ממלכת חדי הקרן- הכוכב המכושף/ זאנה דוידסון- ספרות ילדים

זואי מגיעה לממלכת חדי- הקרן הקסומה ופוגשת את חברתה הטובה, חדת הקרן אסטרה. הפעם אסטרה מתנהגת מוזר… ולמלך חדי הקרן תוכנית להביס אחת ולתמיד את שאדו, הפוני המרושע, ובן בריתו, אוריון. האם התוכנית תצלח?

ממלכת חדי הקרן- הכוכב המכושף(002)

זואי התגוררה בבית דודתה מיי, מקום שהיה מלא בהרפתקאות נפלאות…
במורד הגן עמד לו עץ אלון גדול, שהכיל בתוכו עולם קסום- עולמם של חדי הקרן. זואי פיזרה על עצמה אבקה זהובה וזוהרת ולחשה את מילות הקסם:
"עץ קסום, תן לי לעבור
אל עולם מלא שמחה ואור.
הראה לי את הדרך אל אי האגדות,
שם חדי הקרן מתעופפים בלי דאגות"

היא הפכה בן רגע לקטנה, בגודל של פיה. בין שרשי עץ האלון היא ראתה את אורה של המנהרה והיא כבר היתה בדרכה לאי חדי-הקרן, ממלכתם של ידידיה, חדי- הקרן המעופפים.
שם פגשה את חברתה הטובה, חדת הקרן אסטרה. הפעם היה משהו מוזר. אסטרה נראתה אחרת…
השתיים הגיעו לפגישה עם מלך חדי הקרן ועוזריו. שם הוא הסביר שעליהם להביס אחת ולתמיד את שאדו, הפוני המרושע, ובן בריתו, אוריון.
גם הפעם המלך קיווה שאסטרה וזואי יוכלו לעזור.
המלך הודיע שהוא ביטל את כישוף הגלות שהוא הטיל על שאדו ואוריון, הכישוף שמנע מהם להגיע לממלכת חדי הקרן. והוא אף הזמין אותם להגיע לממלכה. כך הם יוכלו להילחם בו פנים מול פנים.

עוד לפני שהישיבה הסתיימה, זואי ראתה שאסטרה הלכה. היא חיפשה אחריה וגילתה שהיא הולכת לכיוונה של מערה. היא עקבה אחריה ומה רבה הפתעתה, כשראתה בתוך המערה את שאדו, אוריון ואת אסטרה.
כך זואי גילתה, ששאדו בעזרת כוחות כישוף שלו, מעביר לצדו חדי קרן, ביניהם את אסטרה, כדי שיעזרו לו להשתלט על הממלכה.

האם זואי תצליח להציל את אסטרה מכישופו של שאדו? האם תוכניתו של המלך להציל אחת ולתמיד את הממלכה מידיו של שאדו תעבוד?

מוזמנים לקרוא זאת בעצמכם :-)

" הכוכב המכושף " הינו הספר השישי בסדרת "ממלכת חדי- הקרן", סדרת ספרים לילדים העושים את צעדיהם הראשונים בקריאה. הספר כתוב בשפה פשוט ובהירה, המתאימה במיוחד לגילאי ראשית קריאה.
בספר הילדים יחוו חוויות והרפתקאות קסומות, ילמדו על ערך החברות והעזרה ההדדית, על פחד מסכנה ועוד.

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)