"מלח הארץ" – עכשיו בסידרת פרימיום ובטעמים

מלח הארץ – סידרת פרימיום חדשה בטעמים

בחורה עם מחשב נייד

"מלח הארץ",  המלח המשובח של ארץ ישראל,  מופק בתהליך טבעי ממימיו הצלולים של הים האדום, מניב מלח ים נפלא, טבעי וטהור. מותג "מלח הארץ" מוביל את  עולם המלח בישראל ומציע מגוון רחב של מלחים בטעמים במרקמים ולשימושים שונים, אותם ניתן להשיג ברשתות השיווק. "מלח הארץ" הינה היצרנית העיקרית של המלח בישראל מאז 1922.

גילוי נאות: כנסיינית קיבלתי  את מלחי הפרימיום  להתנסות ולטעימה.


מותג "מלח הארץ" נמצא על מדפי השיווק ברשתות וחנויות רבות ומוצעות בו 4 סדרות עיקריות:

סדרת הצנצנות – המציעה אריזה משודרגת ונוחה לשימוש למלח גס ולמלח העדין באריזת 1 ק"ג.
בסדרה  זו מוצע המלח  לראשונה בארץ באריזה שקופה,  המאפשרת לראות את המלח ולהבחין בסוגים השונים. פתח הצנצנת רחב ומאפשר הכנסת יד (לפעולת זריית המלח).
סדרת המלח ים יבש – המגיעה במלחיות בעלות עיצוב חדש,  ומתאימות לשימוש כ"אורחות רצויות" על כל שולחן.
המוצר מופיע ב 3 סוגי אריזה: מלחיית 250 גרם, מלחיית 500 גרם ואריזת קרטון המכילה 1 ק".
סדרת המלחים הפונקציונאליים – המיועדת לקהל  הזקוק למוצרי המלח מטעמים בריאותיים. הסדרה כוללת 2 מוצרים: מלח מופחת 50% נתרן, ומלח מועשר ביוד.
מלח  אטלנטי נחשב למלח בריא, הוא בעל מרקם פריך, אינו מעובד ואין בו טעמי לוואי שכן הוא מופק ישר מקרקעית הים. רוב הטבחים בעולם מצביעים על מלח ים אטלנטי כטוב ביותר לתיבול. המאפיינים של המלח האטלנטי הינם מרקמו הפריך והלח וכן צבעו האפרפר שמקורו ברכיביו הטבעיים ובבריכות בהן הוא מיוצר .


את המלח האטלנטי של חברת "מלח הארץ" ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והמזון. הוא מגיע בשקית איכותית המכילה 1"ק"ג מלח אטלנטי טבעי. המלח האטלנטי של חברת "מלח הארץ" כשר פרווה באישור הרבנות הראשית לישראל.

מלח הארץ – טעמי עולם –  סדרת הפרימיום מציעה פתיתי מלח בארבעה טעמים וצבעים שונים אשר מיועדים לפיזור על מאכלים וסלטים לאחר הבישול.
בסדרה: פתיתי  מלח שחור, פתיתי מלח רוזמרין, פתיתי מלח מעושן ו פתיתי מלח לבן).

פתיתי  מלח גורמה, מאוד פריכים, אפשר לפורר אותם בקלות על המנה ונותנים טעם שונה ומאוד מיוחד . המלח משדרג את המנה באופן משמעותי  והתיבול הוא בעצם גם סוג של קישוט המנה.

פתיתי מלח שחור – מופקים מחומרים טבעיים בלבד. תהליך האידוי על ידי הרוחות והשמש מייצר פתיתי מלח פריך. מכילים תוספת של פחם טבעי המאזן את החומציות בגוף ותורם מראה מעניין לכל מנה. מתאים במיוחד למאפים בשר ודגים.
פתיתי מלח רוזמרין – מופקים מחומרים טבעיים בלבד. תהליך האידוי על ידי הרוחות והשמש מייצר פתיתי מלח פריך. מכילים רוזמרין טבעי ומהווה תוספת עדינה של טעמים.. מתאים במיוחד למאכלי טלה, תפו"א מרינדות.
פתיתי מלח צילי – מופקים מחומרים טבעיים בלבד. תהליך האידוי על ידי הרוחות והשמש מייצר פתיתי מלח פריך. פתיתי מלח צ'ילי, בחריפות מעודנת מתאימים במיוחד למאכלי דגים, בשר ,טלה, תפו"א, מרינדות ותיבול.
פתיתי מלח בניחוח לימון – מופקים מחומרים טבעיים בלבד. תהליך האידוי על ידי הרוחות והשמש מייצר פתיתי מלח פריך. פתיתי מלח בניחוח לימון מתאים במיוחד למאכלי דגים, סלטים, תפו"א, מרינדות ותיבול.
ניתן לקנות את מלחי הגורמה בטעמים בחנויות "דרך האוכל" ו"ספייסי" בתפוזרת במשקל.
כתבה וערכה: נדיה היבא
הצילומים באדיבות: היח"צ