הכל מותר, היא מדברת מלוכלך ומטריפה אותו בטיזינג עד שהוא מתפוצץ.

חשפנית ולקוח – המשחק הזה מספק אקסהביציוניזם ומציצנות באותה עת, אם את יודעת לזוז זה מעולה. הגירוי ויזואלי, את יכולה לנגן את אחד השירים מכאן, את רוקדת מולו באיטיות וחושניות ואסור לו לגעת, רק לצפות בך.

שונות: כטוב בעינכם

הטרמפיסטית והנהג – היא יכולה להיות תמימה והיא יכולה להיות חרמנית ולהקשות על הנהיגה.

צלם ומצולמת – "כן, זה מצוין, תעמדי ככה עכשיו, נפלא, עם הכתף ככה, אולי תורידי עוד קצת את החולצה? ועכשיו על ארבע"

תיכוניסטית והבחור שהיא דלוקה עליו – דרושים: ציחקוקים, התנהגות ילדותית, הוא צריך להיות סופר אדיש והיא סופר אובססיבית.

זמר וגרופית – דרושים: מגלומניה, צרחות התלהבות ואהדה עצומה לזמר מסויים

זרים בפאב – טיפ: רצוי לא לעבור בבית, להפגש בפאב ישר אחרי העבודה ולהתנהג כזרים מוחלטים. פלירטוט עם העיניים ואז הוא מזמין לדרינק, הוא שואל אותה דברים ומחמיא לה כמה היא לוהטת.

שיחת סקייפ – זה בשביל העצלנים; מכיוון שאין כמו לונג דיסטנס בשביל להזכיר לכם כמה אתם קשורים זה לזה, פשוט תעברו חדר ושחקו אותה שאחד מכם בחו"ל.

*

במשחקי תפקידים, יותר מאשר ביחסי מין רגילים נדרשת מידה גבוהה של רגישות ובטחון, אם אחד מכם מרגיש אפילו מעט שלא בנוח, כבדו את זה והפסיקו. משחקי תפקידים דורשים תקשורת מלאה בין בני הזוג, הם לא באים לפתור בעיות אלא להעמיק את התקשורת ולהעצים את הפאן. זה מסע לחקור מה מרגש אתכם, הדמות שאתם בוחרים לגלם משקפת משהו שמתחולל בתוככם והמשחק נותן לכם הזדמנות לחוות מה שתרצו בתוך האינטרקציה.

אז מי אתם הולכים להיות הלילה?

מיכל מנדלביץ
בת 32, תל אביבית, אוהבת לזוז ולהרגיש. בבלוג הזה אאסוף חוויות חושניות, שאותן אני גם מנסה להעביר בשיעורי הסטריפ דאנס שאני מדריכה. הצטרפו לדף ההשראות הסקסיות שלי גם בפייסבוק - facebook.com/Sugarshaker.SexyDance