מעיין אדם, אסיף אלקיים: אל תוותרו על אהבתכם!

מעיין אדם אוהבת את אסיף אלקיים אהבת אמת וגם הוא אוהב אותה. מה עליהם לעשות כדי לממש את הקשר? והאם יש התאמה זוגית ביניהם? הכל כתוב כאן

asif 0000

כאב לי לצפות במעיין אדם מודיעה בבכי בשידור חי: "הוא לא רצה ילדים". לזכותה ייאמר, שהיא יפה, שנונה ויודעת לאזן בין רוח לחומר. ואסיף – אדם בעל חשיבה מקורית, רוחני ונעים לבריות. יש ביניהם התאמה זוגית יפה עם שעורים שניתן להתגבר. בזכות הזיווג המבורך, שניהם יכולים להצליח בחיים ולקבל תובנות ובתנאי, שיפתחו את הראש לקבל דעות של אחרים, ויהיו פחות עקשנים. אז מהו סוד החיבור ביניהם?

 מעיין אדם, אסיף אלקיים התאמה זוגית לפי תאריך לידה- מה מספרת עליהם?

בפן הבונה יש אמונה בקשר, הם מבינים אחד את השנייה ויודעים לעבוד יפה עם כוח. בנוסף קיימת שאיפה משותפת, משניעה את שניהם קדימה להישגים חומריים, מעמד וכוח.

בפן המעכב עליהם להכניס יותר רגש לקשר, כדי שהחומר לא ישתלט. במצב כזה נוצר סבל וקושי כפי ששניהם חווים אותו היום. עבודת מודעות רצינית, עשויה להביא ל- הפי אנד…

 התאמה זוגית עפ"י הקבלה, מעיין אדם + אסיף אלקיים מה מגלה?

חיבור אותיות השמות של השניים מצביע על קשר דאגני ומסירות מוחלטת של מעיין כלפי אסיף. (שימו לב א+מ= אם) הם משלימים אחד את עולמו של השני. יש פה שילוב יפה בין עולם רגשי עשיר לעולם אינטלקטואלי ועיוני מאד מגוון. והכי מעניין, לשניהם יכולת רוחנית גבוהה שבהחלט יכולה לעזור להם להתגבר (וגם להתבגר) על כל האתגרים. בנוסף, חשוב להכניס יותר רגשות רומנטיים לזוגיות. זה בהחלט יתרום לביטחון העצמי, ולהרגשה שהכל הולך חלק. והתוצאה- יהיה להם יותר מזל, דברים יזוזו בקלות והם יהיו מאושרים. בקשר זה, אם הם ישכילו להשתמש בו בצורה חכמה, ישנה אפשרות לעושר ולהצלחות שלא מן העולם הזה.

 פסגה ואתגר מעיין אדם + אסיף אלקיים: איך תורמים לחיים הזוגיים ובכלל?

מעיין אדם: עד גיל 33 (היום 2.2020 בת 32+)היא בפסגה של פרסום חיובי ושל פריחה בתחום התקשורת. תקופה טובה לעשות שינויים, פתיחות מחשבתית ויכולת צמיחה ללא גבולות. נהדר!  (כנ"ל לגבי אסיף. קראו בהמשך)האתגר בפסגה זו דורש ממעיין להקשיב לקולות הפנימיים וללכת איתם. לחזק את ה "יש" ולא להיות ביקורתית. זה אתגר של קשיים, שעליה לתקן ממחסומים בעבר, המקשים עליה בהווה.

אסיף אלקיים: עד גיל 31 (היום 2.2020 בן 28+) הוא בפסגה המחייבת אותו להיות נאמן למשפחתו. המזל יאיר לו פנים ברגע שיהיה מחויב. (פליז. תעשה לה ילד) עליו להיות משפחתי, לקבל דעות שונות בלי לריב ולהיות פתוח לשינויים. אתגר זה גורם לתחושה של חוסר רוגע. ברגע שיזרום ויכניס הרמוניה לחייו- הוא יצליח לממש את עצמו ולהיות מאושר. אמן!

ותראו מה גיליתי…הפסגה של מעיין היום תלווה את אסיף בין הגילאים 40-100. ז"א שנכונו לו ימים טובים של פרסום וחשיפה תקשורתית. נפלא! רק חשוב שייזום, יהיה אסרטיבי ויאמין בעצמו ממקום של קיום וערך.

זהו. הוצאתי מה שבער בי בפנים. אני אוהבת את שניהם. מאד רוצה שיהיו ביחד, יתחתנו ויעשו המון ילדים. אז מה שנותר למעיין אדם ואסיף אלקיים הוא, לפקוח עיניים מיטיבות, להתחבר לצוו הלב ולצעוד קדימה יד ביד מתחת לחופה.

 

בהצלחה מכל הלב ובאהבה,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מאמרים נוספים בנושא:

ליאור דואק: לאן מוביל הקשר עם תקוה?

אדם אליוף האח הגדול 2020: על אמפטיה, רגישות וזוגיות

 ירדן אדרי: מפת לידה, אישיות והקסם שביניהם

מקורות:

נפתלי פרום\ זיווג מן השמיים (הוצאת אסטרולוג)

ניר גוטליב\ הסודות

צילום מסך