מעצב כלולות זה מגדיר מגמה חדשה עבור הודעות וסמלים מוסתרים על שמלותיה

בחורה עם מחשב נייד

הכלה של היום היא הבחנה. היא נוגעת בנגיעות הייחודיות והמשמעותיות שיגדירו את יום החתונה שלה, הן ב- IRL והן ב- Instagram. השמלה ואת הצעיף bespoke הוא דבר אחד, אבל רקמה אישית עם ראשי התיבות שלך, תאריך החתונה, או ציטוט ממכתב אהבה ארוגים לתוך העיצוב עשוי להיות המגמה כלה גדולה הבאה. הרמיוני דה פאולה עושה בשקט את החתימה שלה בסטודיו שלה בלונדון, מציע אפשרויות אינסופיות לכלות שרוצים משהו קצת נוסף עבור היום הגדול שלהם. "כל שמלה מעוצבת סביב הכלה כדי ליצור חתיכת יחיד מסוגה שהיא יכולה אוצר לנצח", אומר דה פאולה Vogue.

הנה איך זה עובד: קודם כל, אתה בוחר שמלה מאוסף דה פאולה, שנעה בין עמודות מתאימות לשמלות זורמות. השלב הבא הוא לשקול את הפרטים האישיים ואת embellishments שברצונך לכלול. דה פאולה יש רקע באמנות, אשר הודיע עיצובים אתיים שלה, כמו גם ספריה של האיורים הבוטניים. כלות יכולות לדפדף בין יצירות האמנות שלה ולבחור פרחים לתרגום לרקמות, או שהם יכולים לעבוד ישירות עם דה פאולה לעיצוב מוטיבים מותאמים אישית עם הסמל החביב עליהם, הכינוי, הפרחים או תאריך החתונה שלהם. ומכיוון שהכל נעשה לסדר, האפשרויות הן אינסופיות: כמה כלות רוצה את הרקמות לבלוט, בעוד שאחרים מבקשים דה פאולה להסתיר אותם, כך שהם כמעט נעלמים. חלקם אפילו ביקש ממנה לכלול את חיות המחמד שלהם בין ורדים מתגלגלים ואת הרקמה גפן. (יש להם את זה במשותף עם סלמה האייק פינוט, שמלת הכלה החגיגית שלה הציגה רקמה זעירה של הכלבה שלה, דיווה.) "הכלה היא המוזה האולטימטיבית שלי, "מוסיף דה פאולה. "אני לומדת את סיפור האהבה שלה, את יום החתונה שלה, את הנסיעות שהזוג לקח ביחד, ואת כל הפרטים האחרים כדי לעזור לי להרכיב תמונה שלמה."05-hermione-de-paula-messages

האסתטיקה של בוהה-קליפורניה-פאלס-מסורתית-בריטית משקפת את מסעה כמעצבת. היא בילתה כמה שנים בלוס אנג'לס בעיצוב שמלות שטיח אדום עבור סלבריטאים כמו ביונסה, ריטה אורה, וקירה נייטלי, אבל למדה לצייר ולצייר פרחים כשהיא גדלה באזור הכפרי האנגלי. ייתכן שגם ירשה את כישרונה האמנותי מדודתה הגדולה ליידי הלנה ווב; היא היתה אחת המאיירות הראשונות שעבדו למען "ווג" בשנות השלושים.

דה פאולה גם עושה שמלות משי צבועות ביד עבור הכלות כדי לשנות לתוך לאחר הטקס, ואתה יכול לאסוף גלימות אישית, שמלות שושבינה, ומשהו עבור אמא של הכלה והפרח הבנות, מדי. אבל זה רקמה אישית, לעתים קרובות מוסתרים שיסייע לה להתבלט בשוק כלולות צפוף. "הצעיף הוא לעתים קרובות שבו הכלה מקבל את היצירתי ביותר", היא אומרת. "הוספנו כל כך הרבה מסרים נוגעים ללב, כמו קווים משירים אישיים, או מילים לריקוד הראשון של הזוג". ובעוד שרוב הכלות בוחרות רקמה לבנה, חוט כחול בהיר עשוי להיות מגע נחמד – ויהיה כשיר "משהו כחול."