מציאת טיזנט וינטאג טיז וחולצות ג 'יסקס בטוקיו עם Alexa צ' ונג

בחורה עם מחשב נייד

לאלכסא צ'אנג יש חוש ריח עז כשמדובר בבגדים ישנים. בהליכה אל חנות ענקית של רחוב משנה, הקרויה קינג'י, לא הרחק משכונת האראג'וקו המפורסמת של טוקיו, הדוגמנית והמעצב לקחו ניחוח ואמרו, "אתה תמיד יכול לספר בחנות גדולה וינטאגית לפי הריח שלה." צ'ונג מרחרח מאחזים טובים מאז שהיתה ילדה שגרה באזור הכפרי האנגלי, שם היתה מסתובבת ומחפשת אוצר קבורה (היה הרבה, בהתחשב באזור שגדלה בו היה ביתם של אנשים בעלי עושר יוצא דופן). לאורך כל הקריירה שלה, היא נודעה בזכות האופן שבו היא משלבת חתיכות וינטג 'בארון המלתחה של סלין-לואו, ויצרה אווירה חסרת מאמץ בסגנון עצמי, שהיא חציבה בין משהו כמו כתב יד אנגלי לבין מותק רנסנס נשי. התווית שלה ALEXACHUNG, שהיא היתה ביפן כדי לקדם בשבוע שעבר, משקף את האישיות אופנה נישה היא טיפחה.

בין אם השראה עיצוב או שמחה אישית, צ 'ונג יש לרחרח את דרכה דרך מדפים וינטאג' רבים לאורך השנים. אבל טוקיו וסמטאותיה המבוךות של החנויות היו טריטוריה חדשה לגמרי בשבילה. בקינג'י היא הצביעה על זוג מכנסי הדפיסה בצבעי גראפיטי צבעוניים, שהיו קצת מחוץ לאזור הנוחות שלה. "אני אשמח להיות האדם שיכול ללבוש את אלה עם חולצת טריקו גדולה במיוחד ונעלי התעמלות, אבל אני פשוט לא חושבת שאני", אמרה. היא המשיכה ללבוש מכנסי טלאים וז'קטים, שאותם הודתה שיש לה זיקה עזה. צ'ונג פילס בין ערימותיהם של קפוצ'ונים אמריקאים, והסביר: "אין להם שום משמעות בשבילי, כי אני בריטי, אבל הם נמצאים בכל מקום וגם בלונדון".03-alexa-chung-shopping

לקינג'י לא היה עוד הרבה מה שעורר את התעניינותה, וכך הלכנו לחנות ממש מעבר לפינה עם שלט ניאון בחוץ שקרא את שיקגו. זה היה מפורסם לאחרונה על ידי קים Kardashian המערבית, לאחר שהיא פורסמה selfie מחוץ לחנות על ביקור לאחרונה בטוקיו זמן קצר לאחר לידתה של הבת שלה עם אותו שם. בפנים, לאחר שעינה במכנסיים תחרה עם שרוולים פרועים ובצווארון של פיטר פן ("אני לא יכולה להיות חלק מכל העניין הצהוב הזה של Gen Gen", היא אמרה), צ 'ונג עשתה קו ישר אל פינת החלל. היה מלא בקימונו משובח. היא ניסתה על זוג והתעלפה, אבל אחר כך חשה פרץ של פרקטיות. "יש לי כבר בערך חמישה כאלה והם פשוט תלויים על הדלת האחורית של חדר האמבטיה שלי, "אמרה בצחוק. "אף על פי שהם כל כך יפים להסתכל בהם." היא הוציאה את קימונו הוורוד של הפסטל, שדיברה על קניה, והיתה מוכנה לעזוב את שיקגו לתחנה הבאה.

"וואו, אואזיס! "קראה שניות לאחר שהלכה למאחז הרבה יותר קטן בשם ברברג'ין. צ'ונג ראתה מקונצרט אואזיס משנות ה -90 מזווית עינו, נערמה על גבי ערימה גדולה של חולצות טריקו משובצות, שכללה גם את הדמויות של מייקל ג'ורדן ומר מיסטר עליהן. BerBerJin היה גם את המרכיב המרשים ביותר של יצירות מעצבים ישנים, כולל מעיל ג 'יני ורסצ'ה ורוד מוגזם ודירות גוצ' י כובעי בייסבול משנות השמונים. צ'ונג בילה 20 דקות טובות במיון הערימה של חולצות טריקו, נתקל בטעות על כמה טיז מטריד עם תעמולה ימנית על הזכות (תוצאה איומה של מחסום השפה). היא בחנה את צמרות הבציר כמו בלש, מתבוננת מקרוב בצורה ובצללית ונוגעת בצווארונים ובכדורים כדי לוודא שהם רק הכמות הנכונה. בסופו של דבר, הטי לא אואזיס לא עשה את זה הביתה איתה, אבל זה היה בתחנה הבאה והאחרונה בשם פלמינגו כי צ 'ונג ימצא את המכה וינטג שלה.

שלא כמו בחנויות האחרות שבהן ביקרנו באותו יום, פלמינגו היה נטול כל בגדי ספורט אמריקאים או לוגו אופנה נוסטלגי. זה המקום שבו היתה צ'ונג בין שמלות השרוול הדקיקות, טיז התינוק, נעלי הבלט, החזייה ושמלות הפרחים הגדולות. זה הרגיש כמו פרוסה קטנה של אנגליה באמצע האראג'וקו. צ'ונג קיפצה סביב החנות כמעט שעה, ובשמחה, היא לקחה הביתה יותר משני אוצרות. במילים אחרות, חנות וינטג 'זו הריחה כמו מנצח ברגע שהיא נכנסה ואמרה kon'nichiwa.