משבצות או לא להיות – רעיונות קטנים לוולנטיינ'ס דיי

המשבצות האדומות לבנות או אדומות שחורות או אדומות לבנות-שחורות לא עוזבות אותנו,

אזי לפיכך הנה כמה עצות מועילות לשימוש בחג האהבה הקרב ובא:

 

1. פיקניק – את עורכת לו פיקניק לאור השמיים הכחולים, פורשת מפה אדומה-לבנה על הדשא, שני כוסות יין אדום  (או/ו לבן), בגט וגבינות, סלט פירות שהכנת מראש ואולי קצת מיץ תפוזים למקרה שנמאס לכם מיין.              אל תשכחי סלסלה, ואם זה בערב – אז גם נרות.

פיק
פיקניק

 

2. מסעדה – איטלקית! רוויית פיצות, פסטות ולזניות, בסגנון של ג'ואי מ"חברים", ארוחה שהוא היה עורך אם ידע לבשל, או שאחת מאחיותיו בישלה. (הוא איטלקי 🙂

מסעדה איטלקית

3. לקנות לו מתנה! מחברת משבצות כדי שירשום עלייך את כל המחמאות האפשריות, או לנהל תזכורות על רשימת הדברים שקניתם יחדיו או עליכם לעשות, ולהדביק תמונות משותפות.

מחברת עם משבצות

4. רכיבה על סוסים – עדיין לא מימשתם את האפשרות הזו? אז הנה, היא קיימת. לבושים בחולצות תואמות, תדהרו בלי ליפול מהסוס, ולא לשכוח לתת לסוס לטיפה בסיום המסע, שיזכור אתכם לפעם הבאה.

adorable-adult-child-10407671111

 

אל תשכחי לקנות לו מתנה! ארוזה יפה 🙂

anniversary-art-birthday-260234

אם את רווקה, ולא מתכננת לחגוג עם מישהו את החג ובא לך לשבת לרגע קטנטן עם עצמך, על שפת הים, על גבי שמיכה דקיקה אדומה-לבנה, רושמת לעצמך במחברת – החלטות לזוגיות הבאה שתהיה לך ואיך תפנקי אותו חוץ מהצעות אלו.

adult-bag-blanket-67433811

 

ואיך אני חוגגת? עוד לא החלטתי, רק ידוע לי שאלבש את החולצה הזו מ-ADIKA, שקניתי בתחילת החורף, והיא יושבת ככה מקופלת ומחכה לי ללבישה. 🙂

IMG_20190202_1816531112

MayaErlichman3
כבר מילדות היו ניצני זיקה של אופנה (גיל 10), בחיפוש אחר בגדים שהייתי שמה בצד, ואמא הייתה באה אח"כ ומשלמת עליהם. לפני מספר שנים ארע משברון שבעקבותיו האופנה התלבשה עליי, ולא יכולתי להימנע בגדול מצירופי בגדים ואקססוריז יחדיו, ומהאופנה בפרט. כיום (36) משלמת על בגדיי בעצמי ;) האב פאן כאן :)