מנעולן רחובות – דניאל מנעולן

שאלה: אני מכניסה את המפתח אל חור המנעול, אך המנעול לא מסתובב. מה עליי לעשות?

בחורה עם מחשב נייד

אם אתם גרים ברחובות ומחפשים מנעולן במרכז מקצועי, ישר והגון, מצאתם!

מנעולן רחובות – על כל שאלה, תשובה!

שאלה: אני מכניסה את המפתח אל חור המנעול, אך המנעול לא מסתובב. מה עליי לעשות?

תשובה: הזמיני מיד פורץ מנעולים מקצועי שיבדוק את המנעול ויתקן את התקלה רגע לפני שאת מוצאת את עצמך חסרת אונים מול דלת סגורה. אל תנסי לשמן את המפתח בשמן, ברגע הראשון זה אולי יעזור, אך בעתיד ייגרם למנעול נזק רב. לעתים קרובות מצטבר אבק על המנעול, השמן והאבק ייהפכו לבוץ, ומנגנון הנעילה ייהרס.

 

שאלה: מהו הזמן הממוצע שבו צריך המנעולן להגיע מהרגע שהזמנתי אותו בטלפון?

תשובה: הזמן הממוצע הוא בין עשרים דקות לחצי שעה. אם אתם לחוצים וזקוקים למנעולן באופן דחוף, לדוגמה: אם אתם גרים ברחובות אז תזמינו תמיד מנעולן ברחובות הפועל קרוב למקום המגורים שלכם כדי שהוא יצליח להגיע אליכם במהירות המרבית.

 

שאלה: מה זה מנעול ביומטרי?

תשובה: מנעול ביומטרי הוא מנעול חדיש, המילה האחרונה בתחום. זהו מנעול הפותח או סוגר את הדלת רק באמצעות טביעת אצבע, קול או סריקת עין שהוטמעו לתוכו בעת התקנת המנעול. כדאי לדעת כי לא כל מנעולן ידע להתקין בהצלחה מנעול ביומטרי, חשוב להזמין מנעולן בעל ניסיון וידע בתחום.

 

שאלה: האם מותר לנעול את מנגנון הנעילה ולחשוף את הבריחים כאשר הדלת פתוחה לרווחה?

תשובה: כאשר הדלת פתוחה לרווחה, לא מומלץ לנעול את מנגנון הנעילה ולחשוף את הבריחים. כאשר הבריחים חשופים נכנס אליהם לכלוך העלול להזיק למנגנון של הדלת. לכן, כאשר הדלת פתוחה הקפידו שהבריחים יהיו בחור המיועד להם.

 

שאלה: מתי צריך להחליף את המנעול לדלת?

תשובה: אם אתם מרגישים שהמנעול שלכם מזייף ואתם נדרשים להפעיל כוח כדי לפתוח אותו, אל תמתינו עד שהמנעול ייתקע בדלת, הזמינו מיד מנעולן מקצועי. גם פתיחה קלה מדי של המפתח בחור המנעול מעידה על שחיקה או התרופפות של מנגנון הנעילה. היום המפתח נפתח בקלות, אך מחר הוא עלול להיתקע בשל בעיות במנגנון הנעילה.

 

שאלה: המפתח לרכב אבד לי ואין לי מפתח רזרבי. מה אוכל לעשות?

תשובה: לא לדאוג! פנה אל מנעולן מקצועי מומחה בשחזור מפתחות. מנעולן מקצועי ידע לשכפל לך מפתח חדש גם במצב של אין מפתח.

 

להזמנת מנעולן בנס ציונה