מרידול- לטיפול ומניעה של בעיות חניכיים

בחורה עם מחשב נייד

היי חברים! כבר יותר משבועיים אני מתנסה במברשת ומשחת השיניים של מרידול.

 

גם  אתם סובלים מבעיות חניכיים? אתם לא לבד! סדרת מוצרי "מרידול" פותחה במיוחד עבור טיפול בבעיות חניכיים. מוצרי הסדרה מסייעים להילחם ברובד החיידקים הנצבר בפה ולמנוע התפתחות בעיות חניכיים. הפעולה הכפולה נוצרת מצירוף ייחודי של שני חומרים פעילים: סטנוס פלואוריד ואמין פלואוריד, אשר מפחיתים את שאריות חיידקי רובד השן ומעכבים את היווצרותו של פלאק חדש (הגורם הראשי לרוב בעיות החניכיים).

 

תופעת בעיות החניכיים נפוצה מאוד וקיימת בקרב ארבעה מתוך חמישה אנשים כאשר רבים אינם מודעים כלל לבעיה ולנזקים שהיא יכולה לגרום. בעיות בחניכיים לעיתים קרובות נסתרות מהעין, עד שמופיעים סימפטומים כמו: דימום, נפיחות ואדמומיות. סדרת מוצרי מרידול, מתמחה כבר 30  שנה בפתרונות  לבעיות חניכיים ומציעה מענה יומיומי מקצועי – משחה, מברשת ומי פה.

אני בהחלט חשתי שיפור- החניכיים כבר לא מדממות!

קצת מידע על המברשת והמשחה:

 

מברשת שיניים Parodont Expert  meridol – מרידול פרודונט אקספרס

מברשת שיניים רכה שעוצבה במיוחד לטיפול בחניכיים רגישות ומגורות. המברשת החדשה בעלת טכנולוגיה ייחודית של סיבים בעלי שלוש קצוות לניקוי עמוק אך עדין של השיניים והחניכיים. מתאימה לחניכיים רגישות ומגורות במיוחד. מדובר במברשת שיניים רכה בעלת טכנולוגיה חדשנית המעניקה טווח ניקוי בשלושה כיוונים שונים. המברשת החדשה מעניקה ניקוי יסודי ועדין לחלל הפה הודות לסיבים מחודדים הממוקמים בחלקה הפנימי של המברשת ולסיבים המתפצלים בחלקה החיצוני . המוצר החדש  נבדק מדעית ומיועד לשימוש יומיומי.

משחת השיניים "מרידול" – מסייעת בטיפול ובמניעה של בעיות חניכיים
מכילה צירוף ייחודי של חומרים פעילים סטנוס פלואוריד ואמין פלואוריד. מפחיתה  לאורך זמן את רובד החיידקים המצטבר על שן (פלאק). יכולת ההצמדות הייחודית של רכיבים אלה לשטח השן מעכבת היווצרות מחודשת של הפלאק ומסייעת במניעת גירוי בחניכיים. נוסחת הפלואוריד הכפולה מעניקה הגנה יעילה מפני עששת בצחצוח יומיומי. הנוסחה פועלת ביעילות, מרגיעה בעדינות את החניכיים ושומרת על ניקיון ובריאות השיניים והחניכיים.