מערכות VRF – הסוגים השונים

בחורה עם מחשב נייד

מערכות VRF יכולות לשנות את חייכם מקצה לקצה אך גם כשכבר החלטתם לבחור אותה, אתם צריכים לבחור את הנכונה.

המזגן היעיל של דייקין

דייקין היא אחת מחברות מיזוג האוויר המוכרות ביותר שיש. אולי את המותג אתם לא כל כך מכירים אך מערכות מיזוג האוויר שלה נפוצות מאוד בארץ ויש לכך הרבה סיבות טובות. למשל, מערכת מיזוג אוויר VRF של דייקין יכולה להיות בעלת צנרת ארוכה מאוד, יותר ממה שמקובל בשוק וזאת אחרי שהצנרת של מערכות מסו זה גם ככה נחשבות לארוכות מאוד. זה מקל מאוד על ההתקנה של המערכת גם במפעלים ובמוסדות גדולים מאוד ולכן דייקין נפוצה מאוד במגזר המסחרי. מערכת זו מצטיינת גם ביכולת שלה לקרר ולחמם באותו הזמן תוך שמירה על טמפ' רצויה בכל חדר וחדר.

המערכות של מיצובישי

אחרי שדיברנו על המערכות המתוחכמות של חברת דייקין הגיע הזמן לדבר על חברה מוכרת יותר, לפחות בשם, מיצובישי. כמובן שהמערכת יכולה להיות יעילה מאוד גם בבית אך הגדולה שלה היא ההתאמה שלה למקומות גדולים מאוד בעיקר במגזר התעשייתי. מערכת מיזוג האוויר VRF של מיצובישי נחשבת לאחת הטובות כי היא יעילה מאוד. כמו כן המערכת אמינה מאוד והיא לא צריכה תחזוקה רבה, כאשר התקלות שלה יכולות להיפתר בקלות ובמהירות. חשוב גם לזכור כי מערכת מיזוג אוויר כזו יכולה לכלול גם מערכת לחימום מים מה שמתאים גם למגזר העסקי והתעשייתי וגם למגזר הפרטי. מערכת כזו משפרת לא רק את נוחות השימוש אלא גם את החיסכון בעלויות לטווח הארוך.

החיים טובים עם LG

לא סתם הסלוגן של חברת LG הוא שהחיים טובים יותר ואלו הם למעשה ראשי התיבות של שם החברה. החיים שלכם יהיו הרבה יותר טובים עם המוצרים של LG כאשר המזגן שלה יכול להקל עליכם מאוד. הוא יקל עליכם גם בהוצאות כיוון שזה מזגן איכותי ויעיל במיוחד, כאשר המדחס שלו הוא אחד הטובים בשוק. כמו כן יש לזכור כי LG היא חברה גדולה מאוד והיא מוכרת בכל העולם ולכן חלפים למערכת VRF שלה לא תהיה לכם בעיה למצוא, מה גם שהמחירים שלהם יהיו משתלמים מאוד. חשוב לציין כי מדובר בקנייה אמינה ולא רק במזגן אמין הרי זו חברה שפועלת בארץ שנים רבות.

לשלוט במזגן מהטלפון

יש הרבה יתרונות משמעותיים למזגן VRF כמו למשל היעילות שלו והשקט שלו במהלך ההפעלה. עם זאת החיסכון והיעילות בהפעלה יכולה להיות עוד יותר גדולה אם מדובר על מזגן שמתאפשרת עליו שליטה מהטלפון הנייד. זה בדיוק מה שתקבלו אם תבחרו להתקין בית חכם אך למעשה אפשר פשוט לבחור מזגן VRF של סמסונג וכך תוכלו לשלוט בו מהניד שלכם, שכמובן גם הוא צריך להיות של סמסונג. בכל מקרה סמסונג שולטת כיום בשוק הטלפונים הסלולריים במדינות רבות כולל ישראל ולכן זו לא תהיה בעיה. כמובן שיש גם יתרונות אחרים כמו איכות המזגן והשקט המופתי בפעולה שלו.

איך נבחר את המזגן?

אז אחרי שדיברנו על 4 חברות מוכרות מאוד שכל אחת מהן יכולה לספק מזגן איכותי ושימושי לשנים רבות, הגיע הזמן להבין כיצד מכריעים ביניהן. הבחירה צריכה להיות אחרי שקלול של כל הפרמטרים כולל פרמטרים של עיצוב, גודל וכמובן מחיר. יש גם אנשים שאוהבים מאוד את אחת החברות ויעדיפו לקנות את כל המוצרים ממנה. למעשה כל הפרמטרים הללו צריכים להשתקלל רק אחרי סקר שוק מעמיק ולאחר מכן כבר יהיה לכם ברור איזה מזגן VRF מושך לכם יותר את העין ואיזה פחות.