משחקי אהבה/ טאלולה ריילי

אהבת אמת חייבת להיות אפשרית מפני שאנשים כתבו עליה- וגרמו לה להישמע כל כך נפלאה בכתיבה! הכול היה לגמרי הוגן באהבה ובמלחמה. אם כי האהבה עצמה לעתים קרובות היתה מלחמה והפכה התנהגויות בלתי מקובלות לאציליות לגמרי. והאהבה היתה רעיון שאין לבחון אותו מקרוב כל כך.

משחקי אהבה

אהבת אמת חייבת להיות אפשרית מפני שאנשים כתבו עליה- וגרמו לה להישמע כל כך נפלאה בכתיבה! הכול היה לגמרי הוגן באהבה ובמלחמה. אם כי האהבה עצמה לעתים קרובות היתה מלחמה והפכה התנהגויות בלתי מקובלות לאציליות לגמרי. והאהבה היתה רעיון שאין לבחון אותו מקרוב כל כך. די היה ברצון לה. ברנדט למדה מניסיון קודם מכאיב, שגברים לוקחים את מה שהם רוצים. היא לא התכוונה להיות נקבה פסיבית שתניח את התשוקות שלה בצד ותתעלם מהן. היא התכוונה לרדוף אחרי מאווייה, יהיה המחיר אשר יהיה.

ומאוויה הם טים.

טים הוא זה שהפך אותה למי שהיא כיום, ה"לוחשת לגברים", עיתונאית יפייפיה ופלרטטנית, שלא משאירה אף גבר אדיש, ובכוחה להשיג מכל אחד מהגברים שאותם היא מראיינת כל דבר שרק תרצה.
טים, שונה מאביה ומשאר הגברים שפגעו בה, הוא רואה את הרוך שבה, את מי שהיא באמת מאחורי המסכה של ה"לוחשת לגברים". טים עצמו, הוא מסוג הגברים הטובים והמוסריים.

הבעיה התחילה כשהוא התארס לאליזבת, האישה המושלמת והטובה. כל עוד טים ואליזבת עדיין לא התחתנו, ברנדט לא הולכת לוותר על טים…

באותה מסיבה שטים ערך, שבה הכריז על אירוסיו לאליזבת, אליזבת מנסה לשדך לה את רידלי בלייק, גאון עשיר, גברי ומושך. אך עדיין ברנדט רוצה את טים…

אבל גם רידלי רגיל להשיג את מה שהוא רוצה, במיוחד מהמין היפה. הוא מבקש ממנה לראיין אותו למגזין שבו היא עובדת.כך השניים לומדים להכיר האחד את השנייה מקרוב. התנהגותו נעה ונדה בין פלירטוט לעניין עסקי.
הוא הביא את ברנדט להרגיש מעורערת מעט. רידלי בלייק השפיע עליה באופן מטריד, כי למרות שהוא נראה ונשמע בדיוק כמו סוג הגבר שהיא הכי תיעבה בעולם- יהיר, עוצמתי ואסרטיבי- למעשה הוא משך אותה באופן מדאיג. היא ניסתה להזכיר לעצמה את הכאב שעשוי להיות התוצאה היחידה אם תתפתה למשיכה הזאת, את הייאוש שתחווה בנטישה. אבל ריידלי הצליח לחדור את מעטה השנאה שלה.

האם ברנדט מתאהבת ברידלי ותוותר על טים? או אולי דווקא משיכתה לרידלי תוביל את טים להבין שהוא לא יכול לוותר על ברנדט? למה יובילו משחקי האהבה? האם לאהבה אמיתית?

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)