מפגש נשים

בחורה עם מחשב נייד

נפגשנו לפניי כשבוע ימים.
היא סיפרה שהיא מטפלת במים אך מרגישה שמקבלת תיקשורים ולא יודעת לתרגם אותם.
המשכנו לשוחח ואז סיפרה שהכירה אותו לפניי כחצי שנה הכל היה טוב ונחמד, בילו נהנו מהביחד עבר להתגורר איתה בדירה.
עד שיום אחד קבלה טלפון שהוא בבית-חולים לאחר התקף לב ונכנס לצינתור.
כשהיא הגיעה הוא היה בחדר הניתוחים. כססה ציפורנים התפללה שהכל יצליח ויחזור אליה.
הבן שלו שהמתין גם הוא, לא התייחס אליה כלל. היא הציעה לו כוס קפה והוא סרב.
בעודה משתפת אותי הדמעות החלו לזלוג מעצמם.
ואז הוסיפה הוא כבר כארבעה חודשים אחרי ולא יוצא מהבית לא חוזר לעצמו וכל הנטל עליה.
ניסיתי לנחם להסביר שזה זמני שהוא יתחזק והכל יהיה בסדר, אך היא בשלה אבל איך אשרוד, צריך לתקן דברים בבית, לשלם חשבונות, לא נכנס כסף הביתה הוא לא עובד.
ענתה לטלפון שצלצל, ואחר-כך הוסיפה אני צריכה להפרד ממנו.
ביקשתי שתספור עד חמש ותנשום בשיחה איתו. כעבור שלושה ימים ראיתי אותה יורדת מרכב לבן והאדם שהסיע אותה המשיך בנסיעה בזמן שהיא פסעה לעבר הדלת.
היא התקרבה אליי בירכה אותי "בוקר טוב" פרסה ידייה וחיבקה.
היא היתה מאופרת לבושה היטב וקורנת מאושר.
מזגתי לה קפה כפי שהיא אוהבת והיא סיפרה שהיום יותר מתמיד היא מאוהבת בו ושהיא מאמינה שהזמן יעשה את שלו.
שיתפה בתיקשור שהגיע אליה פרשנו אותו ביחד. היא אישרה שיודעת את השיעור שלה ומבינה מה עליה לעשות. היכרות במפגש בוקר נשים מן קליקה שנפתח עם רצון לשתף,
להיכנס לסוג של פרופורציות. לקבל את המראה לפרצוף ולהתמודד.ים 444

בלה - באה באהבה
מגיל צעיר "היה לי את זה", אינטואיציה כוח ריפוי מסרים שהגיעו בדרך זו או אחרת. בגיל העשרה למדתי אסטרולוגיה נומרולוגיה וגרפולוגיה אהבתי את התחום הסקרנות שאבה אותי והייתי מכינה מפות למי שרק ביקש. תמיד עניין אותי תחום הריפוי והידיעה שאני יכולה לעזור ולטפל התעצמה ברגע שלמדתי הילינג בשנת 1988 שילבתי יחד עם קריסטלים אך באותה תקופה לא עבדתי בזה טיפלתי ושיתפתי מהידע שלי לקרובים בלבד. בשנת 2008 היה המהפך בחיי, בעצם הגעתי לצומת שהיה לי אפשרות לבחור בחיים ואכן העמדתי את עצמי במרכז ויצאתי למסע חיי מתוך ידיעה ברורה ואמונה שאני מבריאה מלימפומה דרגה 4 - וללא כימו והקרנות. וכך שילבתי לימודי תזונה מדיטציות ודמיון מודרך למדתי רייקי (אני מאסטר רייקי אחד הכלים האהובים עליי), עבודה עם קריסטלים, למדתי התמקדות, תקשור, צ'י קונג, שילוב של מוסיקה וקול בעולם הריפוי, קבלה, שיטת בואן, מעגל הצבעים האינדיאני, ועוד ועוד לאחר כשנה וחצי לערך הבדיקה הראתה "שהכל נקי" השינוי נעשה הריפוי והבחירות המדוייקות שלי עודדו אותי לעזוב את עבודתי במשטרה. עם לא מעט חששות ועם המון ידע וכוונה כנה לטפל, לסייע, להקשיב, לאפשר ולהיות נוכחת עבורך.