מפלצת של מלון 2

הסרט "מפלצת של מלון 2" הוא סרט ילדים מקסים על מפלצות, שוני והכלה. מומלץ בכיף!

אם הילדים שלכם קצת חוששים ממפלצות, קחו אותם לסרט הקולנוע החדש, שיוצא היום לקולנוע "מפלצת של מלון 2".
י
נשמע לכם מוזר? דווקא לא!
הסרט המתוק הזה ימחיש לילדים שלכם שמפלצות הן דווקא טובות ונחמדות ובכלל לא מפחידות כמו שחושבים עליהן, גם כשהן מאוד משתדלות להיות…
לא ראיתי את הסרט הראשון ולכן אני מתייחסת לסרט הזה בפני עצמו:
הסרט נפתח בחתונה של בתו המתוקה של דרקולה עם אהובה בן האנוש. סצינת החתונה משעשעת ומבהירה טוב טוב לצופים (גם הצעירים שבהם) על ההבדלים בין המפלצות ובני האדם ועל האמביוולנטיות שטמונה במערכת היחסים הזו. זמן קצר לאחר החתונה מודיעים השניים לדרקולה שהם בהריון ויחד עם השמחה הגדולה, מוצף גם החשש למהותו של העולל- האם יהיה ערפד או שמא בן אנוש?
מפלצת של מלון 2 (Medium)
מרגע הלידה עוקבים כולם בדריכות אחר ההתפתחות של הקטן ודרקולה סבו, יחד עם צוות המפלצות שלו, מנסים להפוך אותו לערפד בכל מחיר, למורת רוחה של אימו שבשלב כלשהו אפילו מחליטה לעבור לגור על כדור הארץ, יחד עם בני האנוש.
מפלצת של מלון 2 - 5 (Medium)
המסע שעוברת כל אחת מהדמויות לחוד והמסע שעוברים כולם יחד הוא מקסים וסוחף את הצופים: השמחה, התקווה, הניסיון להשיג את המטרה בכל מחיר, המחיר, ההתפכחות, ההשלמה וההפתעה. הכל מורגש ובא לידי ביטוי בצורה מקסימה ונוגעת ללב.
מדהים לראות איך במהלך הסרט משתנה גם יחסם של הילדים למפלצות ומדמויות מפחידות, הן הופכות להיות אהובות ואהודות.
זה סרט מקסים וכייפי לילדים שטומן בחובו גם מסר עמוק יותר למבוגרים על קבלת האחר ומעלה את השאלה האם אנחנו באמת מוכנים לקבל את האחר, גם כשהוא אחד משלנו ולא רק לידנו.
לטריילר
החל מהיום, 24.9, בבתי הקולנוע

Ya'arit Trabelsi
אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה