מסע עולמי ב-80 חידות/ אלכסנדרה ארטימווסקה

אם אתם אוהבים חידות ואוהבים לטייל סביב העולם, זה הספר עבורכם! ספר שיאתגר וירתק אתכם.

מסע עולמי

ספרה של אלכסנדרה ארטימווסקה לוקח את הקורא למסע סביב העולם. אבל זהו איננו מסע רגיל. זהו מסע של חידות והרפתקאות. כל חידה מתרחשת במקום אחר ומציבה אתגר לקורא.
הספר שאב את השראתו מהספר "מסביב לעולם ב-80 יום" של ז'ול ורן.

בשנת 1872 בלונדון ערך פיליאס פוג התערבות יוצאת דופן: הוא טען שביכולתו להקיף את העולם בלא יותר מ-80 יום. הוא יצא למסע עם משרתו, נסעו עם רכבות, ספינות ואפילו רכבו על גבו של פיל. הם חוו סכנות והרפתקאות כשחצו את כל היבשות במרוץ נגד השעון…

Screenshot_35

החידות מוצגות על רקע כלי תחבורה שונים שיובילו את הקורא במסע סביב העולם (רכבות, ספינות, כדורים פורחים ועוד) או על רקע נופים שונים מהעולם.
בספר תמצאו חידות של: מצא את ההבדלים, מבוכים, מה מתאים למה, למצוא "דברים" שמתחבאים בתמונה, לסדר חלקי פאזל בסדר הנכון, מה יוצא דופן ועוד.

מסביב לעולם 2

למשל: למצוא את החיפושיות המסתתרות באריחים הצבעוניים, למצוא הבדלים בין מקדשים, איפה מסתתרים החתולים בעיר, איזה זוג אופנים תלוי בחוט אחד בלבד, למצוא שלושה כדורים פורחים באותם צבע ודוגמה, איזה ציפור עפה בכיוון ההפוך , בתוך איזה פנס יש נר במקום נורת חשמל ועוד.

בנוסף, בכל כפולת עמודים תוכלו למצוא שעון חול (תזכורת למרוץ נגד השעון מהספר של ז'ול ורן), דבר הדומה לספרי "איפה אפי". מוזמנים למצוא את כולם 🙂

מסביב לעולם 4

ולא לדאוג- תמיד אפשר לחפש את הפתרונות בסוף הספר 😉

הספר מתאים כפעילות העשרה לילדים ונוער וכפעילות משפחתית משותפת והוא יכול להיות מתנה נפלאה לילדים. מתנה מעשירה ובלתי נשכחת.

מאחלת לכם אתגר מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)