מעכשיו אדבר ב"הפוך" .יכול להיות מה זה משעשע. כן, אני יודעת מה אני מבינה? בכלל אני סתם צלמניה.

מעניין מה יעלה בגורל שכמותי , בלוגרית שכותבת בעברית. שאולי היא עברית של שנות ה80 ואתם לא תמיד מבינים . ועל זה אני מה זה מנסה לכפר בצילומים כייפים. בכל אופן ,לחטאי הצטרפו מילות כמו, יורדת ,מהגרת והיא בעצם מאמריקה? האם הסכם ההסגרה יחול על עבירות פתיחות הפה שלי? האם חוק השיפוט יחול עלי כישראלית או כאמריקאית? אני חייבת עורך דין מישהו מכיר מישהו? טוב אסתום. זול יותר.


צולם על ידי בסנטרל פארק שם נמכרים השלטים האלו בכמויות.

אתם מכירים את הפוסטים שלי, כמה תמונות ,כמה תובנות. פה ושם איזה חלקי אינפורמציה, אבל בלוגרית שמבקרת מוסדות או אישים אני ממש לא. אז בעצם זה לא נוגע לי. ובכן ,כן. למרות שאני לא מבינה בחוקי לשון הרע, במה מותר מה אסור. בכלום בעצם. אבל אני מנסה להבין .האם זה אומר שבאם אני פותחת את הפה על מממ… בואו נקח לדוגמא את שרותי "הוט" המהממים, והם מהממים. תודו. מחייכת. ישלחו לי שריף לבית בקליפורניה?
לדעתי, יתפתח "זאנר" כתיבה חדש, שבעצם "מחמיא" לחברות ,למשרדי ממשלה, עיירות וכיוצאי בזה. שכל הכוונה בעצם תהייה הפוכה. מה שנקרא בלשון העם שלנו "להביא להם את זה בהפוך".
אני בעד. אחרי הכל באם אני "משבחת" את פאלפון , סלקום , אורנג, עיירית תל אביב, מלון זה או אחר .מה הם יכולים להגיד שבעצם לא התכוונתי? מי הם שינסו להגיד לי למה באמת התכוונתי?
בקיצור, תנסו להעביר חוק כזה באמריקה. בחלומות.
אבל אתם יודעים מה? אני לא מתכוונת להתחיל לדבר ממש. אמשיך לצלם. צילומים פחות מסוכנים לאחת עם פה כמו שלי.
לילה טוב ישראל~

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~