מנהלת גברים

תמי פקלר מצליחה לנהל באהבה משפחה במקביל לניהולם של עשרות גברים באגף לוגיסטיקה ונכסים של חברת החשמל. "אני מאמינה, כי כאם וכמנהלת, ככל שאני מצליחה ליהנות ולהגשים את עצמי במקום העבודה, כך זה מוקרן באופן מיידי לסביבה". זהו סיפורה במסגרת חודש הנשים במצויין בימים אלה בחברת החשמל

תמי פקלר, חברת החשמל

תמי פקלר מצליחה לנהל באהבה משפחה במקביל לניהולם של עשרות גברים באגף לוגיסטיקה ונכסים של חברת החשמל. "אני מאמינה, כי כאם וכמנהלת, ככל שאני מצליחה ליהנות ולהגשים את עצמי במקום העבודה, כך זה מוקרן באופן מיידי לסביבה". זהו סיפורה במסגרת חודש הנשים המצויין בימים אלה בחברת החשמל

תמי פקלר

תמי פקלר, חברת החשמל

תמי פקלר, נשואה + 3, מתגוררת באבן יהודה.

בחברת החשמל היא משמשת סגנית מנהל אגף לוגיסטיקה ונכסים להתקשרויות ומנהל.

לאחר שירותי הצבאי התחלתי מיד את לימודיי לתואר ראשון ושני בחוג לכלכלה ומנהל עסקים  באוניברסיטה העברית בירושלים, התאהבתי בתחום הפיננסי וידעתי כבר אז, שעובדה זו, בשילוב האהבה לעבודה עם אנשים, יהווה את עיסוקי בחיים.

מיומי הראשון בחברת החשמל, נעזרתי בכלים העומדים לרשותי – הן המקצועיים, שהורחבו והועמקו לאורך השנים, והן האישיים, אשר לווו תמיד באופטימיות ובאהבת הזולת, לפתח ולקדם את הנושאים והפרויקטים שבאחריותי, התמודדות עם דילמות, סיטואציות ומשברים בצורה רגישה, מקצועית ואשר היוו עבורי הזדמנות לשינוי.

מידי יום אני מציבה לעצמי יעדים, מטרות ואתגרים ומנסה להוכיח את עצמי כל פעם מחדש.

אני מאמינה, כי כאם וכמנהלת, ככל שאני מצליחה ליהנות ולהגשים את עצמי במקום העבודה, כך זה מוקרן באופן מיידי לסביבה ותורם בעיקר לחיי המשפחה ולתפקידי כאימא ובת זוג.

נשים הן בעלות אינטליגנציה רגשית גבוהה, בעזרתה, ובשילוב של מקצועיות, יכולות, חלומות, רגישות, פתיחות ואהבת האדם. כל אלו סייעו לי להשתלב ולהתקדם בארגון נפלא, תומך, ומפרגן דוגמת חברת החשמל.

העובדה, כי במקביל להיותי אשת משפחה, אם ל- 3 ילדים ומנהלת בכירה בחברת החשמל,
לא היווה מעולם מכשול – נהפוך הוא – הדבר היווה ומהווה אתגר יומיומי, חוויה, העצמה ודרך למימוש השאיפות, והיכולות להביע את עצמי באופן המיטבי בכל הגזרות.

במקביל, אני מצליחה ליהנות מתחביבים שונים כמו טיולים משפחתיים בארץ ובחו"ל, מספורט– טניס, ומבילויים בהצגות ובסרטים.  כך שהכל אפשרי.

בתפקידי הנוכחי באגף לוגיסטיקה ונכסים, אני משמשת למעשה כמנהלת בכירה יחידה,
המוקפת גברים, אשר בעיקר משולבים במקצועות ה"גבריים" מעולם התעשייה וריצפת הייצור, הפרוסים לאורכה ורוחבה של כל הארץ, בהתאם למענה הנדרש מחברת החשמל ללקוחותיה.

אני מאמינה בעיקר במתן דוגמא אישית, יושר וקוד אתי לצורך בניית יחסי אמון הדדים, המהווה נדבך חשוב, לפני שניגשים להיבטים מקצועיים ועסקיים, והכרחי לבניית הפאזל המלא להגדרת מנהל.

לעניין הדוגמא האישית, אני מאמינה ומחויבת מתוקף היותי מנהלת בין היתר לתרום לקהילה בשעות הפנאי, ומשמשת כיו"ר וועדות בהתנדבות במסגרת בתי הספר היסודי והתיכון במקום מגוריי.

המתווה של בניית אמון הדדי, על בסיס ערכים ויושרה, מוכיח את עצמו וזוכה לפרגון ואהדה הן אצל גברים והן אצל נשים. כיום, לאחר שנים רבות של עבודה והיכרות עם העובדים, הצרכים והחברה, אני יכולה לומר, כי קיימת הדדיות, הבנה, כבוד, חיבה ובעיקר מחויבות לחברה, למשימות ולפרויקטים, אותן אני מובילה ומנהלת.

אני מאמינה כי ההבדלים בין המגדרים מחד, ושילוב של נשים וגברים בחברה מאידך, לרבות דרגי הניהול, מאפשר קבלת החלטות וקידום פרויקטים בהיבטים מגוונים, תוך הגעה ליעד הסופי באופן האופטימלי והמיטבי.

זאת ועוד, אני מקפידה ומאמינה במתן הזדמנות שווה לכל אחת ואחד ומיישמת זאת, בהיותי נציגת הנשים בוועדות המכרזים השונות בחברה. בנוסף, אני יכולה להעיד על עצמי, כי לאורך עבודתי בחברה, קבלתי הזדמנות שווה וקודמתי בזכות כישוריי ויכולותיי, ללא קשר להיותי אישה.

רק לאחרונה, חוויתי באופן אישי וסביב השעון, את הקריטיות והנחישות של עובדי החברה באגף שלי ובכלל, למענה שנדרש מאיתנו כחברת החשמל מול אזרחי ישראל. זאת, באירועי סופת השלג הקשה, עת שולבתי והובלתי מהלכים כמנהלת, לצד ייצוג של חברת החשמל מול מגוון  גורמים בחברה ומחוצה לה, לשם אספקת מצרך בסיסי ואסטרטגי כמו חשמל, לרבות הפקת כלל הלקחים ביום שאחרי.

שאיפתי בחברה, להמשיך ולהתקדם בדרג הניהולי, תוך הוכחת כישוריי וכמובן מקצוענות ללא פשרות, לצד הרגישות הראויה לשם השגת התוצרים המצופים ממני כמנהלת, ולמען עתיד חברה אסטרטגית ומקצוענית עם אתגרים רבים כמו חברת החשמל.

תמי פקלר היא סגנית מנהל אגף לוגיסטיקה ונכסים להתקשרויות ומנהל בחברת החשמל.

נשות חברת החשמל
יום האישה הבינלאומי: הנשים שעושות את חברת החשמל. חברת החשמל מציינת גם השנה את יום האישה הבינלאומי, והפעם בסימן הנשים שעושות את חברת החשמל – עובדות ומנהלות, במשרד ובשטח, במגוון תפקידים, מקצועות ותחומים ברחבי הארץ. במהלך השבועיים הקרובים, נעלה פה בבלוג 'נשות חברת החשמל', בלוגים אישיים של עובדות ומנהלות בחברת החשמל שבחרו לשתף אותנו במסלול הקריירה שלהן ועל הדרך גם מעניקות טיפים לנשים אחרות. 10 בלוגים, 10 סיפורים מלאי השראה של נשים שבחרו ללכת בדרך שלהן, בעוז ובאמונה. קריאה מהנה!