מעבדות הקוסמטיקה GIGI משיקה טיפול חדש לאזור העיניים בסדרת Nutri Peptide

מעבדות קוסמטיקה GIGI , החברה המובילה בתחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל, משיקה טיפול חדשני ופורץ דרך המתמקד באזור העיניים הרגיש

GIGI טיפול פנים. צילום: יחצ

GIGI מעבדות קוסמטיקה, החברה המובילה בתחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל, משיקה טיפול חדשני ופורץ דרך המתמקד באזור העיניים הרגיש – Smooth & Relax Eye Treatment .
העיניים הן האיבר העיקרי בפנים שמסגיר במבט ראשון את הגיל הפיזי והמצב הנפשי שלנו,לכן הן דורשות טיפול מזין וממוקד המותאם לנתונים הפזיולוגים של אזור העיניים ולתופעת סימני ההזדקנות המוקדמים המופיעים ראשונים ובגיל צעיר.

GIGI טיפול פנים מקצועי. צילום: יחצ

העיניים הן חלון לנפש
כשמנסים לתאר עיניים משתמשים במילים המתארות דווקא תכונות אופי: הן חכמות, צחקניות, מאושרות, מצועפות, מאוהבות, או חס וחלילה כבויות, עייפות, כבדות, זקנות או קרות. העיניים מסגירות מיד, במבט הראשון, את הגיל הפיזי והמצב הנפשי, לכן חשוב לטפח את אזור העיניים ולשמור על מראה צעיר וכשהדבר נעשה כראוי הוא מעניק סיפוק מידי. טיפוח העיניים אינו קשור לגיל: אף פעם לא מוקדם מידי להתחיל למרוח קרם עיניים או להרכיב משקפי שמש חוסמי קרינה ולהימנע משמש. אף פעם לא מאוחר מידי – כי תמיד אפשר לשפר מצב קיים. והכי טוב: להתמיד בטיפוח יומיומי של האזור הכי רגיש בפנים.
העור הדק באזור העיניים אינו נתמך על ידי שכבת שומן ואין בו בלוטות חלב כמו בשאר הפנים, לכן, הוא יהיה רגיש יותר לשינויי אקלים, יובש , נזקי קרינה ולפעילות תמידית של טבעת השרירים העוטפת את אזור העיניים ופועלת גם בזמן השינה. עם השנים העור הופך דק יותר, זרימת הדם משתקפת דרכו ויוצרת כהויות סביב העיניים.
בנוסף, גם רשת השרירים נחלשת והעור מאבד אלסטיות (במיוחד בעפעפיים העליונות) מתקמט וצונח. קרינת שמש, שאריות איפור ואינסטינקט השיפשוף פוגמים בבריאות העור וגורמים ליובש והופעת קמטים וקמטוטים כבר בשנות העשרים המוקדמות.
GIGI טיפול פנים. צילום: יחצ

הבעיות הקוסמטיות האופייניות לאזור העיניים הן :
רפיון עור, עיגולים כהים, נפיחות, יובש מוגבר ו"שקיות". למניעה וטיפול בבעיות אלו נדרש טיפול עיניים נקודתי המשולב בשגרת הטיפולים הקבועה במכון, לצד הקפדה על טיפוח יומיומי בבית לפי המלצות הקוסמטיקאית ובהתאם למצב העור האישי.
GIGI טיפול לייזר. צילום: יחצ

טיפול העיניים החדש Smooth & Relax Eye Treatment מסדרת Nutri Peptide של GIGI מעבדות קוסמטיקה אורך כ-45 דקות וכולל ניקוי עמוק של אזור העיניים והסרת כל סוגי הלכלוך. פילינג עדין ולאחריו החדרת חומרים מזינים, עיסוי לימפטי לניקוז נוזלים ומסיכת עיניים חדשנית המרגיעה את העור, משחררת מתח, מעלימה קמטוטי יובש. החומרים הפעילים במסכה מעניקים לעור יכולת להתמודד עם נזקי זמן, סביבה וקרינה זמן רב לאחר תום הטיפול.
GIGI מעבדות קוסמטיקה משיקה טיפול חדש ממוקד לאזור העיניים
בסדרת Nutri Peptide החדשנית –
Smooth & Relax Eye Treatment
צילום: נדיה היבא

למה ניתן לצפות בתום הטיפול הממוקד באזור העיניים?
מיד בתום הטיפול אזור העיניים נראה קורן ומלא אנרגיה, סימני גיל אופייניים וקמטים פוחתים באופן משמעותי ונראה לעין. גוון העור בהיר יותר ומקרין רעננות והפנים מקבלות מראה חיוני וצעיר יותר למראה.
את הטיפול הממוקד מומלץ לבצע בכל ביקור בקליניקה, או פעם בחודש במקרים מיוחדים של עייפות וסימני גיל בולטים. מומלץ להעצים את תוצאות הטיפול המקצועי על ידי טיפוח אישי ממוקד לאחר איבחון של הקוסמטיקאית.
GIGI מעבדות קוסמטיקה משיקה טיפול חדש ממוקד לאזור העיניים
בסדרת Nutri Peptide החדשנית –
Smooth & Relax Eye Treatment
צילום: נדיה היבא

GIGI מסכת עיניים נוטרי פפטיד . צילום- הדמיה

את הטיפול ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות המורשות של "GIGI מעבדות קוסמטיקה" ומכוני יופי ברחבי הארץ.
לבירורים 03-9258888

ערכה וצילמה: נדיה היבא
בכתבה גם צילומים באישור שימוש היחצ