מעבדות לחירות

כל אחד מאיתנו רוצה לעשות בבוקר את מה שהוא הכי אוהב. אני חושבת שהגדולה שלנו היא פשוט לעשות את זה

צילום עצמי

לקח לי המון זמן להבין את זה. עבדתי בעבודה שמאוד אהבתי את האנשים בה, אבל לא אהבתי את מה שאני עושה. העברתי את הימים בכיף, היתי מוערכת אבל לא הרגשתי שאני במקום הנכון. אז יום אחד אחרי שיעור ממש מוצלח בלימודי ההום סטיילינג בשנקר, אותם הלכתי ללמוד בשביל הכיף זה הכה בי-  אפשר ממש להנות ממה שאתה עושה.

מה שאני הכי אוהבת לעשות זה לעצב בתים. עברנו הרבה דירות עד שקנינו את הבית בו אנחנו גרים. כל דירה ודירה תמיד היתה מעוצבת ומזמינה. גם כשלא היה לנו כסף ולקחנו ספות שאנשים אחרים זרקו, דאגתי לשים מעליה איזו מדבקת קיר מגניבה שתסיח את הדעת מספה דמוי עור בצבע חום ( ואו זה היה נורא). אני חושבת שאני כל כך אוהבת לעזור לאנשים לעצב את הבית שלהם כי אני מאמינה שכל אחד מתחיל ומסיים את היום בבית שלו, מה יותר נעים ונכון מלהתחיל ולסיים אותו במקום שעושה לך טוב? כולם רודפים אחרי החופשים, אבל עם כל הכבוד לחופש (ויש כבוד) את רוב זמננו אנחנו מעבירים בשיגרה שלנו, בבית שלנו, אז למה לא לגרום לו להיות נעים, מעוצב ואפילו אפשר לעצב אותו באוירת חופשה קסומה. רק תבחרו איזו.

כבר לא הספב החומה אבלו אותה המדבקה. צילום עצמי
כבר לא הספה החומה אבל אותה המדבקה. צילום עצמי

כשאני מעצבת ללקוחות שלי, אני קודם כל שואלת מה הם אוהבים, מה הם צריכים. לכל אחד יש תשובה אחרת לשאלות האלה. לפי התשובות אני יכולה לדעת לאיזה כיוון נלך ומה יהיה הסגנון של הבית. בימים אלו אני מסיימת לעצב דירה למשפחה עם שלושה ילדים גדולים יחסית. לכל חדר בחרנו צבעים אחרים וסגנון שונה כדי שלכל אחד תהיה הפינה שלו. הפינה שמייצגת אותו, שבה הוא מרגיש הכי בנוח. ישבתי עם כל אחד מהילדים ושאלתי אותו- מה אתה רוצה? מה לך מתחשק? ומשם התקדמתי, באישור ההורים כמובן. כשקיבלתי את התמונות של הילדים מאושרים מהבחירות כל כך שמחתי, כי זאת המהות שלי-  לגרום ללקוחות שלי לחייך , גם לקטנים וגם לגדולים.

צילום עצמי
בניית לוחות השראה. צילום עצמי

כמובן שהחלק הכיפי ביותר הינו התוצר הסופי- בית מעוצב, אסתטי עם כל מה שרצינו בתחילת הדרך. יחד עם זאת, חשוב לדייק את התהליך כדי שהתוצר הסופי יהיה מושלם. התהליך לא פשוט וכולל בתוכו "חדירה לפרטיות" של בני הבית. כל אחד בעל רצונות אחרים, סדר עדיפויות שונה ואני פה בשביל למצוא את האיזון ולגשר כך שכולם יהיו מרוצים. אני חושבת שלא היתי יכולה להגדיר את העבודה שלי כמהנה בלי החלק הזה, זוהי תחושת הסיפוק האמיתית.

אני שמחה להגיד, שבגיל 35 (עוד שבועיים) אני יודעת שאני במקום הנכון. שמצאתי לי עיסוק שאני נהנת ממנו, מהעשייה ומהעבודה מול הלקוחות שלי. אני נהנת ללמוד כל הזמן חידושים ונהנת להכיר ולהכנס לעם הלקוחות שלי לתהליך כל כך חשוב ועוצמתי של עיצוב הבית שלהם.

מוזמנים לעקוב אחרי בפייסבוק

וגם באינסטגרם