מסיכות פנים מעוצבות מכותנה עם מדבקות שמחות

כבר חייכת היום?

סטודיו "אהבה קטנה", המתמחה בעיצוב וייצור מתנות עם אמירה אישית, משיק קולקציה של מסיכות פנים מעוצבות וצבעוניות מכותנה איכותית, שיעזרו לעבור את התקופה הזו עם חיוך (אפילו שהמסיכה מסתירה…).

אהבה קטנה - מסיכת בד לילדים עם מדבקות לקישוט

אתם מוזמנים לקשט את המסיכות עם מדבקות מקסימות ורב פעמיות, ייעודיות להדבקה על בד (הכלולות עם המסיכה). את המדבקות יש להסיר לפני הכביסה, ולחזור ולהדביק כשהמסיכה יבשה. בדרך זו, ניתן לעצב מסיכה חדשה בכל שימוש.

אהבה קטנה

המסיכות מוצעות בשני גדלים: מיני – לילדים (12-5 שנים) וסטנדרט (מגיל 12 שנים).

 

בנוסף, מציעה "אהבה קטנה" לשמח את המשפחה, החברים ואת עצמכם עם עוד מתנות קטנות, מעוצבות ומחוייכות – כולן עם אמירה אישית – שיודעות לתמוך ולעודד בלי לומר מילה.

את המתנות אפשר להזמין בקלות באתר הסטודיו https://ahavaktana.co.il ולקבל במשלוח ישיר לבית.

 אהבה קטנה- משחק ארץ עיר - חד קרן

המתנות:

  • מסיכות רב פעמיות מכותנה בדוגמת כוכבים או פרחים, או בדוגמה חלקה (בצבעי תכלת או ורוד). מידות מסיכה מיני (12-5 שנים) 17*7.5 ס"מ, מסיכה סטנדרט (12 שנים ומעלה) 17*10 ס"מ; כל מסיכה מגיעה עם גיליון המכיל 120 מדבקות נייר צבעוניות המתאימות להדבקה על בד. המדבקות כוללת דמויות שונות (בהתאם לדגם – חד קרן, מכוניות, חלל ועוד) ומשפטים כמו: "גם חיוך זה מדבק:)", "גיבור/ת על בפעולה", "החיוך עדיין כאן:)", "אפצ'י תמים", "הצלתי את העולם", "היי, זה אני", "לבריאות". מחיר: 29 ש"ח.
  • שלט מגנט מעוצב לדלת הבית או החדר, עם כיתובים מחוייכים כמו: "כאן מתבודדים בכיף", "אהבה זו המגפה הכי מדבקת", "אוהבים אתכם מרחוק", "כן, אנחנו בבית!", "כבר שטפת ידיים היום?", ועוד. הדפסה על דף פוטו איכותי בציפוי קפסולציה. ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע. מידות 10*20 ס"מ. מחיר: 25 ש"ח.
  • 30 מדבקות עגולות לעידוד שטיפת ידיים: להזכיר לילדים (ולהורים…) שהם גיבורים שמנצחים את הקורונה! עם כיתובים כמו: "אורי מחסל את הנגיף!", "יהונתן אלוף העולם בניקיון!", "נועה גיבורת על!", ועוד. מדבקות ויניל עגולות בקוטר 3.3 ס"מ, מודפסות בגימור מט. גיליון 1 בגודל 13*18.5 ס"מ. ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע. מחיר: 16 ש"ח.
  • יומן זיכרונות והשראה מזכרת מהתקופה ההיסטורית שאנו חווים, בכריכה קשה או רכה, עליה רשום: "זכרונות מהבידוד", "יומן קורונה", "יומן המסע של …", "אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך", ועוד. מחברת בגודל A5  – שורות או חלק. 70 דף. ספירלה מתכת בצבעי לבן, כסוף או שחור, לפי הקיים במלאי. ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע. מחיר: 28 – 35 ש"ח (תלוי בכריכה).
  • קופסאות משחקים ופעילות  בקופסאות מתכת מעוצבות: ארץ עיר (מכילה 40 טבלאות משחק מעוצבות ו-2  מכשירי כתיבה);  צבעים (24 צבעי שעווה דקים באיכות מעולה) ; איקס עיגול  – מחיר: 34 ש"ח; מספרים (20 ספרות פלסטיק מגנטיות) ; אותיות (22 אותיות פלסטיק מגנטיות) – מחיר: 42 ש"ח.  דוקים (קופסת מתכת מלבנית בגודל 8*18.5  ס"מ. 41 קיסמי עץ ארוכים). מחיר: 34 ש"ח.
  • לוח הצלחה או מידות טובות, שיעשה סדר ויעזור לשמור על השגרה והשפיות: ממלאים אחר מטלות, מתנהגים בחביבות (גם כשקשה…) ומסמנים את ההישגים בלוח. בסוף השבוע רואים שכשמשתדלים – הכול אפשרי! מוחקים – ומתחילים מחדש… גיליון בגודל A4. הדפסה על דף פוטו איכותי בציפוי קפסולציה, בצירוף טוש מחיק, לשימוש רב פעמי. ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע. מחיר: 29 ש"ח
לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".