מרפאות שיניים לביצוע השתלות שיניים – כיצד בוחרים?

מרפאות שיניים לביצוע השתלות שיניים - כיצד בוחרים?

מרפאות שיניים לביצוע השתלות שיניים - כיצד בוחרים?

ע"פ החוק כל רופא שיניים רשאי לעסוק בתחום השתלות השיניים לאחר סיום לימודיו. בהתאם לזאת ניתן למצוא מרפאות שיניים רבות אשר מציעות את השירות ולמרות שהמחירים יורדים בזכות התחרות, אצל הלקוח נוצר בלבול בבחירת המרפאה הטובה ביותר עבורו. בשורות הקרובות נבין מה צריכה להציעה מרפאה רצינית בתחום כדי שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם ותבטיחו את בריאות הפה.

טיפולים חדשניים ומתקדמים

ככל שהזמן עובר כך מפותחות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות יותר בתחום רפואת השיניים ובהשתלות בפרט. לא כל רופא שיניים מסוגל להציע את הטיפולים החדשניים הללו ולמעשה רק מספר רופאים מצומצם ביותר פה בישראל אכן מעורה בפיתוחים האחרונים ולעיתים אף שותף במחקר שהביא לכדי ייצורם ויישומם בפועל. מרפאות שיניים שמופעלות ע"י רופאים שכאלו הן המקום לפנות אליו בכל מה שקשור להשתלות שיניים. במרפאות אלו המטופלים עוברים טיפולי השתלות שיניים בידי מומחים שלהם שנות ניסיון רבות בתחום והידע המתאים לפתירת כל בעיה. במקום לעבור טיפולים כואבים, מתישים וגם יקרים פנייה אל מרפאה שכזאת יכולה לשנות לגמרי את התמונה.

למשל, מי שאינו מעוניין לעבור הרמת סינוס בהליך מקדים ומתיש ועדיין ליהנות מהשתלת שיניים של שיני הלסת העליונה כולה יכול לפנות אל מרפאות שיניים שמציעות שימוש בשתלי זיגומה ולחסוך זמן ועוגמות נפש רבות. גם עבור הלסת העליונה קיים פתרון בדמות שתלי המירס החובקים שחוסכים טיפולי השתלת עצם ומציעים לרבים מאיתנו שיניים אסתטיות ותפקודיות לחלוטין תוך זמן לא רב.

טכנולוגיה ושירות ברמה אחרת

ישנן מרפאות שיניים שבוחרות לספק ללקוחות את מקסימום הטכנולוגיה העכשווית בתחום ואת כל השירותים הנלווים שיהפכו את החיים שלהם להרבה יותר קלים. למשל, ניתן למצוא מרפאות שמכינות כתרים עבור שתלים באמצעות שימוש במכונות חריטה מיוחדות לשם השגת התאמה מירבית למבנה הפה והשיניים הסמוכות. מרפאות אחרות משתמשות בטכנולוגיית השתלות השיניים מונחות המחשב באמצעות סד שמיוצר פר מטופל ומביא לשיפור משמעותי באחוזי ההצלחה של ההשתלה עם מינימום תופעות לוואי.

כמו כן, בחלק מהמרפאות ניתן לעבור את כל צילומי ההדמיה הרלבנטיים להשתלה באותו המתחם מבלי לרוץ ממקום למקום (במיוחד CT לסתות) ואף ליהנות מכל טיפולי השיניים, לרבות השתלות שיניים, בתנאי הרדמה מלאה.

על כל זאת ועוד, מרפאה איכותית היא כזאת שתציע עבורכם שירותי אבחון אונליין ללא תשלום ואף חוות דעת שנייה, חנייה מסודרת ודרכי גישה נוחות, שעות קבלה מגוונות וזמינות מלאה לכל שאלה ובקשה במייל או בטלפון.