מראות שיער רומנטיים של פול מיטשל לרגל ט"ו באב

מותג טיפוח השיער הבינלאומי פול מיטשל מציג מראות שיער רומנטיים לרגל טו באב. מראות אלו יכולים להתאים לכל מי שרוצה להתחדש בתסרוקת אופנתית, או שרוצה לצאת עם בן זוגה ביום הרומנטי.

מותג טיפוח השיער הבינלאומי פול מיטשל מציג מראות שיער רומנטיים לרגל ט"ו באב.  מראות אלו יכולים להתאים לכל מי שרוצה להתחדש בתסרוקת אופנתית, או שרוצה לצאת עם בן זוגה ביום הרומנטי.

מראות השיער הרומנטיים שמציג פול מיטשל מתבססים על קבלת המרקם הטבעי של השיער, או לחילופין לשפר אותו במקצת באמצעות סגנונות פשוטים כמו:  תלתלים מוגדרים, קשר מסובב, או אביזרי שיער נשיים שאותם ניתן לרכוש בכל חנות אקססורייז בעיר.

מראה רומנטי – קיץ 2017 פול מיטשל צילום: יחצ חול

מרקם טבעי:
בשלב ראשון, משתמשים במראה הטבעי כבסיס לכל תסרוקת. בשלב שני מצטיידים במוצרי עיצוב המתאימים לסוג השיער של כל אחת ואחת כדי לשפר, ולשבח את המראה. לדוגמא: סרומים לשיער מקורזל, לחות לשיער יבש, מוצרי עיצוב לשיער דק וכד'.

מראה רומנטי טו באב פול מיטשל. צילום: יח"צ פול מיטשל

קשר מסובב:
קשר נמוך הוא המראה הרומנטי האידיאלי לשיער אסוף. ניתן לעשות זאת בצורה מקרית אך מתוחכמת. כך זה יהיה מראה רומנטי נכון לדייט, או לבילוי המשותף ביום הרומנטי.

אביזרים לשיער:
אביזרי שיער במגוון צורות , גדלים ומחירים, ניתן לרכוש תחת כל עץ רענן בחנויות אקססורייז. בין האביזרים: סרטים, סיכות, כתרים, ועוד. מומחי פול מיטשל ממליצים ביום הרומנטי להחליף את הגומייה הפשוטה והרגילה, בסרט דומיננטי ומיוחד, או את הסיכה הבסיסית והמוכרת, בסיכת ראש מבריקה ומיוחדת כדי לאבזר את הסגנון היומיומי. המחמאות – יגיעו מהר מאד.

מראה רומנטי לטו באב פול מיטשל. צילום: יח"צ פול מיטשל

חג אהבה שמח!!!

ערכה: נדיה היבא
בכתבה צילומים באישור שימוש היחצ