מערכת סולארית מסחרית – חשמל ירוק בחינם, שעושה כסף

מערכת סולארית מסחרית
מערכת סולארית מסחרית

מערכת סולארית מסחרית היא דרך בטוחה וקלה עבור כל בעל עסק או מוסד גדול בישראל לעשות לעצמו סידור נוח במיוחד: חשמל בחינם לחלוטין, ועודף חשמל שמיוצר ונמכר לחברת החשמל תמורת כסף. מערכת סולארית מסחרית – הדרך שלך לעצמאות אנרגטית ירוקה ונקייה.

מערכת סולארית מסחרית – כלומר מערכת פוטו וולטית שמפיקה חשמל מאנרגיית השמש (מהאור שיוצא ממנה) ואינה דורשת שימוש בדלק או כל חומר מתכלה ומזהם אחר, היא בלא שום ספק העתיד של משק האנרגיה העולמי כולו, בעיקר בסדר הגודל המסחרי-תעשייתי.

מערכת סולארית מסחרית מאפשרת לכל אדם שמתקין אותה, בדרך כל בעל עסק או מוסד יחסת גדול משום שנדרש למערכת שכזו גג פרטי לא קטן, שגדול יותר מזה השמור לכל דייר בבניין ממוצע בישראל, לייצר בעצמו חשמל "ירוק" בחינם ללא תלות אפילו בחברת החשמל

מערכת סולארית מסחרית
מערכת סולארית מסחרית – עצמאות אנרגטית חיונית

החלק הכי טוב בהתקנת מערכת סולארית מסחרית הוא לא רק החיסכון האבסולוטי בחשמל והפרדה מלאה של רשת החשמל העצמאית שלכם מרשת החשמל במדינה (לא כולל מניית חשמל), אלא האפשרות שלכם להרגיש כמו עשירים ולמכור חשמל לחברת החשמל.

מכירת חשמל שמופק באמצעות מערכת סולארית מסחרית הוא עניין שבשגרה עבור מוסדות גדולים שאינם עושים שימוש מיוחד בחשמל, ולכן מוכרים את כל עודף החשמל שלהם לחברת החשמל. זה כסף ירוק שיוצא מחשמל ירוק, בלי טיפת זיהום לסביבה, וכולם רק יגידו לכם על זה תודה הארנק שלכם.