מעבר לענן

לצד הפחד במבצע שהסתיים היו גם רגעים אחרים.מצחיקים ואף הזויים.

בחורה עם מחשב נייד

המבצע המעונן נגמר. לצד הפחד היו גם רגעים אחרים.מצחיקים,הזויים ומאתגרים.

כך היה המבצע שהיה:

44 מדרגות למעלה,44 מדרגות למטה כך עלינו וירדנו שבוע ימים מה שגרם לי לחשוב על רעיון: עזבו אתכם מחדר כושר (הכושר היחידי שלי זה ללוש בצק) שימו אוזניות עם אזעקה ותראו איזה שרירים יהיו לכם.

אחרי הריצות רוצים להתקלח לא?

מקלחת נראית לכולנו עניין שבשגרה אז זהו שלא. מקלחת הפכה לפרוייקט. עכשיו או לא? עם חפיפה או בלי שייקח פחות זמן? לצאת עם מגבת או להתלבש בפנים? (בפנים עדיף …)

ובאמת אחת האזעקות תפסה אותי במקלחת ומה שעלה לי בראש זה אם ייפול פה טיל לא הבאתי את חלוק הסאטן ששמור לזמנים אחרים.בכל זאת אצלנו בפולניה לצאת עם מגבת לא נאה.

להתאפר לא היה לכבוד מה ובכלל לא ראיתי את עצמי מורחת אייליינר על עיין אחת וכך יורדת למקלט.יש גבול כמה אפשר להפחיד אנשים וילדים.

ואפרופו מקלט,אנשים וילדים דוברי שפה כזו או אחרת והחלוקה ברורה. אלה מתגודדים עם אלה לדבר באותה שפה,אלה שמנתחים כל רעש של דלת נטרקת ומסבירים שבטוח זו פגיעה ישירה,אלה שחייבים לספר שאתמול נפל טיל ליד הבית של הגיסה של החברה שלהם מהצבא ואלה שעומדים בשקט בצד ומחכים שייגמר,כמוני.

גם אוכל ,בישול ואפיה שכל כך אהובים עליי פינו מקומם השבוע לטובת כריכים וארוחות מהירות שלא אחת נקטעו באמצע.תחשבו על זה,אתם בדיוק טובלים לחם טרי ברוטב האדום הטעים הזה של הקציצות ו…אזעקה.אתם רצים למקלט בפה מלא וכתמי רוטב מסביב ומסתכנים במבטי השכנים שבעצמם לא שמו לב שמשחת השיניים עוד מרוחה להם על הלחי. עדיף כריכים…

ואם תכינו בצק ואז אזעקה זה לנקות ידיים,ולבדוק שהחולצה נקייה (פולנייה לא לשכוח..) עד שתגיעו למקלט, בעזה כבר יחפרו עוד מנהרה. עדיף כבר וופלים קנויים.(לא מצופים שלא יישארו סימני שוקולד על הפה).

הפייסבוק גם הוא לקח חלק פעיל במבצע. חברות וחברים יקרים בין וירטואלים ובין אמיתיים כתבו איש איש את דעתו. היו דיעות מרגיזות,כואבות והיו מצחיקות ושנונות.

ובעיקר היו שם חברים וחברות עם לב זהב שתמכו,חיבקו,אמרו מילים חמות וצרפו תמונות מקסימות.

וחברה מיוחדת שעברה איתי אזעקות בשידור חי (סליחה שככה עפתי מהצ'ט בחוסר נימוסJ )

ושלצערי ברגע מסויים המתח והלחץ היו גם מנת חלקה והדאגה היתה משותפת לשנינו.תודה על המילים,האס.אמ.אס המקסימים עם הפרחים שהעלו חיוך ורוגע.

לסיכום בואו כולם נקווה שהמקלטים יחזרו לשמש כמחסנים ,שכושר נעשה בהליכה מול הים,שהכיפה תהיה כיסוי ראש לשעת תפילה, שעל העמוד יתנוסס הדגל ומעבר לעננים נראה קשת של צבעי אושר,שלווה ובטחון.