מנכות פיזית ליצירה והשראה

בחורה עם מחשב נייד

עינב נוסנבלט (בת 30) מראשון לציון סובלת מגיל שנתיים מדלקת פרקים מזן יחיד במינו בעולם, שגרמה גם לעיוורונה. למרות המחלה והקשיים היא חולמת להוציא לאור אסופת שירים פרי עטה, באמצעות פרויקט "מימון ביכורים" הנעשה בשיתוף אתר "מימונה" והוצאת "אופיר ביכורים"עינב טל - מימונה - השקמה ראשון לציון. שירים על התקופות החשוכות, הדיכאונות ויותר מכל על האור בקצה המנהרה שלא הפסיק לגרום לה להאמין שיכול להיות סוף טוב לסיפור.

אצל עינב נוסנבלט אובחנה דלקת פרקים בגיל שנתיים. עם השנים, המצב הדרדר בהדרגה. למרות הנכות עינב לא וויתרה על השירות הצבאי והתנדבה לצה"ל ועשתה שירות מלא."תמיד חשבתי שאני ילדה רגילה גם שלאחרים זה לא היה נראה ככה". מציינת עינב בבטחון.
כיום עינת מרותקת לכיסא גלגלים "למדתי הרבה על הנפש של הבן אדם ועל הרצון להידבק בחיים למרות המבטים השאלות והעלבונות". במקביל למצב הפרקים ראייתה הידרדרה גם כן והביאה לעיוורונה לפני כ 5 שנים. על התקופה ההיא היא אומרת : "לא רציתי כבר לחיות, לא ראיתי סיבה".

היום היא במקום אחר, למדה תסריטאות, קופירייטינג וקריינות רדיו – משדרת תכנית רדיו ברדיו "גלגלים ברשת". מחזיקה חבר צמוד, סיימה עכשיו קורס קואצ'ינג ומסמנת את היעד הבא "גיליתי שאני מקור השראה להרבה אנשים וזה חיזק אותי מאוד"

עינב שמרבה לכתוב מגיל צעיר, חולמת בימים אלה להוציא לאור ספר שירים חדש. שירים שנכתבו במהלך תקופה ארוכה ועוסקים על התקופות החשוכות, הדיכאונות ויותר מכל על האור בקצה המנהרה שלא הפסיק לגרום לה להאמין שיכול להיות סוף טוב לסיפור. את הגשמת החלום היא מקווה לעשות באמצעות פרוייקט "מימון ביכורים" מיזם משותף של אתר "מימונה" והוצאת "אופיר ביכורים", המאפשר גיוס כספים ומימון הוצאת ספר בשיטת ה"מימון ההמוני", שהיא בשורה חדשה בישראל. באמצעות שיטה זו, ניתן לגייס מימון עבור יצירות בעלות פוטנציאל ביקוש גבוה בקרב הציבור. כמו בכל דבר – כאשר הציבור מזהה פוטנציאל כזה, הוא מעוניין לקדם אותו ולסייע בפיתוחו.
הפרויקט מוצע לכותבים נבחרים בלבד, שחומריהם הספרותיים עברו בחינה מקצועית ונמצאו ראויים לפרסום מסחרי. המעוניינים להשתתף בפרויקט יוכלו להציע לציבור עותק מספרם כשיצא לאור; עותק חתום בחתימתכם; או אפילו את זכות השתתפות בחגיגות הוצאת הספר ועוד רעיונות כיד הדמיון הטובה עליכם.

עוד על הפרוייקט של עינב. בקישור הבא : http://www.mimoona.co.il/Projects/1617