מרכזי "רונית רפאל-מדע היופי" משיקים: קולגן בוסטר לראשונה טיפול שמעודד ייצור מוגבר של קולגן בתקופה קצרה עם תועלות באק אייג'ינג מובהקות

נתחיל מגילוי נאות : הוזמנתי לפרזנטציה של הטיפול החדש מבית "רונית רפאל", ואם יש משהו שאני מעריכה ומוקירה הוא שבעל/ת העסק מספר על מה שקורה אצלו בעסק, מה חדש ו"לכבוד מה היתכנסנו כאן הערב".
אני מוזמנת ללא מעט פרזנטציות, השקות, וכשרונית רפאל, בעלת מרכזים לטיפולים קוסמטים ברחבי העולם…פריז, ג'נבה, מוסקווה, כאן ועוד מעט גם סין…בתשוקה אדירה והיופרקטיביות (טוב היא מישלנו…הפרעות קשב וריכוז מאובחנות) מספרת כימעט בלי לינשום על "טיפול בק איגייג'ינג" שלה, אין מה להוסיף…טוב, בטח לא לי…למומחים שלה כן :-)..
אחד החידושים בישבילי היו…שמה שהוצג בפרזנטציה "לא פותח ב NASA" אלה…במעבדות…ועבוד "רונית רפאל"…למה אני מציינת את זה? מישום שלאחרונה…כל מוצר שני….פותח בNASA …אני לא מזלזלת…אבל זה כן גורם לי ליצחוק…
אהבתי מאוד את הגישה של רונית לכל נושא הטיפוח, את זה שיש תאום ציפיות מוחלט עם הלקוחות שמגיעות ומגיעים (כן כן…יש המון גברים שעושים לא מעט טיפולים קוסמטים) לגבי כך שטיפוח הוא דבר מיתמשך, שזה לא טיפול חד פעמי בו מיתבצע קסם ואחר כך ניפרדים לנצח.
אני אצרף סירטון בו פרופסור שיניצקי מספר על החדרת חומרים לעור, אותי הוא ריתק במיוחד בעיקר ביזכות האוטנטיות בה הוא דיבר, ההסברים בגובע העיניים, וזאת היתה הפעם הראשונה ששמעתי מדען שכשהוא מדבר, אני מבינה 🙂


טכנולוגיות מתקדמות מגויסות למלחמה בהזדקנות העור
רונית רפאל גאה להשיק בישראל את טיפול קולגן בוסטר, טיפול המעודד ייצור מוגבר של קולגן בתקופה קצרה עם תועלות באק אייג'ינג מובהקות.
הטיפול הושק לראשונה בז'נבה על ידי חברת L.RAPHAEL Geneve מותג היופי השוויצרי בראשותם של ד"ר רפאל גומנר, רונית רפאל ופרופ' מאיר שיניצקי. הטיפול, המבוסס על שילוב של לייזר ותמצית בלעדית של ויטמין C וויטמין B לא רק מחיה את העור, אלא גם עוזר להפחית את מראה כתמי הגיל ופגמי עור אחרים כך שהעור נותר בהיר, קורן,
מוצק ורענן.
פילוסופיית הטיפול של רונית רפאל – מדע היופי: טיפולים משולבים להשגת תוצאות מיטביות
פילוסופיית הטיפול של רונית רפאל-מדע היופי דוגלת בשילוב מגוון טיפולים ומוצרים על מנת להגיע לתוצאות המיטביות. הסיבה לכך היא התובנה, תוצאה של למעלה מ-25 שנות ניסיון, שאין בכוחו של טיפול אחד או מוצר אחד להביא את העור למצבו האופטימלי. בהתאם לכך משלב טיפול הקולגן בוסטר בין התועלות והיתרונות של שני סוגי טיפולים – האחד מכין את העור ועוזר להגן עליו; והשני מתקן את העור, בונה אותו מחדש ומצעיר אותו. הראשון נעזר בטכנולוגיית אוקסי-טק II הייחודית שמאפשרת החדרה של קומפלקס טיפולי בלעדי עמוק יותר מאשר מריחה על פני העור. הטיפול השני משתמש בקרן לייזר המאיצה את עידוד בניית הקולגן.
ויטמיני C + B עם תרכובת הלציטין הייחודית של פרופ' שיניצקי
עם הגיל חלה הידלדלות במרכיבים שונים של העור, ביניהם הקולגן. איבוד הקולגן הוא אחת הסיבות המרכזיות להיווצרות קמטים וקפלים בעור. מסיבה זו מהווה הקולגן מרכיב חשוב בחיפוש דרכים להילחם בהשפעות הנראות לעין של ההזדקנות.
צוות המו"פ של החברה בראשותו של פרופ' שיניצקי, פיתח אמפולה המבוססת על ריכוז גבוה של ויטמין C מאחר שביכולתו לעכב את התהליך של דילול הקולגן.
מחקרים הוכיחו כי חשיפת תאי עור לוויטמין C הגדילה פי 8 את כמות הקולגן המיוצר על ידי תאים אלה. ויטמין C חיוני לכל אחד משלבי הייצור של קולגן. ויטמין C גם מהווה אנטי-אוקסידנט (נוגד חמצון) ומגן על הממברנות של תאי העור מהנזק של תופעות לוואי סביבתיות.
גם לוויטמינים מסוג B יש תפקיד קריטי בתחזוקת העור. הוא מהווה מרכיב חיוני בבניית התאים ובשמירה על לחות העור. מחסור בו עשוי לגרום להתקלפות יתר של העור. רובנו
מקבלים אספקה שוטפת של ויטמיני B דרך המזון, אבל בשנים האחרונות הולכת וגוברת תשומת הלב ליעילות של החדרה חיצונית של הוויטמין – מכיוון שביכולתו להעניק לעור מראה בריא וקורן באופן מיידי. ויטמין B הוא גם בעל תכונות אנטי-דלקתיות שמסייעות בטיפול בעור מגורה.
הפטנט הייחודי שפיתח פרופ' שיניצקי עבור החברה (LEC-40) מאפשר להחדיר את שני הוויטמינים אל תאי העור טוב יותר מכל שיטה מתחרה.
החומר שנעשה בו שימוש בטיפול הוא לציטין, בתערובת מיוחדת שפותחה עבור הטיפול. לציטין הוא נשא החומרים היעיל ביותר שקיים בטבע. הוא מצליח לחדור באפקטיביות את הקליפה החיצונית של העור, ואחריה את הממברנות של התאים, כאשר הוא נושא עמו את שני הוויטמינים.
לייזר לחידוש ורענון פני העור על ידי עידוד
של ייצור קולגן
המרכיב המבני העיקרי של שכבת הדרמיס בעור הוא הקולגן, המסודר בתוכה בצרורות. הקולגן מיוצר על ידי תאים הנקראים פיברובלאסטים ומהווה כ-75% ממשקל העור. עם השנים חלה ירידה בכמות הקולגן, והעור מאבד את חיוניותו וגמישותו הטבעית. כך נגרמת הזדקנות מואצת של העור, המתאפיינת בעור פנים מבוגר עם קמטים, קמטוטים, כתמי שמש מסוגים שונים ונגעים אחרים.
טיפול בלייזר מחדש את הסיבים האלסטיים, מהדק ומצופף את סיבי הקולגן על ידי קרן אור ממוקדת שגורמת לייצור מוגבר של קולגן. שלא כמו טכניקות לייזר שמחממות את המקום ומורידות את שכבת העור העליונה, הלייזר בוסטר עובד מתחת לשכבת העור. גישה חדשנית זו מאיצה את ייצור הקולגן ומהדקת את שכבת העור התחתונה; משפרת את גוון העור; ומסירה קווים דקים ונזקי עור קלים עד בינוניים. כך ניתן ליהנות מטיפול ללא תופעות לוואי ומתוצאות מהירות ובולטות לעין.
תוצאות מיידיות
הגברת קצב ייצור הקולגן
עור קורן, רענן ובעל מרקם עבה ומוצק יותר
הגברת רמת הלחות בעור
תוצאות מצטברות
העור נראה צעיר יותר
לעור מרקם וגוון אחיד
העור נראה מורם יותר, מתוח יותר, ממוצק יותר ומחוטב
יתרונות הקולגן בוסטר
מחקרים פנימיים של L.RAPHAEL בז'נבה הראו כי 99% מהלקוחות שנבדקו במהלך השנה האחרונה העידו על שינוי משמעותי במרקם, בטונוס, בגוון וברמת הלחות בעור. 97% מהלקוחות היו מאוד מרוצים מהטיפול ומצאו אותו יעיל מאד
כתוצאה מהיכולת לחדור אל השכבות העמוקות יותר של העור בעזרת הטיפות המיקרוסקופיות והזרם הסילוני, אנחנו מצליחים להחדיר לעור את ה-,LEC40 תרכובת האנטי-אייג'ינג המהפכנית בשילוב עם תמציות הרדיקל פרי בעלות היכולות הדרמטיות להחייאת התאים ולאנטי-פיגמנטציה
העור, רווי בחמצן, יכול להשתמש במרכיבים אלה להנעת תהליכי ההתחדשות והתיקון הטבעיים שלו, ובכך להשיג תוצאות מיידיות ומצטברות במראה שלו
השימוש בלייזר מחדש את הסיבים האלסטיים, מהדק ומצופף את סיבי הקולגן, ומטשטש את מרבית הפגעים השטחיים כמו כתמי שמש וקמטים באמצעות קרן ממוקדת שגורמת לייצור מוגבר של קולגן
למי מיועד הטיפול :
לכל אחד מגיל 35 ובמקרים מסוימים אף
קודם לכן
למי שמוטרד ממראה עור רפוי
למי שמוטרד ממרקם לא חלק ולא אחיד, וממראה אפור וחסר חיוניות
לגברים ולנשים
היתרונות המדעיים של הקולגן בוסטר
הייחוד בטיפול החדש הוא יכולתו לנצל בו זמנית שלוש תגליות מדעיות, ולהפוך אותן ליתרונות טכנולוגיים:
יתרון מדעי 1: ניצול היכולת של הלייזר לייצר קולגן חדש בעור
לאחרונה התבצעו בעולם מחקרים שהוכיחו את יכולתו הייחודית של הלייזר לעודד ייצור של קולגן חדש בעור. במחקרים אלה החוקרים נטלו ביופסיות מהעור של המטופלים, ובדקו אותם במיקרוסקופ.
המחקר הבולט מתוכם נערך בקליפורניה על ידי ד"ר ג'יימס היינריך שגילה עלייה של 15%-30% ברמות הקולגן בעקבות שימוש במכשיר לייזר. החוקר, שביצע את הניסוי
ב-Center Pacific Coast Laser Medical ביצע את הבדיקה המיקרוסקופית חצי שנה אחרי שהמטופלים עברו 5 טיפולים במרווחים של שבועיים זה מזה.
בקולגן בוסטר נעשה שימוש בלייזר "רך", שפועל בעומק שכבות העור ולא מקלף את השכבה העליונה. השארת הרקמה החיצונית בריאה היא זו שתומכת ומאפשרת את יצירת החלבונים המחודשת, ובהם הקולגן.
יתרון מדעי 2: ניצול יחסי הגומלין הייחודיים בין לייזר לבין ויטמין C
לאחרונה התפרסם בז'ורנל הרפואי Cutaneous Medicine מאמר של ד"ר מרי לופו וד"ר לאה ג'ייקוב מאוניברסיטת ניו אורלינס בארה"ב, שחשף את האינטראקציה הייחודית בין ויטמין C לבין טיפולי לייזר.
במאמר תואר ניסוי שבו החוקרים מרחו על חצי פנים של נבדקות שעברו טיפול לייזר חומר המכיל ויטמין C, ועל הצד השני של הפנים הם מרחו משחת דמה. האזור שטופל בוויטמין C חזר מהר יותר לשגרה אחרי טיפול לייזר (כלומר, מינימום של אדמומיות ותופעות לוואי).
מחקר נוסף מאוניברסיטת טייפיי הוכיח שטיפול הלייזר מסייע לספיגה בעור של ויטמין C, שיש לו תכונות אנטי-אוקסידנטיות עוצמתיות.
המסקנה מהמחקרים היא שהשילוב בין הוויטמין לבין הלייזר יעיל משני הכיוונים – וטיפול הקולגן בוסטר יודע לנצל זאת היטב.
אגב, לאחר טיפול לייזר, העור רגיש במיוחד לנזקי קרינת השמש ויש חשיבות מכרעת להגנה מפני השמש על מנת למנוע סיבוכים שלאחר הטיפול. גם כאן, מריחה של תרכובות המכילות ויטמין C יכולה לסייע.
יתרון מדעי 3: ניצול חלון ההזדמנויות שנפתח במהלך טיפול חמצן מקצועי
ההכרה בחלון ההזדמנויות שלאחר טיפול חמצן מקצועי יכולה לסייע למטופלים לנצל את היתרונות
בהמשכיות השימוש במוצרי טיפוח מאותה סדרה, ולהעצים את האפקט על העור שלהם אפילו כאשר הם כבר בבית.
מחקריה של פרופ' מדלן האנג מהמחלקה לדרמטולוגיה של אוניברסיטת קליפורניה חשפו את אחד האפקטים המשמעותיים של טיפול מקצועי בחמצן.
על פי מחקריה, חשיפה לחמצן בריכוז גבוה מעוררת את תאי האנדותל – אלה הם תאים בדופן כלי הדם. השגשוג של תאים אלה מאפשר יצירת כלי דם חדשים (נימים).
היווצרות נימי הדם החדשים, יחד עם האצה כללית של זרימת הדם – פותחת למעשה מעין "חלון הזדמנויות" עבור מטופל שמבצע טיפול מקצועי בחמצן.
העלייה בפעילות העורית בעקבות הטיפול יוצרת כדאיות להזנת העור ברכיבי אנטי אייג'ינג פעילים, כמו למשל ויטמינים. כלומר, חומרים תזונתיים אלה ייספגו טוב יותר בתאי העור בשעות שלאחר המגע עם החמצן, וישיגו אפקט גדול יותר.
טיפול הקולגן בוסטר מנצל היטב את חלון ההזדמנויות הזה, ובמהלך הטיפול מוחדרת אל העור תרכובת אנטי-אייג'ינג ייחודית ותמציות רדיקל פרי.

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))