מפחדת מעכברים?

בחורה עם מחשב נייד

מדוע נבחר דווקא בשירות של לכידת עכברים ולא בשירות הדברה רגיל?

כשאנחנו חושבים על שירות של הדברת עכברים, רובנו בוודאי חושבים על ההדברה הקלאסית הכללה מלכודות מורעלות ורעלים שונים אותם פיזרנו ברחבי הבית שלנו. השיטה הזאת, מלבד היותה יעילה בעירבון מוגבל, היא שיטה מסוכנת מאוד עבור יושבי הבית, ובמיוחד ילדים קטנים ובעלי חיים שעלולים לאכול את הרעל (שמיועד ליונקים בדיוק כמונו). כתוצאה מכך, שירות ההדברה הקלאסי הוא לא רק לא מומלץ אלא גם לא חוקי, והאופציה הרלוונטית יותר כיום היא של לכידת עכברים. כעת חשוב להבין בדיוק ממה מורכבת עבודתו של לוכד עכברים, ובמה אנחנו צריכים להתחשב כשאנחנו בוחרים הדברה בתל אביב.

באילו פרמטרים עלינו להתחשב כשאנחנו בוחרים שירות של לוכד עכברים ? 

  • כשאנחנו בוחרים לוכד עכברים בתל אביב הדבר החשוב ביותר שבו אנחנו צריכים להתחשב הוא במגוון השירותים שאותם מציע לנו לוכד העכברים. השירותים הללו הם, בעיקרם, שיטות שונות רלוונטיות ללכידת עכברים וסוגי מלכודות שונים. מלכודת הקפיץ הקלאסית לא תמיד רלוונטית, כמו גם מלכודת הדבק, כמו כל סוג אחר של מלכודת, ואנחנו צריכים להיות בטוחים שלוכד העכברים שבו אנחנו בוחרים יודע לתת לנו את המענה האיכותי ביותר שמתאים לנו.
  • הפרמטר הנוסף שבו אנחנו צריכים להתחשב בבחירה של לוכד עכברים הוא כמובן המחיר. שירותי לכידת עכברים יש בשפע, ואנחנו צריכים להיות בטוחים שהמחיר שאנחנו משלמים מתאים למחירון הממוצע שאותו אנחנו צריכים לשלם. במקרים רבים אנחנו נשלם פר מלכודת, ואכן מדובר בתשלום הוגן בהתחשב בכך שלא תמיד כל המלכודות נחוצות לנו. בכל מקרה, חשוב כמובן גם לזכור ששירות זול הוא לא תמיד שירות טוב, ובכל מקרה עלינו לבחור בשירות מוכח כאיכותי לפני שאנחנו מסתכלים על המחיר.

בשביל להבטיח את הסביבה הנקייה ממזיקים, אתם צריכים לוכד איכותי ומקצועי

כאמור, כשאנחנו מחפשים לוכד עכברים בתל אביב אנחנו פוגשים בהרבה מאוד אפשרויות. אנחנו צריכים להיות בטוחים שבחרנו באפשרות איכותית, שתאפשר לנו להיות בטוחים בניקיונה של הסביבה שלנו מעכברים במהירות האפשרית וביעילות ללא פשרות.