מסכת עיניים מדהימה לעור בוגר מסדרת GENESIS AGE CONTROL

GENESIS AGE CONTROL של ד"ר פישר היא סדרה פורצת דרך המתאימה לעור בוגר, יבש עד יבש מאוד, בעלת טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת לטיפול ולחימה ב- 10 סימני הגיל הפוגעים בעור, יחד עם הגנה גבוהה ורחבה מקרינת השמש, לסיוע בהאטת ההזדקנות המוקדמת של העור ובמניעת כתמים וקמטים גם בטווח הארוך.

עתה מצטרפת לסדרת AGE CONTROL GENESIS מסכת עיניים חדשה למיצוק והרמה.

מסכת העיניים מעניקה הזנה אינטנסיבית, מסייעת במיצוק והרמת העפעף העליון, בטשטוש קמטים וקמטוטים ובטשטוש כהויות מסביב לעיניים.

בבדיקת התכשיר שנערכה במעבדה מהמתקדמות באירופה נמצא כי לאחר חודש:

  •       96% מהמשתמשות דיווחו על שיפור אלסטיות העור מסביב לעין
  •       92% מהמשתמשות דיווחו על מיצוק העור

.

קרם עיניים

אזור העיניים והעפעפיים הינו דק ועדין ולכן הינו מהראשונים לגלות סימני הזדקנות ועייפות. עם הגיל והחשיפה היומיומית לשמש, העור מאבד מגמישותו. קצב ייצור סיבי הקולגן והאלסטין יורד, רקמות התמיכה נחלשות ומופיעים קמטים, קמטוטים וכתמים, כמו גם השפעות על גודל הנקבוביות, ירידה בלחות העור ומיצוק העור. כאשר העור נמצא במנוחה, במשך הלילה לדוגמה, הוא מוכן לקלוט באופן מיטבי את כל מרכיבי הלחות, ההזנה והמרכיבים החיוניים שאבדו לו במהלך היום.

המסכה מתאימה לעור רגיש, נבדקה דרמטולוגית ואופטלמולוגית ומעניקה לחות ל- 24 שעות.

מסכת העיניים למיצוק והרמה מכילה רכיבים מתקדמים וייחודיים לטיפול באזור העיניים, ביניהם:

  • BEAUTIFEYETM   רכיב חדשני ומהפכני, ייעודי לאזור העיניים הרגיש, המסייע בטיפול בקמטים בצידי העיניים, מיצוק העפעף העליון וטשטוש כהויות מסביב לעיניים.
  • נבדק והוכח מדעית במעבדות מחקר מהמתקדמות באירופה. במחקר נמצא כי כעבור חודשיים בלבד חל שיפור משמעותי במראה הקמטים בצידי העיניים, במיצוק העפעף העליון, בהפחתה וטשטוש כהויות סביב העיניים ובסיוע בהפחתת סימני עייפות.
  • RENOVAGETM  רכיב חדשני, מוגן בפטנט הידוע כמסייע בטיפול ולחימה ב- 10 סימני הגיל. נבדק והוכח מדעית במעבדות מחקר מהמובילות באירופה.
  • AQUAXYLTM  רכיב חדשני המעניק לחות אידיאלית ומסייע לעור לאגור לחות תוך שמירה על מאזן הלחות בעור.
  • שמן שקדים, שמן זית, שמן כותנה וחמאת שיאה עשירה  להזנה וריכוך העור.
  • קומפלקס אנטי-אוקסידנטים ייחודי: ויטמין E, שמן זרעי ענבים ותמצית תה ירוק, לסיוע בנטרול רדיקלים חופשיים.

.

אייג קונטרול בלוג טיפוח

דבר הבלוגרית

היות והתכשיר נבדק ונחקר והוצגו תוצאות מרשימות, הייתי חסרת סבלנות לנסות את המסכה המדוברת.

אם עבר עליי לילה עם שינה לא רציפה, או אם אימצתי את עיניי מול המחשב במשך יום שלם- העיניים שלי הן המקום הראשון שהעייפות מסמנת שהיא כאן. חשוב לי לאושש אותן ולתחזק אותן רעננות.

מסכת העיניים מגיעה במרקם קטיפתי ונעים, סופר חדשנית והתוצאות שלה ניכרות כבר לאחר כמה ימי שימוש. ניתן להשתמש בה גם כקרם עיניים ללילה להחייאת העור העדין מסביב לעיניים ולמראה מואר באזור העיניים.

לשימוש כמסכת עיניים, ניתן למרוח שכבה עבה באזור העיניים ולהשאיר עד לספיגה איטית למשך הלילה. לשימוש כקרם עיניים, יש למרוח שכבה דקה יותר מסביב לעיניים ולטפוח קלות עד לספיגה מלאה.

הסדרה כוללת: קרם יום משקם SPF30, קרם לילה משקם, קרם עיניים למראה מואר SPF30 וסרום שמנים משקם.

המסכה תמכר במחיר השקה של 119.90 ₪ בלבד ברשתות הפארם, עד ה- 23/12/18.

לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".