מצטיידים בחזרה לבית הספר – הסקירה המלאה

סקירה מקיפה של כל הציוד שאתם צריכים ורוצים לקראת החזרה לבית הספר.

בכל שנה יש בי מין התרגשות כזו לפני החזרה ללימודים – אולי כתוצאה מהחוויה החיובית שלי כילדה ואולי כתוצאה מנקודת הציון שזה מסמל בגדילתו של עומר שלי. השנה הוא כבר עולה לכיתה ז' – חטיבת ביניים, בית ספר חדש והתרגשות שיא (לפחות שלי) וכמו בכל שנה כבר ביולי התחלנו לסקור מוצרי חזרה לבית הספר. נדמה לי שההיצע השנה גדול מתמיד והניסיון לשלב גם את הטכנולוגיות השונות ניכר, כך שהסקירה הזו מקיפה ומפורטת במיוחד…

איך בנויה הסקירה?

בחירת ציוד לביה"ס לכיתה ז' היא קצת טריקית, כי הוא כבר לא קטן וגם עוד לא ממש גדול. אני כבר לא יכולה "להכריח" אותו (ללכת עם תיק אורטופדי למשל) אבל זה עוד לא ממש הגיל של תיקי תיכוניסטים זרוקים. גם לנראות יש כאן משקל חשוב כי זה (לצערי הרב) כבר גיל שבו "אמור לי איך אתה נראה וכמה גאדג'טים יש לך ואומר לך כמה קול אתה", ומהצד שלי חשוב כמובן לחשוב פרקטית. אז אחרי המון התלבטויות המדדים שאותם בחנו לגבי התיקים, כלי הכתיבה, קופסאות האוכל, הבקבוקים והאקססוריז הנוספים הם: "קוליות", גודל, נוחות, פרקטיקה. התוצאות המלאות לפניכם:

תיקים

bagsbacktoschool
הבחירה כאן היתה הקשה ביותר, כנראה בגלל שבסוף צריך לבחור רק תיק אחד. אז ככה בדקנו: נתנו כל תיק לנסיין/ית אחר/ת וביקשנו מהם לתת ציונים למראה, לקוליות, למקום ולנוחות על הגב. אח"כ ערכנו את "מבחן הקלסר" שבו בדקנו אם קלסר סטנדרטי נכנס לתיק בקלות. את כל זה שכללנו והנה הפירוט והדעות:
Street Art של קרביץ
streetartקרביץ
התיק הזה מקולקציית Street Art של קרביץ ללא ספק גרף כאן את שאגות ההתלהבות הרמות ביותר – גם בגלל הדוגמה, אבל בעיקר בגלל השילוב המובנה של היציאה לאוזניות ול-USB שמאפשר להטעין את הטלפון!
התיק גדול, מרווח והקלסר שהכנסנו ממש "נעלם" בתוכו. חלוקת התאים חכמה ובתא הגדול יש גם מיני תא שמיועד למחשב נייד. בחלק הפנימי יש כבלים שניתן לחבר לטלפון ו/או למטען נייד, ככה שזה מאוד פרקטי. התיק מגיע עם ערכה של מטען נייד ומתאמים, אם כי לנו המתאם לא ממש עבד ולקחנו מתאם של מטען נייד אחר (המטען עצמו כן עבד. הבעיה היתה רק במתאם).
המסקנה: קולי, חכם, מרווח, יציב בגב ונוח.
מחיר: 269 שקלים ברשת 'קרביץ' (תוודאו שאתם מקבלים גם את המטען ותבדקו שהוא עובד).
YOLO
yolobag
התיק הזה, על אף שהוא פשוט יחסית, נתן כאן פייט לא קטן… יש בו שני תאים גדולים ושני תאים קטנים. קלסר נכנס בקלות בתא הגדול, אם כי ניתן לראות שהוא קצת צפוף בפנים. החבר'ה (באופן מפתיע – הבנים והבנות גם יחד) אהבו מאוד את הסטייל הצבאי משהו וגם הגב שלו מבחינתם היה בדיוק במידת הנוקשות הנכונה – לא "חנוני" ולא "זרוק".
המסקנה: קולי, מגניב, גדול ונוח.
מחיר: 179 שקלים,  ברשת 'YOLO'
Explore
explore
מבחינה אורתופדית אין ספק שזה התיק המנצח. גם העובדה שאפשר לפרק אותו לשני תיקים ולהשתמש רק בתיק הקטן כשצריך (ימי חוץ למשל) הופכת אותו לפרקטי מאוד וקלסר נכנס בו בקלות רבה. עם זאת החבר'ה לא מאוד אהבו את הדוגמה: חלקם טענו שהיא "זקנה" מידי והחלק השני שהיא דווקא "תינוקית". היו כמה בנות שאהבו את הפרחים וציינו שאם הם היו בוורוד זה היה יפה יותר…
מסקנה: נוח, גדול ובריא, אבל לא מאוד "קול".
מחיר: 199 שקלים במבחר רשתות וחנויות ברחבי הארץ.
Scoop
scoop
התיק הזה זכה כאן לתואר "הזרוק המגניב ביותר". יש בו תא אחד גדול שקלסר נכנס בו "על הקשקש", תא בינוני ותא קטן. החבר'ה (בעיקר הבנות) עפו על הג'ינס עם הפצ'ים ומבחינתן הוא היה עם הדוגמה המגניבה ביותר. עם זאת הוא קטן יחסית ואין לו תמיכה בגב, כך שבעיניי הוא מתאים יותר לימים קצרים או כשלא צריך לקחת הרבה ציוד וספרים.
מסקנה: קולי, אבל קטן יחסית ולא תומך בגב.
מחיר: 49 שקלים ברשת 'סקופ'.
SuperDry
superdry
תיק ג'ינס נוסף בסגנון זרוק, שכולל תא גדול ותא קטן. הפצ'ים מגניבים ויש תמיכה בגב, אך הוא קטן מאוד יחסית ולא עמד במבחן הקלסר.
מסקנה: קולי אבל קטן.
מחיר: 265 שקלים.
Doughnut של WeShoes
weshoes
תיק צעיר, מגניב, אופנתי וייחודי בעיקר בשל המבנה הריבועי שלו שהופך לריבועי עוד יותר שיש דברים בתוכו. יש לו תא גדול ותא קטן וגם הוא כולל תא פנימי ייעודי ללפטופ. הגב שלו קשיח יחסית אבל "לא מידי" כמו שהדגישו החבר'ה והעיצוב מגניב ועכשווי, אבל מבחינה פרקטית הוא קטן יחסית ולא עמד במבחן הקלסר…
מסקנה: צעיר ומגניב, אבל קטן.
מחיר: 280 שקלים ברשת WeShoes.
Just של H&O
just
תיק בגזרה מוארכת וצרה, שמצד אחד עברה בקלות את מבחן הקלסר אבל כשניסינו להוסיף גם ספרים זה כבר היה קצת צפוף. יש לו תא גדול, תא קטן ועוד תא קטן שממוקם מעל הכיסוי שסוגר את התא הגדול (נוח מאוד לטלפונים). הגב קשיח והעיצוב צעיר גם בעיניי החבר'ה, אבל התא העליון לא נסגר עם רוכסן (רק עם הכיסוי) מה שעלול להוות חיסרון בגשם ו/או לילדים שנוטים לזרוק את התיק.
מסקנה: נוח, מגניב ומרווח יחסית, אבל הסגירה קצת בעייתית.
מחיר: 149.90 שקלים, ברשת H&O.
אדידס של טויס אר אס
adidas
התיק הממותג ביותר. כולל תא אחד גדול ותא עליון קטן שעלול לבלבל כי הוא נראה מבחוץ כמו תא גדול נוסף. יש תמיכה קלה לגב והוא עמד בקלות במבחן הקלסר, אבל אין בו תאים פנימיים כך שהכל בתוכו קצת "מבולגן".
מסקנה: זרוק, טרנדי, קולי ומרווח.
מחיר: 229.90 שקלים ברשת 'טויס אר אס'.
דיסקו של Starjelly
starjelly
התיק הזה של המותג Starjelly שעוצב על ידי מעצבת התיקים הכה מוכשרת עופרה גרף אביב, נבחר כאן ברוב קולות למושקע ביותר. יש בו שני תאים גדולים כשבכל אחד מהם יש תאים פנימיים קטנים, כך שהוא נראה קטן מבחוץ אבל הוא גדול מבפנים ועבר בקלות את מבחן הקלסר. בתא הגדול יותר יש תא מרופד ייעודי ללפטופ (עם רצועת סגירה) ותא קטן שגם הוא מתפצל לשניים – אחד עם רוכסן ושני קצת גדול יותר. בתא הגדול הקטן יותר יש תא מרופד ושני תאים קטנים שמתאימים לעטים למשל. הבד סופר איכותי וגם העיצוב הצליח לשבות כאן את כל החבר'ה פה אחד. חוץ מזה שזה מותג של מעצבת ישראלית, אז תמיד טוב לפרגן!!
מסקנה: קולי, מרווח, חזק ופרקטי.
מחיר: 180 שקלים (במקום 390), באתר: www.starjelly-design.com
Totoo של 'פלפוט'
פלטפוט
תיק חצי זרוק בעיצוב קלאסי שמאוד מתאים למי שלא אוהב להתבלט (כך טענו החבר'ה). יש לו תא גדול שבתוכו תא מרופד ייעודי ללפטופ ותא קטן יותר. תמיכת הגב טובה והוא עבר בקלות את מבחן הקלסר.
מסקנה: קולי, קלאסי, מרווח ונוח.
מחיר: 149 שקלים, להשיג באתר החברה, ברשתות ובחנויות ברחבי הארץ.

קלמרים

קלמרים
בחירת קלמר היא בעיקר עניין של טעם, אבל גם כאן יש חשיבות לגודל ולחלוקת התאים (לפחות עדיין בשלב הזה). לכן, בדומה לקלמרים, קבוצת המיקוד שלי נתנה ציונים לקלמרים ביחס לעיצוב, לגודל ולחלוקת התאים. הנה התוצאות:
מגרש כדורגל של YOLO
קלמרYOLO
הקלמר הכי מדליק ומקורי! מעוצב בצורת מגרש כדורגל ונפתח לשני תאים נפרדים, כך שהוא אמנם לא גמיש אבל מכיל המון. החלוקה עושה המון סדר והחבר'ה (בעיקר הבנים אבל ממש לא רק) פשוט עפו עליו.
מחיר: 85 שקלים, ברשת YOLO.
מלחמת הכוכבים של דיסני ישראל
קלמרדיסני
קלמר "קלאסי" עם שני תאים גדולים, בעיצוב של מלחמת הכוכבים. החבר'ה אהבו את העובדה שלא מדובר רק בציור, אלא במעין פאצ' תלת ממדי, אבל פחות אהבו את הציפוי המבריק וטענו שזה "ייהרס ויישרט אחרי יומיים" וחלקם גם אמרו שזה מתאים לילדים קטנים יותר.
מחיר: 29.90 שקלים, ברשתות ובחנויות ברחבי הארץ.
Street Art של קרביץ
קלמרקרביץ
הקלמר הזה זכה לתואר ה"קולי" ביותר, בעיקר בגלל דוגמת הגרפיטי שעליו שכה טרנדית עכשיו. גם לו יש שני תאים גדולים וחוץ מהדוגמה, החבר'ה אהבו שזה ציור ממש ולא "הדפס מודבק".
מחיר: 49 שקלים, ברשת קרביץ.
המאוירים של StarJelly
קלמרסטארגולי
קלמר "זרוק" יותר שהזכיר לי את קלמר הג'ינס האייקוני שאני הסתובבתי איתו, רק שגם כאן הוסיפה עופרה איורים מקסימים ומתוקים (שהבנות אהבו במיוחד). החבר'ה טענו שהוא מגניב אבל קטן מידי.
מחיר: 39 שקלים באתר: www.starjelly-design.com

מוצרי נייר

קלסרים
כאן התמקדנו בדברים המיוחדים יותר וגם בפתרונות שישאירו את המחברות ישרות בקצוות ואת הדפים שלמים ולא מקווצ'צ'ים לכדור:
הקלסרים של דיסני ישראל
קלסריםדיסני
קלסרים קשיחים של פלפוט עם הדפסי הדמויות המוכרות של דיסני. החבר'ה אהבו את קלסר הנוקמים של מארוויל ואחותה הגדולה של אחת הילדות אהבה (באופן שהפתיע אותי) את הקלסר של מיקי מאוס. סגירת הברזל חזקה ועושה רושם שהקלסרים בהחלט יחזיקו מעמד.
מחיר: 22.90 שקלים. בחנויות ברחבי הארץ.
תיקיות ואוגדנים 
אוגדנים
כאן אהבנו במיוחד שלושה פריטים:

 • תיקיית פלסטיק עם גומי של דיסני בעיצוב הנוקמים – 11.90 שקלים.
 • אוגדן מחברות של דיסני ישראל, שאמנם פחות מתאים לחטיבה כי הם כבר משתמשים במחברות גדולות, אבל מאוד מאוד פרקטי לקטנים יותר (מניסיון של שנים עברו) – 19.90 שקלים.
 • אוגדן ניילוניות של דייסו יפן – עושה המון סדר, רק שימו לב שהפתיחה היא משמאל לימין (למרות שזה לא מאוד דרמטי כי זה משנה רק לכריכה) – 10 שקלים ברשת דייסו יפן.

מחברות של 'דייסו יפן'
מחברותדייסו
מחברות שורה אחת (נפתחות משמאל לימין) חמודות מאוד עם סימניית חוט, ובלוק כתיבה מאוייר שנפתח מלמטה למעלה – 10 שקלים לפריט ברשת 'דייסו יפן'.
יומנים
יומנים
בקטגוריה הזו הדעות של החבר'ה היו החלוקות ביותר. חלקם אמרו שבגיל הזה לא צריך יומן וחלקם טענו שדווקא כן. בדקנו ארבעה יומנים: של YOLO, של קרביץ, של מיכל נגרין ושל דיסני ישראל:

 • מבחינת הפריסה רובם העדיפו את היומנים היומיים – הזוכה ב"פנים" היפה ביותר הוא היומן של YOLO (הירוק), בעיקר בגלל "בועות התאריך" – 39 שקלים.
 • מבחינת העיצוב רובם נטו לסגנון הנקי יותר והפחות מקושקש – הזוכה בכריכה הקולית ביותר הוא היומן של קרביץ (השחור) – 29.90 שקלים.
 • היומן של מיכל נגרין נבחר למושקע ביותר, אך כמתאים יותר לתיכוניסטיות ופחות לחטיבה – 69.90 שקלים.

כלי כתיבה

IMG_8788
באופן טבעי, זו הקטגוריה העמוסה ביותר ויש בה הכל מהכל, גם מבחינת הפרקטיות וגם מבחינת טווחי המחיר. אז השתדלנו לבחור את הפריטים שבהם הכי כדאי לכם להצטייד ואת המותגים שהכי כדאי לכם להכיר:
YOLO
YOLO
גם השנה ב-YOLO מצאנו פריטים מגניבים ופרקטיים, לצד פריטים מגניבים ממש (גם אם לא מאוד פרקטיים):

 • ארגז הטושים שמגיע במעין מזוודה הוא פשוט גאוני (מניסיון של שנה שעברה). יש בו 36 טושים, אפשר להכניס אותו כמו שהוא לתיק, כך שזה לא תופס מקום בקלמר והכל נשאר מסודר – 49 שקלים.
 • הסרגל המתקפל עם הצורות גם הוא מגניב וחוסך מקום בקלמר – 12 שקלים.
 • המחק הענקי מגניב ויפה, אבל לא ממש אהבנו את המחיקה שלו ואחרי שימושים רבים הוא גם די נשבר או נסדק – 14 שקלים.
 • עט המעודדות – גולת הכותרת של המגניבות שאמנם תופס מקום בקלמר ואולי מושך תשומת לב, אבל מגניב אששש – 12 שקלים.

דיסני ישראל
DISNEY
העפרונות של דיסני ישראל, עם המחקים בדמויות המוכרות גרפו כאן לא מעט חיוכים, אם כי חלק מהחבר'ה טענו שזה לילדים קטנים יותר – 5 שקלים לעיפרון.
פלפוט
פלפוט
גם חברת פלפוט השיקה השנה כמה מוצרים מגניבים במיוחד:

 • סט של שדכן קטן, סיכות ומוציא סיכות – 22.50 שקלים.
 • מחקי סמיילי חביבים מאוד, אם כי המחיקה שלהם לא מושלמת והם נשברים יחסית בקלות – 5.20 שקלים.
 • מחדד בשני גדלים עם קופסה בהדפס גלישה – סופר מעולה. החידודים טובים, הקופסה של הלכלוכים לא נפתחת בקלות וההדפס מתאים בול לגיל – 5.50 שקלים.
 • קופסת עפרונות צבעוניים עם מחדד – גם כאן המחדד מצויין ולא שובר את החודים ואת הרעיון של קופסה אני תמיד אוהבת – 15.40 שקלים.
 • סרגל גלישה קטן – פשוט וחמוד. בדיוק מה שצריך בקלמר – 2.50 שקלים.
 • מרקרים דקים בקופסה – אהבתי את הרעיון של מרקרים דקים שאפשר לכתוב איתם ולא רק לסמן וכמובן את הקופסה שסגורה ממש ממש טוב – 12.10 שקלים.
 • מארז של מיני עטי ג'ל ומיני מרקרים – קטנים ולא תופסים מקום. הכי פרקטי – 11.90 שקלים.

Pilot
PILOT
את המוצרים של Pilot אני משערת שאני לא צריכה להציג לכם, אבל בעיניי הם ללא ספק האיכותיים ביותר. עומר אוהב מאוד את העפרונות המכניים ואני בעצמי משתמשת בעטים שלהם כבר שנים:

 • טושי פרמננט בכל מיני צבעים – 15.90 שקלים ליחידה.
 • עט פיילוט – שאני אישית מכורה אליו – 12.90 שקלים.
 • עט מכני (או כפי שהוא מכונה "עט עיפרון") – 7.90 שקלים. חבילה של 3 קופסאות חודים – 7.90 שקלים.

Staedtler
Staedtler
גם את העפרונות של Staedtler אנחנו מאוד אוהבים – הם נוחים לאחיזה, חזקים והחוד שלהם לא נשבר בקלות ולא מתחדד בצורה מעוותת:

 • סט של 12 עפרונות עם מחק – 9.90 שקלים.
 • חבילה של 12 עפרנות צבעוניים – 12.50 שקלים.

דייסו יפן
דייסו יפןמה שאהבנו במיוחד ב'דייסו יפן' זה שכל פריט עולה עשרה שקלים, כך שאתם יכולים להקציב סכום לדברים מגניבים או לחילופין לשערך כמה תעלה לכם הרכישה. הנה למשל שני פריטים שווים ממש:

 • קופסת עטים צבעוניים דקים – 12 עטים בתוך קופסה דו צדדית שנסגרת היטב.
 • מספרים שזכו כאן לתואר המגניבים ביותר – מספריים שבאמצעותם ניתן לגזור קווים מקושטים (גלים עגולים או משולשים קטנים), כשהחלק הכי מגניב זה שאפשר להחליף את השיניים. וכן. גם זה רק ב-10 שקלים.

טויס אר אס
טויסאראס
ברשת טויס אר אס מצאנו כמה פריטים ממש מגניבים, שלגמרי מתאימים לקונספט "הצעצועי" של הרשת:

 • מחדד בצורת ארנב שהשיניים שלו זזות כשהוא מחדד – ממש ממש מגניב – 12.90 שקלים.
 • סרגל פלסטיק מתקפל שנפתח לאורך של 30 ס"מ – 11.90 שקלים.
 • מספריים לשמאליים – שאתם בטח לא צריכים שאני אספר לכם כמה זה פרקטי למי שצריך – 19.90 שקלים.
 • מיני מרקרים – קטנטנים, לא תופסים מקום ועושים את העבודה – 9.90 שקלים.

קרביץ
קרביץ (2)
בקרביץ יש באמת כל מה שאתם צריכים לביה"ס, ובכל זאת מצאנו כמה פריטים שווים במיוחד:

 • מרקרים בגווני פסטל – שזה באמת מיוחד ושונה – 12.90 שקלים.
 • עט טיפקס – 12.90 שקלים.
 • טוש הדגשה – 7.50 שקלים.
 • עט פנטל שחור – 7.90 שקלים.
 • עט פנטל כחול – 9.90 שקלים.
 • עיפרון מכני – 7.90 שקלים.

ציוד נלווה

IMG_8811
בין כל הציוד מצאנו כמה פריטים נוספים, מגניבים ו/או פרקטיים במיוחד שכדאי לכם להכיר:

 • קופסת פח לאוזניות, מטענים וכו' של 'דייסו יפן' – מאוד מאוד פרקטי ועושה סדר – 10 שקלים.
 • ארנקון קטן לכסף, מפתחות וכו' של 'Starjelly'  (להשיג דרך האתר) – 20 שקלים.
 • מחשבון "ספלאש" של YOLO – קטן וחמוד לאללה –  33 שקלים.
 • סלוטייפ צבעוני – שאמנם לא ממש קשור לביה"ס, אבל חמוד לקישוט של עטיפות ואפילו של פינת העבודה – 12.90 שקלים בטויס אר אס.
 • פתקונים מאויירים לשים בקופסת האוכל של שירה אליצור (שירצור) – 20 שקלים.
 • אלכו ג'ל בתוך מתלה בצורת בובה – יעיל וחשוב לשמירה על היגיינת הידיים של הילדים והבובה הופכת את זה למשהו שכיף להם להשתמש בו – 19.90 שקלים.

הפסקת אוכל

IMG_8812
דעותיי חלוקות בכל הקשור לקופסאות אוכל. מצד אחד אני מודעת לכך שזה מסודר והיגייני, אבל מצד שני בפרקטיקה תמיד איפשהו באמצע השנה עומר מתייאש ואין לו כוח לסחוב את הקופסה – "תופס מקום", "לוקח זמן לפתוח", "חנני" וכו'… אז בדקנו שלוש קופסאות אוכל (כולל "מבחן הפיתה") ושני בקבוקי שתייה (שלגבי החשיבות שלהם אין ויכוח) ואת ההחלטה אני משאירה לכם:
קופסת האוכל של 'Sistema' ברשת ארקוסטיל קיטצ'ן
IMG_8822
קופסת אוכל המחולקת לשישה חלקים המתפרסים על גבי שתי "קומות": בקומה התחתונה יש תא גדול שכמו שאתם רואים עבר בקלות את מבחן הפיתה שלנו. בצד שמאל יש שני תאים קטנים ובצד ימין תא נוסף שלתוכו מכניסים את הצנצנת הקטנה שמעולה לרטבים. הקומה השנייה היא בעצם תוספת של תא גדול שמתלבש בקלות מעל התא האמצעי. ככה יש בעצם אפשרות לשים שני סנדוויצ'ים, או אם מדובר בארוחת צהריים, אז מנה עיקרית ותוספת. כל החלקים מתפרקים ככה שקל מאוד לשטוף את זה. החיסרון היחיד הוא הגודל, אבל זו קופסה מעולה בעיקר לימים ארוכים.
מחיר: 69.90 שקלים.
קופסת אוכל מרובעת של 'Sistema' עם סכין ומזלג
IMG_8819
הקופסה הזו קטנה יותר מהקודמת וכמו שאתם רואים לא ממש עברה את מבחן הפיתה. היתרון העצום שלה הוא בשילוב של הסכין והמזלג ומיכל הרוטב הקטן, כמו גם בסגירה הטובה שלה, כך שהיא מתאימה יותר לאוכל ממש ופחות לסנדוויץ'.
מחיר: 59.90 שקלים ברשת ארקוסטיל קיטצ'ן.
קופסת האוכל של סולתם
IMG_8813
מרובעת, קטנה ופשוטה יחסית. אמנם עברה "על הקשקש" את מבחן הפיתה, אבל היתרון שלה הוא בעובדה שהיא נפתחת ונסגרת (טוב) רק עם קליפס אחד, מה שמקל על ההתעסקות שאולי נשמעת מתפנקת, אבל בפועל החבר'ה ציינו שאין להם סבלנות לפתוח את הקופסאות, כך שזה עונה על הצורך הזה.
מחיר: 24 שקלים, בחנויות סולתם ברחבי הארץ.
בקבוק שתייה עם פיית סיליקון של ארקוסטיל קיצ'ן
IMG_8828
נוח מאוד גם לאחיזה וגם לשתייה, פרקטי ולא מטפטף – 24.90 שקלים.
בקבוק "שמתג" של קרביץ
IMG_8829
בקבוק מגניב ונוח. אחיזה נוחה, לא מטפטף ומה שהכי מיוחד זה שאפשר לכתוב את השם על עיגול הסיליקון הלבן שבאמצע – 49.90 שקלים.
הפתקונים של שירה אליצור (שירצור)
IMG_8744
פתקונים מאויירים ומתוקים מתוקים, שאותם אפשר להוסיף בכל יום לסנדוויץ'. אתם יכולים להוסיף משהו בכתב יד שלכם או לשים אותם ככה. זה כל כך מתוק וסוף סוף יש לי משהו שיכליף את פתקי הממו שהייתי שמה לו בשנים עברו. הכי הפתעה כייפית.
מחיר: 20 שקלים לחבילה של 100 פתקונים. להשיג דרך האתר.

זהו…

עד כאן להפעם. מקווה שעשיתי לכם קצת סדר ועזרתי לכם לבחור. אל תשכחו להפוך את ההתארגנות לחוויה חיובית בשביל הילדים שלכם והכי חשוב – שתהיה שנת לימודים פורייה ומוצלחת!
 
 
 
 

Ya'arit Trabelsi
אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה