הדרך שלי לארץ הפלאות

"התואיל להגיד לי בבקשה, לאיזו דרך עליי ללכת מכאן?" שאלה אליס. "זה תלוי במידה רבה לאן את רוצה להגיע", אמר החתול.

מסיבת התה של אליסה בארץ הפלאות

 

בקיץ האחרון ביקרתי בעיירה קסומה בדרום אנגליה, שם גדלה ילדה בשם אליס שהיוותה השראה לספר 'אליסה בארץ הפלאות'. התארחתי בבית תה וקיבלתי השראה ליצור אירוע קונספט של סיפור, ערך וחוויה.
אחרי שבועות של איסוף חומרים, כתיבת תוכן, חיפוש אלמנטים יעודיים, הקמת תפאורה, נולדה סדנת השראה, 'מסיבת התה של אליסה בארץ הפלאות'. החלום הפך למציאות. הסיפור של אליס הוביל כל אחת לסיפור שלה.

מסיבת התה של אליסה בארץ הפלאות
מסיבת התה של אליסה בארץ הפלאות

כל אישה צריכה רגע לעצמה, לחשוב מה באמת עושה אותה מאושרת? מה הצרכים והרצונות ומה 'הלמה' שלה להפוך חלום למציאות. אני מאמינה שכל אחת צריכה לחיות חיים מלאים בחיות, סקרנות, ביטוי עצמי והגשמה. זה מה שמניע אותי, זה הערך מאחורי החלום. ליצור מרחב חוויתי מעורר השראה.

עד לפני שנתיים וחצי התנהלתי בתחום הקריירה ע"י האגו, הסטטוס והכבוד. לא הייתי קשובה לפעימות הלב. עבדתי במערכת הבנקאית מעל 15 שנים. ניהלתי יחידת בנקאות פרטית, הייתי יועצת השקעות, ייעצתי בהנהלה הראשית  ללקוחות הנבחרים של הבנק. בשנים האחרונות הרגשתי שמשהו משמעותי חסר, חשתי אי שקט והחל לנצנץ צורך עמוק לשינוי. יצאתי ללמוד תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, אירוע מכונן שפתח בפניי הזדמנויות חדשות. אחרי התלבטות רבה ולא פשוטה בחרתי לרדת מהדרך הבטוחה, המוכרת והנוחה ולהתחיל דרך חדשה.

"התואיל להגיד לי בבקשה, לאיזו דרך עליי ללכת מכאן?"  שאלה אליס. "זה תלוי במידה רבה לאן את רוצה להגיע", אמר החתול.

"לאן את רוצה להגיע"
"לאן את רוצה להגיע"

אנחנו תמיד נמצאות באיזושהי דרך, השאלה החשובה לאן אנחנו רוצות להגיע. כשהבנתי שאני רוצה להכניס לתוך חיי יצירתיות, תשוקה, חופש ולתת ערך לאנשים הבנתי שאני צריכה לבחור בדרך אחרת המובילה לשם.

״קופצים מצוק ומרכיבים מטוס בדרך למטה״ (ריד הופמן, מייסד שותף לינקדאין). זאת התחושה שהיתה מהרגע שהחלטתי להתפטר, לעזוב קריירה מכובדת ולצאת אל הלא נודע. חיברתי את האהבה שלי לאנשים ואת הצורך לתת משמעות. ומאז אני יוצרת ומנחה אירועי תוכן וחוויה. עדיין מעכלת את הבחירה והאומץ לחשב מסלול מחדש באמצע החיים. האושר האינסופי מחזק את ההחלטה שבחרתי בדרך הטבעית.

alice in wonderland
alice's adventures in wonderland

למה אני כאן, בבה"ס לשיווק דיגיטלי של בנק לאומי וסלונה? כי בחרתי באומץ. אחרי שקפצתי מהצוק, אני צריכה להרכיב את המטוס ולטוס הכי גבוה שאפשר. באתי ללמוד, לצמוח, להיחשף, להאמין ולהתרגש.

עדיין מעכלת את הזכות שנפלה בחלקי לעבור איתכן יחד את המסע. נבחרת של 50 נשים עצמאיות מופלאות ומעוררות השראה. אליסה לא ידעה באיזו דרך עליה ללכת היא רק ידעה שהיא רוצה להגיע לאנשהו. מקווה להגיע אתכן לארץ הפלאות.

 

 

 

מיטל אזרי
יועצת פיננסית שעשתה הסבה לייעוץ ארגוני. מאמנת אישית למנהלים ועסקים. יזמת, מפיקה, מנחה סדנאות. בעלים של faith - אירועי תוכן וחוויה. אירועי בוטיק, אירועי חברה וסדנאות. התשוקה הגדולה שלי להוביל אנשים להנהיג את החלומות שלהם.