ממלכת השוקולד

נכון שכל אחד היה רוצה לטייל בממלכת השוקולד? להסתובב בחדרים ובמחסנים מלאים בשוקולדים הכי הכי אהובים? ללטף אותם, להכין מהם חבילות עמוסות כל טוב לפי ההעדפה האישית, ועל הדרך לנשנש מהם חופשי חופשי?

מה תגידו על זה שאני הגשמתי את החלום לטייל בממלכת השוקולד פעמיים?

פעם ראשונה בילדות, כשלהורי הייתה מכולת ואבא שלי היה מפציר בי לאכול שוקולד כי הייתי רזה מדי, לטעמו, וגם כדי שתהיה לי מוטיבציה לעזור בחנות…

פעם שניה הייתה בשבוע שעבר, כשביקרתי במרכז ההפצה של ליימן שליסל ביבנה. מסביבי ראיתי ערמות של פררו – רושה (לא רק בבית השגריר), שקולד מרסי, קינדר, טופיפי, לואקר, מנטוס ואפילו סוכריות וורטרס אורגינל (כי אני מישהו מיוחד…).

הסתובבתי לי שם בטמפרטורה של 18 מעלות, כי זה אופטימלי לשוקולד (וגם לאנשים בקיץ המהביל זה עדיף) ונזכרתי בממתקים הוותיקים והאהובים משנות השבעים: ופל טוב טעם, ופל מצופה באריזה הכחולה, אגוזי… סוכריות מנטה ודבש דביקות של סבתא רבקה ועוד…

ליימן שליסל, היא יבואנית ומפיצת הממתקים המובילה בישראל (החברה פועלת בארץ כבר למעלה מ- 50 שנה!), אורזת לקראת ראש השנה קרוב ל- 100,000 אריזות שי! בהיצע ענק של חבילות חגיגיות, עשירות ובמגוון עיצובים ומחירים. האריזות מיועדות למגזר העסקי: לחברות וארגונים, לוועדי עובדים ועוד. ניתן לבחור מקטלוג מפואר (החברה השקיעה גם בקטלוג בערבית, לטובת לקוחות המגזר שרוכשים אריזות לקראת החגים עיד אל פיטר וחג הקורבן) ובנוסף לכך, ניתן להזמין אריזות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוח.

נפגשנו עם אבי משעניה, מנהל תחום חבילות שי בליימן שליסל, שסיפר לנו כי ראש השנה נחשב לאחת משתי נקודות השיא המשמעותיות ביותר בתחום חבילות השי בישראל, ולכן, לקראת ראש השנה מייבאת החברה מוצרי סופר-פרימיום ייחודיים המשולבים באופן בלעדי בחבילות השי. מוצרים אלה לא ניתן להשיג בשום דרך אחרת, אך משעניה מוסיף ומציין, כי לא פעם, לאחר שהציבור נחשף למוצרים ייחודיים אלו, נוצר ביקוש רב מצד הצרכנים לאותם מוצרים ואז מחליטים לייבא אותם באופן קבוע. מעבר לראש השנה ופסח, אריזות שי נמכרות גם לקראת: חנוכה, ט"ו בשבט, פורים ויום האהבה.

מבחינת מחירים – ניתן להזמין אריזות שי צנועות (שלרוב יבואו בתוספת למתנה לחג) בעלות של 18 ₪ לבין סלסלות ענק של 450 ₪. אולם סך ההזמנה חייב להיות מעל 2,500 ₪. לארגונים יש יתרון בולט ברכישה מרוכזת של חבילות שי כי כך הם יכולים להעניק לעובדים מתנה ששוויה בחנויות כפול ממחיר הקנייה בפועל, זאת עקב הקנייה הישירה מהספק וכוח הקנייה של הארגון עצמו.

החברה נותנת פרנסה לכ- 500 איש! במפעל ובמשרדים מועסקים כ- 80 איש. 400 עובדים נוספים הם אנשי מכירות בשטח, ובאמצעותם מגיעה החברה ישירות לרוב נקודות המכירה בארץ. בנוסף, אני נרגשת תמיד לשמוע ולספר שהחברה נותנת עבודה גם לעובדי מפעל "המשקם" ובכך תורמת לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה.

למרות שהחברה גדולה, האווירה במקום משפחתית ומרגישים זאת בכל פינה במפעל (יש לי שריטה: אני אוהבת מפעלים. תנו לי לעבור בין קווי האריזה, מכונות השרינק והקרטונטות, ואני פורחת). אגב, לעובדים מותר לאכול ממתקים בשטח המפעל באופן חופשי. נכון שזו מקסים?

אני ארזתי לי את השי שלי לחג. מה אתכם? נכון תשמחו לקבל חבילה כזו?

להזמנות: אתר האינטרנט של ליימן שליסל – www.l-s.co.il ובטלפונים: רויטל – 052-7966459 / נטלי – 052-7966482

אהבתם את הפוסט הזה? אם אתם רוצים לא לפספס פוסטים נוספים של ״חיים וטעים״, פשוט לחצו על כפתור ״עקבו אחרי״ למעלה משמאל, הכניסו את כתובת המייל שלכם ותקבלו הודעה למייל בכל פעם שאפרסם כאן משהו חדש.

שנה טובה!

חיים וטעים!

אורלי כהן - חיים וטעים
אוהבת את החיים הטובים והטעימים: לבשל, לאפות, לצלם, לטעום, לטייל, לבלות, ליצור, לעצב, לשתף, לכתוב ולספר. יחד עם זאת, בריאות הגוף, הנפש והנשמה חשובים לי ואני משתדלת לשלב ביניהם. חיים וטעים זה המוטו שלי.