מלון שמכיל הרבה יותר ממה שהתרגלתם לחשוב על"מלון"

מלון LINK & HUB מציע משהו אחר וחדשני – מהווה אכסניה למבקרים בו ובד בבד מאכלס בחלליו אומנות מקורית ורפרודוקציות של ציורי רחוב. חללי עבודה משותפים ואווירה נעימה לכל מי שמחפש מלון אורבני קרוב לכל מה שמעניין בעיר

בחורה עם מחשב נייד

רחוב שדרות שאול המלך בתל אביב סואן, פקוק ולאורכו מגדלים גבוהים. שום דבר אינו מרמז או מעיד על מה שמצפה לי בפנים.

נכנסתי למלון LINK & HUB ומיד הבנתי שנכנסתי למשהו אחר ממה שאני רגילה לצפות בכניסה ל"מלון". גוף תאורה גאומטרי בלובי המלון, דלפק קבלה זעיר וקיר ווידאו גדול המהווה חלון דיגיטלי לעיר. המיטב של העיר תל אביב – מוזיאונים, פסטיבלים ואטרקציות מוצגים באופן בולט ובהיר, מאפשרים גישה קלה למידע הנחוץ למי שמבקר בעיר.

מלון לינק 3

בהמשך התנועה בחללים השונים של המלון מתגלות יצירות אומנות מקוריות של אמנים שונים. ליד כל יצירה, ממש כמו בגלריה או במוזיאון, לוח קטן ובו מידע אודות האמן ואודות היצירה. רפרודוקציות של ציורי רחוב תלויות ברחבי המלון, צבעוניות עזה ונוכחת מתאפשרת בשל גווני האפור של הקירות והריהוט. כל כך אוהבת את הנוכחות של האומנות במלון, החוויה של תנועה בתוך מלון המהווה אכסניה למבקר בעיר לבין שהייה בחלל אלגנטי כמו גלריה לאומנות, היא נפלאה. הכניסה של ציורי הרחוב לתוך המלון מדגישה את היותו מלון אורבני ומוסיפה עניין רב.

מלון לינק 1

העובדה שבמלון תפקיד "אחראי תוכן" – ליאור בורוכוב האדיב, הנחמד והעשיר בידע, מעידה על התפיסה העומדת בבסיס העיצובי והתפעולי של המלון.

פרטי ריהוט ייחודיים יוצרים פינות ישיבה בגדלים שונים ומעוררים רצון לשבת לשיחה, קפה, עבודה. "עבודה" אמרתי? המלון מציע חלל עבודה משותף וכן, חדרי עבודה פרטיים. בעידן בו כמעט כל אחד יכול לעבוד מכל מקום בעולם. בעידן בו נוצרים שיתופי פעולה רבים בין אנשים מכל העולם, נפלא בעיני שהמלון מציע הזדמנות למפגש בין אנשים, להכרות וליצירת יוזמות משותפות.

מלון לינק 2מלון לינק

אני ובעלי נוהגים לשהות לסוף שבוע במלונות בתל אביב ואחד הדברים החשובים בעיני הוא האפשרות לנוע מהמלון בהליכה ברגל למקומות הבילוי ולמרכזי התרבות שמציעה העיר. האפשרות להגיע ברכב או בתחבורה ציבורית למלון, ומרגע ההגעה להימנע מתנועה ברכב בתוך העיר, היא מצויינת. לטעמי זהו יתרון גדול במיקום של המלון LINK & HUB ברח' שדרות שאול המלך מס'39.

לבסוף, כמאוהבת בקפה, התרשמתי מכך שבמלון בית קפה פעיל 24/7 וזמין לשרת את אורחיו לאורך כל שעות היממה, עם אפשרות נפלאה לשבת בחוץ. כך שאני לבטח אבלה פה סוף שבוע זוגי.

#LinkATLink

#סלונה

 

 

יהודית אוליבר - הדרכת הורים
נשואה ואמא לארבעה. מתגוררת באבן יהודה. מדריכת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך. מומחית בהדרכת הורים למתבגרים ובהדרכת הורים לילדים בעלי קשיי קשב וריכוז. מרצה, מלמדת וכותבת הורות. מדריכה הורים באופן פרטני, מנחה קבוצות הורים וסדנאות. מאמינה גדולה ביכולת של הורים לעשות שינוי מייטיב במשפחתם בתהליך קצר מועד.