מלון רימונים גלי כנרת מציע: שלישי נשי – חבילת נופש ופינוק מיוחדת לנשים

בוקר מבורך


מלון רימונים גלי כנרת מציע:

שלישי נשי – חבילת נופש ופינוק
מיוחדת לנשים

שימוש במתקני המלון הכוללים ג'קוזי, סאונה רטובה ויבשה, בריכה מחוממת, חדר כושר ועוד, ארוחות מפנקות, בילוי לילי עם תותים ושמפנייה בג'קוזי, הרצאה המלמדת את סוד ניהול הזמן האישי ועוד מגוון פעילויות המיועדות לנשים בלבד, מידי יום שלישי-רביעי במלון רימונים גלי כנרת

עומס, לחץ, עייפות, שחיקה – מרוץ החיים משאיר את חותמו בכולנו ובעיקר בנשים: פחות זמן לעצמנו, פחות זמן לחברות, פחות זמן לשבת עם אמא או אחות…. מלון רימונים גלי כנרת, אחד ממלונות הכתר של רשת מלונות רימונים מציע חבילת נופש מפנקת המיועדת לנשים בלבד !!!!

חבילת הנופש, המיועדת לנשים בלבד, מתרחשת מידי יום שלישי במהלך חודשי החורף, עד סוף מרץ 2019. המשתתפות מגיעות למלון החל מהשעה 12:00 ונהנות מארוחת בריאות עשירה המוגשת בלובי המלון, לאחר מכן הן יכולות להתפנק במתקני הספא הכוללים: בריכת ג'קוזי זרמים מעסים , סאונה יבשה / רטובה, בריכה מחוממת הצופה אל הכנרת, חדר כושר, טרקלין הרגעות הכולל כיבוד קל וחליטות תה ועיסוי מושלם של 45 דקות או טיפול פנים. לאחר מכן מקבלות הנופשות חדר יפהפה עם נוף למול הרי גולן ושי חגיגי של ערכת טיפוח מבית סבון של פעם. אחה"צ ייהנו האורחות מקפה ומאפה שמרים חם וטרי בלובי, בערב יתענגו בארוחת ערב עשירה עם מגוון מנות שף ויסיימו את היום בחוויית ג'קוזי לילי לאור נרות עם תותים ושמפנייה.

את הבוקר שלמחרת פותחים עם ארוחת בוקר עשירה ושייק טרי לניקוי רעלים.

ב-10:00 תתקיים סדנה מיוחדת לניהול אולטימטיבי של הזמן האישי של כל אחת "מי לקח את הזמן שלי?" הסדנה בהנחייתה של ד"ר מירב סקר, לסיום נופש מפנק, מעשיר ומהנה.

מחיר: 790 ₪ לאורחת בחדר זוגי.
אורחת שתזמין קבוצה של 10 אורחות תקבל 25% הנחה.
ובעבור קבוצה של 20 אורחות תקבל 50% הנחה.

בנוסף, ייהנו המשתתפות מ-20% הנחה על כל הזמנת טיפול נוסף של עיסוי/פדיקור

/ מניקור / שעוות / טיפול פנים בעת השהייה.

לפרטים נוספים והזמנה: www.rimonim.com / 6333*