מפת לידה איילת שקד: אישה שהיא עולם ומלואו!

איילת שקד- אישה זו משכמה ומעלה. גם יפה וגם אופה. גם אשת בית ואשת קריירה. פועלת למען הקהילה וגם למען עצמה. וכן, מפת לידה נומרולוגית קבלית משקפת עוד. כנסו כאן ותגלו

 ayelet ttt

האמת, אני מאד מעריצה את שרת המשפטים לשעבר: איילת שקד. שימו לב איזה יופי…תרתי משמע. שמה מתחיל באות א' ומסתיים באות ת'. ז"א, שעפ"י נומרולוגיה קבלית, אישה זו הינה עולם ומלואו, ובתכונותיה האישיות – מכילה את האנרגיות של כל האותיות מ- א' עד ת'. והאנרגיות שלה- בשמיים. השם איילת מצביע על אנרגיה עולה. א=1. י=10. ל=30. ת=400. היא אופטימית, שמחה ומלאה בעשייה למען הכלל. ובנוסף, יש לה יכולת מופלאה להגיע לאיזון ולשלמות אישית בחיים. נהדרת!

 לפי מפת לידה נומרולוגיה קבלית: מאין שואבת איילת שקד את הכוחות שלה להצליח?

  1. פרשנות השם איילת – מצביע על אישה יפה, תקשורתית ועם יכולת שיפוט הוגנת. יש לה יכולת לפשר ולגשר בעת הצורך. יש לה דעות מתקדמות בכל תחומי החיים ובנוסף יכולת לנתח מצבים. מספר היום (7) מצטרף לפרשנות השם ומחזק את היכולת לצמוח, לקבל תובנות, להגיע למודעות ולצמיחה אישית.
  2. שורש נשמה – מצביע על אישה טיפולית, רגישה ונעימה שבאה לעולם להראות לנו מה זה מסירות, משפחתיות והגנה על הזולת.
  3. הכוכב השולט –מצביע על אישה טובת לב, חכמה, מצליחה ובעלת השפעה. יש לה חוש הומור שנון ולא אוהבת שמלחיצים אותה.
  4. משאלת הלב שלה היא – לבטא את עצמה מבחינה חברתית, אישית ורגשית.
  5. השם המלא- סה"כ חיבור האותיות מצביע על מספר תשע אשר שם דגש על מתן שירות לעולם ולקהילה כאחד.
  6. מספר גורל 26- הינו קוד האלוהות- י.ה.ו.ה. ( בגימטריה=26) דבר המצביע על יכולת נתינה גבוהה וחמלה עם איזון ויישום תובנות. כמו כן- מימוש העוצמה האישית, השפעה ושפע.

 

איילת שקד מפת לידה: פסגה ואתגר מה מספרים לנו?

בין הגילאים 37-46  ( היום 7.2019 היא בגיל 43) הפסגה והאתגר מצביעים על רצון לשרת ציבור ועיסוק במערכות ציבוריות ומשרדי ממשלה. ואכן- זה מה שקורה בפועל. בת בבת, תשים דגש על המשפחה והבית. אין מנוס מכך, היא מחויבת להם.

בין הגילאים 46-100 הפסגה והאתגר מצביעים על רצון לניהול, קבלת אחריות, הנהגה ויכולת הובלה. זו תקופה שטומנת בחובה התחלות חדשות ושינויים משמעותיים בחיים. המשפחה והבית- יתפסו פחות מקום, והחל מגיל 46- ואילך, הפעילות הציבורית שלה תלך ותתעצם.

 לסיכום, איילת שקד – מה רואים על פי מפת לידה נומרולוגיה קבלית?

אכן- אישה זו משכמה ומעלה. גם יפה וגם אופה. גם אשת בית וגם אשת קריירה. גם למען הקהילה וגם למען עצמה, פועלת היא. והכל – באיזון, חוכמה ושיתוף פעולה. מצטרפים לחגיגה התזמון  הנכון, אשר מקבל תאוצה עם השנים, הניסיון ועם הגיל… בעזרת השם. תרתי משמע.

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

עוד מאמרים בנושא:   

איילת שקד, נפתלי בנט: מהו סוד החיבור\התאמה זוגית ביניהם?

נפתלי בנט: יש לו כריזמה ורואים אותה במפת לידה

יערה די סגני- צילום מסך

מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה