מרכבות באיילון/ לימור מויאל

אתה צריך לתפוס את המושכות של המרכבה הזו שנקראת חיים, ולהכניס אותה לתוך הנתיב שאתה בוחר. כי עד עכשיו היא לקחה אותך לאן היא רוצה, לאן שאחרים רוצים. ואחרי שתתפוס במושכות תסתכל על הדרך. היא יפה ושופעת נופים והפתעות.
לפעמים תמצא את עצמך תקוע בפקק, לפעמים תהיה עד לתאונות איומות בצדי הדרך שיגרמו ללב שלך לדמם, לפעמים נהגים גסים וטיפשים יחתכו אותך ויקללו אותך, יצפצפו וירמו לכיוונך אצבע משולשת. אולי אפילו תיתקל באחד שיפתח חלון ויקרא לך בשמות גנאי. לפעמים תראה מכוניות מהירות ממך, איטיות ממך, כאלו שעומדות להתפרק מעומס, או מגיל.
אבל כלל לא משנה מה תזמן לך הדרך הזו, כי אתה תדע שזו הדרך שלך.
ואז תעלה נוסע, תושיב אותו בכיסא שליד הנהג, ואם הוא הנוסע שלך אזי הוא נוסע לאותו היעד, והדרך תהפוך למדהימה. כי אז תוכל לחלוק איתו את כל החוויות איתו, את הכאבים, את הפקקים ואת הנופים עוצרי הנשימה. כי אז אם תתעייף מלנהוג, מפעם לפעם, הוא יוכל להחליף אותך ואתה תוכל לישון בשקט. לעצום עיניים בשלווה, מתוך ידיעה שהוא ישאיר אותך על המסלול ולא יסחף אותך לדרך אחרת.
ואם באמת יהיה לך מזל, אתם תגיעו לסוף הדרך ביחד…

בחורה עם מחשב נייד

5455887-3740

הנסיעה בנתיבי איילון יכולה להיות מתישה, כך גם החיים… צריך סבלנות עד להגעה ליעד.
כך גם דן, נסע שנים רבות בנתיב חיים עמוס , מלא וגדוש, אך יחד עם זאת ריק מתוכן. ריק מעצמו. אפשר לומר שהיה בפקק…

דן, גבר נאה ומרשים בשנות השלושים לחייו, בעל חברה מצליחה, מוצא עצמו בהליך גירושים מלנה. לנה לא מפחדת לספר הכל על נישואיהם ומאיימת להוציא את זה החוצה במידה ולא תקבל את ההון שיפצה אותה.
דן מוכן לשלם עבור השקט, העיקר לא לראותה שוב ושלא תחשוף את כל הסודות של נישואיהם, כולל את סיפורי חדרי המיטות שלהם.
למרות עושרו, הוא בודד וכבוי…

פלורה, אשתו של אביו, מעניקה לו את אהבתה ללא תנאי. למרות, ריחוקו היא מודיעה לו שהיא שם בשבילו. היא מציעה לו לעשות משהו למען משהו אחר, משהו שיאפשר לו לחוש סיפוק ופתיחות לב.
בעזרת העוזרת האישית שלו, דן מאמץ חייל. הוא נחוש בדעתו לתת לו קורת גג, תמיכה כלכלית ונפשית. מה שהוא לא ידע, שחייל זה יתמוך בו ויציל אותו מעצמו.

תום, החייל הבודד שמגיע לביתו של דן הינו גבר נאה ומושך בן עשרים ושלוש. הוא אדם אופטימי למרות כל מה שחווה בחייו הקצרים. תום יודע להסתכל לחיים בעיניים ולהפיק מהם את כל הטוב , בניגוד לדן המלנכולי.
העיניים הכחולות העצובות של דן מצליחות לגעת ולהמיס את תום והפתיחות והאופטימיות הנצחית של תום מצליחים למוטט את החומות הכי גבוהות של דן.

דן חשב כל חייו שהוא סטרייט, גם כשפגש בתום לא הצליח להבין שלא כך הדבר. יחד דן ותום יוצא לדרך משותפת, שלא תמיד קלה ופשוטה, לפעמים יש בה פקקים או נהגים מעצבנים, אבל,כמו שדן אמר לתום ,זה לא חשוב במה אתה נוסע, וגם לא כל כך חשובה הדרך שבחרת. זה לא לגמרי משנה מה מחכה לך בסופה של הדרך הזו. מה שחשוב הוא מי נמצא בכיסא לידך. מי הנוסע שלך….

מאחלת לכולנו, שתמיד יהיה לידנו נוסע, שאיתו נוכל לחלוק את הדרך ואיתו נגיע גם לסוף הדרך 🙂 

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)