מסע אחד משנה החיים

איך מסע אחד יכול לשנות את הדרך המסע שבו לקחתי חלק לפני שנה וחצי היה מבחינתי משנה חיים בבחירת מקצוע

 ELSIE צילום איריס מנדלוביץ

לאורך חיי חוויתי רגעים עוצמתיים, וקשים, מהנים ומאתגרים ועם זאת המסע שבו לקחתי חלק לפני שנה וחצי היה מבחינתי משנה חיים בבחירת מקצוע לחיים

הכל התחיל שאיריס חברה שלי שלחה לי לינק בהודעת ווסטאפ להצטרף למסע JWRP, ברגע שראיתי את זה ידעתי שזה שלי ואני בפנים, אני לא יכולה להסביר את זה, אפילו לא יכולה לחשוב מדוע ולמה זה היה לי כל כך ברור.

בשלב הזה לא דיברתי עם המשפחה שלי, התחלתי לברר על מה מדובר,היתה אי ודאוות גדולה באויר , אך דבר אחד היו ברור אני יוצאת למסע ויהי מה ,גם אם מדובר על מסע של 8 ימים ברצף בארץ שלא ניתן לחזור הביתה. כבר בראש מתרוצצים האתגרים ולצידן הפתרונות, שואלת ועונה איך הכל הולך להסתדר, כי בכל זאת איך אני עוזבת 4 בנים ובעל אחד יקר ל-8 ימים ברצף.

JWRPתודות לצלם JWRP

רק אספר שהמסע שקיבל את השם תגלית לאמהות ,בו אנחנו הישראליות מצטרפות אל אמהות יהודיות שמגיעות מכל העולם למסע של כ-200 נשים שרוצות ובוחרות להתחבר לארץ, לציונות וליהדות. מסע מדהים מעורר השראה שיוצר חיבור בין ישראל לתפוצות וחיבור לירושלים ממקום קסום שלא הכרתי קןדם לכן .

דבר מיוחד נוסף שקרה הוא החיבור בין 16 הישראליות שבחבורה, האמהות המדהימות מכל חלקי הארץ שהחליטו להצטרף וביחד יצרנו חיבור יחודי במינו. אני כמובן הרווחתי היום חברות לחיים, יותר מזה הרווחתי דרך חדשה שלא היתה אצלי באופק.

תוך כדי מסע מאוד אינטנסיבי בשיחה אקראית עם אחת החברות שהיא יועצת השמה במקצועה. הציעה לי להיכנס למקצועות הטיפוליים, אני בטלתי לגמרי את הדברים שלה, כי מה לי ולמקצועות טיפוליים אני באה מעולם הרכש והלוגיסטיקה . האדם הטיפולי אצלנו בבית זה בעלי דניאל שהוא עובד סוציאלי לנוער ולמשפחות. בכל זאת הפצירה בי לבדוק את הכיוון ואמרה, את חייבת לנסות זה מאוד יכול להתאים לך יש בך משהו אותנטי שיכול לעזור להרבה אנשים.

WELCOME

צילום דניאל זילסמן

ועם זה הלכתי הביתה, זה ניקר בי בראש, תוך שבועיים מצאתי את עצמי בתוך קבוצה השנה הראשונה ב-NLP פרקטישינר ורוצה לשתף בהתרגשות שממש בעוד חודש מסיימת את השנה השנייה של מאסטר ב-NLP ודמיון מודרך ברטר, אלה היו לימודים הכי משמעותיים עבורי. בתוך כל התהליך הזה למדתי המון על עצמי דייקתי ועדיין מדייקת כל הזמן תוך כדי תנועה את מה שאני רוצה לעשות בחיים, אימצתי שפה חדשה מיינדסט חדש. שיתוף הפעולה עם דניאל והבנים רק הוסיף לזה עוד יותר עומק.

מאמינה שכאשר המטרה ברורה הדרך מתחילה להתבהר . היום אני מנטורית לצמיחה ושינוי בכלים של NLP עם בלוג חדש כדי לעזור לכל האנשים שעדיין לא מצאו את המטרה או איבדו את הדרך . לפעמים מספיק לזרוע זרע אחד שיצור הזדמנות לחיים שלמים. מוזמנים לעקוב אחרי ולקבל השראה באהבה גדולה.

MY FAMELYצילום דניאל זיסלמן

אלסי צעד ועוד צעד
מנטורית ומנחה לתהליכי צמיחה ושינוי בכלים של NLP ואימון, בהמשך ישיר לזה יש לי ערוץ יוטיוב STEP BY STEP עם סרטוני השראה והתפתחות אישית באנימציה, בתחומים כמו כסף, עצמאות כלכלית, שפת גוף, תקשורת בית אישית ביטחון עצמי וכריזמה.