מצעד המתנות

רעיונות למתנות סוף שנה לילדי הגן ובית הספר, גם אישיות וגם כיתתיות

אני לא יודעת לאן הזמן ברח, הרי רק עכשיו התחילה שנת הלימודים והנה היא כבר מגיעה לידי סיומה. אצלנו מקובל בסוף שנת הלימודים לתת מתנות גם לילדים וגם לצוות הגן ו/או למחנכת. שמעתי הרבה דעות בעד ונגד המתנות. אני חושבת שבהרבה מקומות "חלוקת המתנות" יצאה מפרופורציה. כספי הועד שנאספים מההורים מיועדים בראש ובראשונה לילדים, לפעילויות שונות במהלך השנה ולא עבור מתנות לצוות. אני לא מוצאת הצדקה לתת מתנות לצוות בראש השנה, בפסח ובימי הולדת. לעומת זאת אני חושבת, שבסוף השנה, בנוסף לכל התודות והברכות ראוי לתת מתנה של תשומת לב לצוות. מה לגבי הילדים ? גם להם מגיעה תשומת לב על ציון דרך ועוד שלב שעברו ומזכרת מהשנה שחלפה. בכל שנה אנחנו מחפשים רעיון אחר, אז ליקטתי מבחר רעיונות.

מתנות סוף שנה אישיות לילדי הגן ובית הספר

1. מגנטים חינוכיים

של מפת ישראל, אותיות הא-ב, לוח הכפל, מפת העולם ואותיות ה-A,B,C. כל הלוחות והקלפים מצופים בלימינציה, כך שאפשר לכתוב עליהם בטוש מחיק, שמצורף לכל ערכה. טווח המחירים ליח' בודדת נע בין 25 ש"ח ל-67 ש"ח, בהזמנת כמות מקבלים הנחה. אורזים באריזת מתנה. אספקה : כ-10 ימים, לולה

2. פלייסמטים מעוצבים

במגוון איורים. אפשר גם לשלב תמונה של כל ילד או תמונת מחזור של כל הילדים ולהוסיף הקדשה/שורת טקסט. טווח המחירים בהזמנת כמות נע בין 13 ש"ח ל-28 ש"ח. תוספת של 50 ש"ח למשלוח. אורזים באריזת מתנה. אספקה : כשבועיים לאחר שהועבר לדפוס, רונית ברק

3. מבחר גדול של מוצרים עם אפשרויות עיצוב, כיתוב ואיורים שונים, כולל תמונות הילדים ו/או שמם על גבי המוצרים.


בין המוצרים האלה אפשר למצוא מחברות ומדבקות, ספרי ילדים אישיים, פאזלים ומשחקי קופסה, קופסאות אוכל, מדי גובה, פלייסמנטים, שלטי דלת, ארנקים ותיקים, בקבוקי שתיה אקולוגיים, סימנית מגנט, יומני תלמיד, כריות, מגבות, לוחות מחיקים ולוחות שעם, שעונים, קלמרים, ספלים מעוצבים, כסאות מתקפלים לים, מגבות רחצה, כריות, מנורות לילה ועוד.
בין החברות ניתן למצוא את :
ניקניים – מוצרים מקסימים עם איורים נאיביים, שובים עין, מוקפדים ובאיכות מאוד טובה. חלק מהמוצרים מגיעים באריזת קרטון אישית והילדים מאוד נהנים לראות את שמם (בלי תמונה) על המוצר. בהזמנה של 20 יח' ומעלה, טווח ההנחה נע בין 35%-50% על המחירים המצויינים באתר. אורזים באריזת מתנה. אספקה : 6 ימי עסקים. תוספת של  49 ₪ למשלוח, ניתן לבצע איסוף עצמי.

צילום : יהודית הופמן

סוכריה – טווח המחירים בהזמנת כמות נע בין 6 ש"ח ל-65 ש"ח כולל עיצוב (לא כולל משלוח). אורזים באריזת מתנה. אספקה : עד 14 ימי עבודה מיום הצילום/ שליחת התמונות ועד 5 ימי עבודה מרגע אישור הגרפיקה
דפנה דלמדה פור הפי קידס מחירי המוצרים נעים בין 10 ₪ – 60 ₪ . אריזת מתנה בשקית צלופן שקופה ללא תוספת מחיר. מרגע קבלת התמונות ואישור הגרפיקה המתנות מוכנות תוך 14 ימי עבודה.

גיליעל מתנות בהתאמה אישית – טווח המחירים בהזמנת 30 יח' נע בין 13 ש"ח ל-55 ש"ח כולל צילום ועיצוב (לא כולל מע"מ ומשלוח). אורזים באריזת מתנה.

4. ספרים ומוסיקה בסטימצקי / צומת ספרים

תמיד כיף להוסיף ספר למדף הספרים או להעשיר את ספריית המוסיקה בבית. אפשר לקנות ספר קריאה או אינצקלופדיה מיוחדת לילדים. אם מדובר למשל בבוגרי כיתה א', זו יכולה להיות מתנה נפלאה שמסכמת את השנה אחרי שכולם למדו לקרוא. לסטימצקי יש מחלקה, שמטפלת ברכישה מרוכזת ולצומת ספרים יש מבצע של ספרים בעשרים שקלים.

5. אלבום תמונות למזכרת

במהלך השנה צברו הילדים יחד הרבה זכרונות וחוויות, במסיבות, בטיולים, באירועים ובפעילויות שונות. תוכלו להכין להם אלבום למזכרת. למי אפשר לפנות ? למשל : לופה, PIC-A-BOOK, ZOOMA, myalbum, ebook,book4me

מתנות סוף שנה כיתתיות לילדי הגן ובית הספר

הילדים שלנו צוברים במהלך השנים המון מתנות סטנדרטיות וחלק מהן חוזרות על עצמן מידי שנה. לא פעם אני מחפשת את "שעת הכושר", שהבנות לא בסביבה ואני "מעלימה" איזו מתנה שטותית שהם קיבלו, שאין מה לעשות איתה. בסופו של דבר, המזכרת האמיתית מהגן ומביה"ס אלה הם החברים, שאיתם בילינו יחד כל השנה. איך נזכור אותם ? נצלם את הילדים לתמונת מחזור, נוסיף לתמונה שורת הקדשה ו/או ציון הכיתה, השנה ושם הגן או בית הספר. כל ילד יקבל תמונה למזכרת ואפשר לצרף אליה משהו מתוק לכיף ועם כל הכסף שנשאר, לקנות לגן או לכיתה מתנה שתלווה אותם לשנים הבאות.

מתוך אתר מילגה

מה אפשר לקנות ? מתלה למעילים, פינת שאנטי (פופים, ספות, כריות, שטיח), ספרים, דיסקים או DVD של מוזיקה או סרטים, משחקי קופסה, מצלמה לצילום כל האירועים במהלך השנה, תמונות, מפת ארץ ישראל.
איפה אפשר למצוא אותם ? המעיין לגן, עוד אתר שנקרא המעיין לגן, מילגה, כל בו ציוד לגן, סטימצקי, צומת ספרים, חנויות צעצועים כמו toys r us.

פוסטים נוספים קשורים לנושא

הגיע זמן המתנות והברכות – ברכה אישית, ברכה מועד ההורים, ברכה קבוצתית