מקומות שניתן ללמוד עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

מקומות שניתן ללמוד  עיצוב גרפי

לא פשוט למצוא היום קורס גרפיקה איכותי כמו שאתם מחפשים, יש הרבה מקומות שמעבירים קורסים כאלו אבל לא תמיד באיכות, לא תמיד תרגישו שיש תמורה בעד הכסף שחסכתם בעמל רב ורציתם להגשים חלום, ללמוד קורס בעיצוב גרפי וכמובן להפיק תיק עבודות מדהים תוך כדי הלימודים, זה רק ייצא אם הקורס לעיצוב גרפי שתקחו הוא מספיק טוב, מספיק ברמה שיכולה להביא את העבודות שעשיתם בכיתה לרמה אחרת לגמרי.

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

מקומות שניתן ללמוד  עיצוב גרפי מה צריך להיות בקורס כזה?

גרפיקה היא הערת מסר על ידי עיצוב וטקסט. לצופה, מי שמביט ורואה את היצירה ומבין למה התכוונתם והאם הוא גם מסכים אתכם. קורס טוב לעיצוב גרפי צריך לכלול את כל התהליך המורכב של פיתוח החשיבה הגרפית, ללא חשיבה גרפית מפותחת נהפוך למעין רובוטים שעושים מה שאומרים לנו, זה בסדר למי שלא מעוניין להיות המתכנן האחראי, להיות זה שחושב על דרכי עיצוב מיוחדות להעביר את המסר שלו, לאנשי מקצוע כאלו ללא חשיבה גרפית מפותחת מבחירה, קוראים גרפיקאים או ביצועיסטיים, הם אלו שמסייעים למעצב הגראפי לבצע את הפרויקט לפי הערותיו, הם לומדים קורס עיצוב גרפי בסיסי, הם לומדים כמה מושגים כלליים בגרפיקה, תורת הצבע, קומפוזיציה וכו' אבל הם לא צריכים ללמוד לפתח קונספט להעביר מסר לחפש תמונות לעיצוב המסר, להתחיל לחשוב איזה גופן מתאים לאיזו אווירה, את זה המעצב הגרפי יעביר לגרפיקאי עצמו.

מקומות שניתן ללמוד  עיצוב גרפי לא רק גרפיקאי..

אבל מה לגבי מי שלא מעוניין להיות רק גרפיקאי מי שמעוניין לנהל את כל העסק, לא לעשות לעצמו הנחות, להיפגש עם לקוחות ולשכנע אותם לקבל את החלטותיו כי הוא יודע מה יעבוד ומה לא, בקורס לעיצוב גרפי, מעצבים צריכים ללמוד לחשוב, לפתח את החשיבה הגרפית, לדעת על תוכנות גרפיות הרבה, איך לעבוד איתן בצורה מקצועית, לדעת ליצור לוגואים מנושא נדרש, רצון שיעביר את מהות  העסק דרך הטקסט והלוגו עצמו, מעצב גרפי צריך לדעת איך לעבוד עם כל תוכנה גרפית שמובילה בשוק גם עם אילוסטרייטור שכל עבודה בה יוצאת וקטורית וגם עם אינדיזיין שזוהי תוכנה מספר אחת לעימוד ספרים, ברושורים קטלוגים וכו', המעצב הגרפי נעזר בגרפיקאי שיעזור לו לבצע כל עבודה טכנית שיצטרך כדי שיוכל להתפנות לעבודת העיצוב עצמה שגם חשובה לא פחות. תוכלו לבדוק את האופציה של לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/