משאלות לא מגלים!?

הרבה זמן אני רוצה לפגוש אותה, אוהבת את התפיסה שלה, את העוצמה והחוכמה, את המנהלת שהיא, את החדשנות שהיא מביאה, את הגישה השוויונית, את הישירות והערכים

קרדיט: שלי יפה אבידור
pixabay
pixabay

כשהייתי קטנה, כל פעם כשכביתי את נרות יום ההולדת שלי, אמרו לי לבקש משאלה, מה שאני הכי רוצה, ולא לגלות לאף אחד, אחרת זה לא יתגשם.

היום, שנים אחרי, אני מבינה שזה בדיוק ההפך, כדי שהמשאלה תתגשם חייב לצעוק את החלומות שלנו. יובל אברמוביץ, איש חכם ומלא השראה, מדבר על לצעוק את החלומות שלנו, לספר לכמה שיותר אנשים את החלום. וכך, רק כך, יש סיכוי שזה יקרה. זו גם המשימה  שקיבלנו  בדיגיטליות בעסקים, לכתוב את החלומות שלנו.

החלום שלי, להיפגש עם עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק. לספר לה על החממה לשכירות ומנהלות שהקמנו ציפי, מיה ואני ביחד עם מועצת נשים ויועצת ראש העיר בכפר סבא,טלי רונה. מיזם חברתי התנדבותי שכל מטרתו לעודד נשים למימוש עצמי בקריירה דרך קהילה נשית חזקה, יצירת חיבורים, קהילת פייסבוק ומפגשי תוכן חודשיים עם מומחיות תוכן בנושאים כמו חיפוש עבודה, פיתוח ומינוף קריירה,דיני עבודה,הורות וקריירה, נטוורקינג, תקשורת ומיתוג ואפילו פינת חממה מתוקה בשישי .

החממה לשכירות ומנהלות בכפר סבא קרדיט תמונה: מיה מילר
החממה לשכירות ומנהלות בכפר סבא
קרדיט תמונה: מיה מילר

אני רוצה לספר לה על החלום שלנו, שבכול עיר תהיה חממה, קהילת נשים שכירות חזקה, קהילה תומכת ומפרגנת.

יש לנו מטרות ערכיות דומות, לפייסבוק ולחממה, לעודד קהילות , לעודד נשים, לעודד שיוויון.

קרדיט: שלי יפה אבידור
קרדיט: שלי יפה אבידור

אז היי עדי, אני איילת, יזמית, מרצה, שותפה, מאמנת ומלווה נשים מעל 14 שנה, מנהלת היחידה לגיוון תעסוקתי ושיווין מגדרי בתות והלוואי וניפגש לקפה.

0523946087 איילת פרץ אדר