מעדנות משיקה לראשונה פיצה ביאנקה- פיצה על בסיס רוטב שמנת ותרד

בחורה עם מחשב נייד

חדשנות נוספת הישר מהתנור!

במהדורה מוגבלת. עם 100% גבינה אמתית

unnamed

חברת מעדנות, המובילה את תחום המאפים והפיצות להכנה ביתית, מרחיבה את סדרת הפיצות עם 100% גבינה אמתית, ומשיקה את פיצה ביאנקה- פיצה על בסיס שמנת ותרד. מדובר במוצר חדשני וראשון מסוגו במקרר הקפואים, שכן כל הפיצות הקיימות כיום להכנה ביתית מבוססות על רוטב עגבניות. זוהי חדשנות נוספת של 'מעדנות', שהיתה הראשונה להציע פיצות עם 100% גבינה, והשיקה ב- 2015 את סדרת הפיצות הדקות, שזכתה לאהדה רבה בקרב הצרכנים והובילה לגידול בכלל קטגוריית הפיצות ובנתח השוק של מעדנות בפרט.

פיצה ביאנקה, המוכרת גם בשם "פיצה לבנה" בשל השימוש ברוטב שמנת במקום עגבניות, מגיעה היישר מהמטבח האיטלקי ומתקשרת למגמות הקולינריות המובילות כיום בעולם ולציפיות הצרכנים למנות מתוחכמות ומשודרגות יותר ולחוויית טעמים שונה. פיצה ביאנקה של מעדנות מציעה מענה איכותי, המתאים לקהל בוגר, האוהב לגוון עם טעמים מיוחדים, במקביל לטעם הקלאסי והאהוב.

מוצרי הפיצות עם 100% גבינה של מעדנות כוללת: פיצה משפחתית גבינה, פיצה משפחתית בתוספת זיתים, פיצה על בסיס קמח מלא, פיצה דקה בתיבול שום, פיצה דקה גבינה, חטיפי פיצה עם קמח מלא ועוד.

משקל ליחידה: 500 גרם
כשרות- רבנות גן יבנה

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))