מקומות טובים ללמוד גרפיקה

בחורה עם מחשב נייד

מקומות טובים ללמוד גרפיקה

מי שרוצה לעצב בצורה לא נכונה ובעיקר לא מקצועית יוכל לעשות זאת בקלות, פונט לא מתאים, תמונה לא מתאימה, צבע מזעזע, זהו הרי לכם העיצוב הלא נכון, אבל לקוחות מעסיקים אותכם שתעשו להם עיצוב גראפי טוב שעובד, שיידע להעביר את המסר ולא יעביר את המסר ההפוך וירתיע לקוחות, בשביל זה לומדים את רזי המקצוע של העיצוב הגראפי, כדי לדעת איך לעצב נכון, לדעת לקבל החלטות חשובות לגבי בחירת הצבעים, התמונות, הטקסטים, איורים מתאימים אם יש צורך ועבודה עם התוכנות הגרפיות הרלוונטיות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין לעימוד ספרים קטלוגים וכו', התוכנות הגרפיות הן הכלי שבאמצעותם אתם יוצרים מה שלמדתם מה שבראש שלכם, וחייבים ללמוד את התוכנות הללו בצור רצינית ומעמיקה.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

 

מקומות טובים ללמוד גרפיקה איך לעשות עיצובים גרפיים

כדאי קודם כל לקרוא קצת ולהכיא את תחום העיצוב הגרפי. זהו תחום רחב מלא נושאים ותמיד צריך להתחיל מהבסיס, להבין את העקרונות עצמם את המושגים כגון: קומפוזיציה, היא אופן העמדת האלמנטים, האובייקטים בצורה כזו שתוכל לכוון את מבט הצופה, ישנם כל מיני סוגים שונים של קומפוזיציה שעליהם תוכלו גם ללמוד בשיעורי עיצוב גראפי וגם לחפש באינטרנט, תיתקלו במושגים כמו קומפוזיציה פירמידלית, קומפוזיציה פתוחה, סגורה, סימטרית ועוד המון מונחים שונים.

מקומות טובים ללמוד גרפיקה תורת הצבעים

עוד דבר שצריך ללמוד הוא "תורת הצבעים" כל מה שקשור לצבע ומהותו, איזו אווירה הוא משדר, אילו רגשות יכולים להתעורר בעיני הצופה, לדעת כל צבע ומה הוא אומר יכול לעזור מאוד כשתצטרכו לחשוב על עיצוב שמעביר מסר כלשהו, שימוש נכון בצבע יעזור לכם להעביר את המסר המבוקש, למשל מסעדות ואוכל, תמיד ישתמשו בצבעים החמים, אדום, צהוב חום וכתום, מעורר חמימות בעיני הצופה, מקום ביתי, אוכל ביתי ואם זה מה שהלקוח רוצה להעביר הוא יצליח בזה.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

מקומות טובים ללמוד גרפיקה תורת הכתב

עוד מושג חשוב שכדי להכיר הוא תורת הכתב הלא היא הטיפוגרפיה. טיפוגרפיה, תורת הכתב, לדעת להשתמש בסוג פונט הנכון להעביר את המסר, ישנם סוגים רבים ולכל אחד מהם יש מטרה אחרת לשמה הוא נוצר. רק לאחר שתלמדו מושגים נוספים תלמדו לעבוד נכון בתוכנות הגרפיות, הן יהיו הכלים שיעזרו לכם לעצב את מה שחשבתם עליו בפועל להעביר את המסר שרצה הלקוח לצופה, תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ שמעולה בעיצוב ועיבוד תמונה וכמובן בעבודה עם טקסטים, תוכנת אילוסטרייטור היא עוד תוכנה שתלמדו לעבוד עימה בעיקר כדי ליצור לוגואים יפים וחדים וכל גרפיקה או איור דיגיטלי אחר שיודפס טוב כי הוא ווקטורי. וכמובן חשוב לא לשכוח את תוכנת האינדיזיין למקרה שתרצו לעמד נכון ספרים, חוברות קטלוגים וכו', זו התוכנה בשבילכם, אתם חייבים ללמוד אותה כמו שצריך.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/