מסיכת שיער קנאביס

טיפוח השיער בעזרת שמן קנאביס

את שמן הקנאביס אפשר לראות היום כמעט בכל מקום – סרומים, תכשירים לפנים ליום וללילה, אמפולות ומסכות הזנה לשיער. יותר ויותר חברות קוסמטיקה מאמצות את המרכיב הקסום הזה, ויש לכך כמה סיבות נהדרות! מהניסיון שלנו, מסיכות שיער עם שמן קנאביס עושות עבודה נהדרת בהזנה וריכוך של השיער. הנה כל מה שאת צריכה לדעת…

האם זה חוקי?

בהחלט! למרות שלצמח הקנאביס יש לפעמים שם רע שקשור בסמים לא חוקיים, כדאי לדעת שיש עוד הרבה תכשירים ומוצרים שמפיקים מהצמח, שכלל אינם קשורים לזה. אחד מהמוצרים האלה הוא שמן זרעי הקנאביס, שכשמו כן הוא – שמן שמפיקים מהזרעים של הצמח. בשמן אין בכלל חומרים פסיכו-אקטיביים, כלומר החומרים שגורמים לתחושה של "היי", ולכן השמן בטוח מאוד לשימוש ובהתאם הוא גם חוקי וניתן להשתמש בו במגוון של דרכים שונות.

למה דווקא קוסמטיקה?

זאת שאלה נהדרת! שמן זרעי הקנאביס הוא תמצית עשירה מאוד שמכילה חומצות שומן, חלבונים שונים וריכוזים של אומגה 3 ואומגה 6. כל הרכיבים האלה תורמים מאוד לטיפוח של העור והשיער שלנו, ולכן מתאימים מאוד לשימוש במוצרי קוסמטיקה לצד שמנים טבעיים אחרים כמו שמן אבוקדו, חוחובה, שיאה, ארגן וכדומה.

אפשר למצוא היום בשוק מגוון רחב של קרמים, אמפולות ומסכות שמכילות שמן זרעי קנאביס, בשביל טיפוח מושלם.

שמן קנאביס לטיפוח השיער

בגלל ששמן זרעי הקנאביס הוא כל כך עשיר ומזין, הוא מחולל פלאים בטיפוח השיער – במיוחד במקרים של שיער פגום, יבש ושביר. המרכיבים העשירים של שמן זרעי הקנאביס יוצרים מעטפת שמגנה על השערה עצמה ועל שורשי השערה, וגם יודעים לחדור פנימה כדי להעשיר את השערה מבפנים בחלבונים ובחומצות השומן שדרושות לה.

מסכה לשיער עם שמן קנאביס עוזרת להעשיר את השיער היבש, להעניק לו ברק וחיוניות, וכמובן לרכך אותו ולהקל על הסירוק.

טיפוח השיער בעזרת שמן קנאביס

למי כדאי להשתמש במסכת קנאביס?

אפשר לרכוש היום כמה וכמה מסיכות לשיער עם שמן קנאביס, כך שכמעט כל אחת ואחד יוכלו למצוא את התכשיר שמתאים להם.

מסיכות השיער עם שמן זרעי הקנאביס מתאימות במיוחד לכל מי שסובלת משיער יבש ופגום, וזקוקה לבוסט של לחות וחיוניות. בזכות ההזנה משורש השערה ועד הקצה שלה, מסיכת הקנאביס עוזרת לשמור על בריאות השיער ומונעת תופעות כמו שבירה שלו. ההזנה גם יכולה לעודד את צמיחת השיער, ולסייע במקרים של נשירה.

בדרך כלל במסיכות השיער יש שילוב בין כמה שמנים שונים כדי להעניק לשיערך את הטיפול המושלם. ולכן תוכלי לבחור במסיכה שמותאמת בצורה האידיאלית למטרות שאת רוצה להשיג. למשל ישנן מסיכות שמותאמות לשיער קצר ויבש, לעומת מסיכות שמיועדות לשיער ארוך וצבוע.

ההמלצה שלנו היא לנסות ולבדוק על עצמך מהו התכשיר הכי טוב שהכי מתאים לך.

וכמובן שבגלל שמדובר בשמן טבעי, הוא עדין מאוד ומותאם לטיפוח השיער.