מלון נחשולים פנינה אקזוטית בישראל

מי מאיתנו לא חולם לעלות על מטוס לצד השני של העולם, להשאיר את המטרדים והצרות מאחור ולנפוש באי אקזוטי מבודד וקסום. לשבור את השגרה ולקחת פסק זמן, ללא דרכון,ללא שעות נסיעה ארוכות, חוף נחשולים פנינה אקזוטית במרכז הארץ

מי מאיתנו לא חולם כך סתם באמצע העבודה לעלות על מטוס לצד השני של העולם, להשאיר את המטרדים והצרות מאחור ולנפוש באי אקזוטי מבודד וקסום.

נופש אקזוטי הוא האלטרנטיבה האידיאלית לחופשה עבור אלה שכבר ראו הכול ובקרו כמעט בכל העולם. חופשה אקזוטית ליעד מסתורי היא הפינוק האולטימטיבי. חולות לבנים, חופים שטופי שמש, מים כחולים וצלולים, מזג אוויר אידיאלי.

IMG_4475

הבעיה היא שלקחת חופשה כזאת ארוכה תמיד דורשת היערכויות ארוכות והתארגנויות, אני רוצה את החופשה כאן מהר בלי הרבה שעות טיסה ולא כזאת יקרה. מסתבר שלא צריך לעבור בנתב"ג יש בארצנו הקטנה והקסומה מספר פינות קסם מופלאות ולא צריך לצאת למסע חוצה עולם.

מלון נחשולים

אם אתם רוצים לשבור את השגרה ולקחת פסק זמן, ללא להציץ עם הדרכון עדיין בתוקף וללא שעות נסיעה ארוכות במרכז הארץ, ים התיכון, מסתתר לו בחן וביופי טבעי ופראי חוף נחשולים.

IMG_4482

אני מכירה את החוף מילדותי הרחוקה בעבר קראו לו חוף טנטורה, הנסיעות לחוף הים, היו חגיגה. אימי הייתה נוהגת לבשל יום לפני והכינה דברים מיוחדים לכריכים, אבי היה  מכין את הקרחוניות לצידנית ולמידנית. (לא נראה לי שהיום זה עדיין קיים) היינו קמים השכם בבוקר לנסיעה ארוכה  וההתרגשות הייתה מרובה. שנים ארוכות מאוד  עברו מאז הגעתי לאזור והיום כבר קוראים לו חוף נחשולים, ומלון בוטיק מסתתר לו באי קטן ואקזוטי על שפת הים עם חולות לבנים.

IMG_4553

מערכת היחסים שלי והניאנדרטלי עלתה על שרטון. הוא הציע שניסע להתבודד כניסיון אחרון ליישב ולסדר את המחלוקות. אני לא רציתי נסיעה ארוכה ובטח לא טיסה וכך מצאתי את מלון בוטיק נחשולים.

מלון בוטיק נחשולים – בתים קטנים בצבע לבן שפזורים לחופו של הים התיכון על רצועת חוף לבנה, למרגלות הכרמל. מפרץ טבעי, לגונות של מים צלולים, איים קטנים סמוכים אל קו החוף, בריכות רדודות וחול לבן כמו בגלויות של איי מיקונוס יון. אז זהו שזה כאן בישראל ורק 50 דקות מתל אביב.

רמת הציפיות הייתה נמוכה, מלונות בישראל יש סטנדרט וכמעט כולם נראים לי אותו דבר. הנסיעה למלון עברה בשקט מוחלט חיכינו להגיע ידענו שאם נתחיל את "השיחה" ברכב עוד יש סיכוי שנחפש את המחלף הקרוב להסתובב בחזרה.

IMG_6050

עם הגעתנו למלון התגלתה בפנינו פנינת קסם שעלתה מן הים. ונשמנו לרווחה. עוד נשימה לפני שנכנסים לקבלה וארשת הפנים שלנו השתנתה. צ'ק אין זריז ומהיר ואנו בדרכנו לחדר מסתכלים ימינה שמאלה בהשתהות ולא מאמינים שכל היופי הזה הוא כאן בישראל – היה או חלמנו חלום?

החדרים                                                                                                                                                                           חדרי בוטיק מפוארים ומרווחים בגודלם, לא עוד קופסת שימורים! חדרי הסוויטות מסוגננים בצבעים טבעיים, לבן, כחול ותכלת עם נגיעות מהים. כוללים מסך לד 46, מכונת אספרסו חדישה עם כל הפינוקים המדויקים לשעת ערביים מול הים, מיטת קינג סייז חדר אמבטיה מפנק עם קיר זכוכית שלאורכו תלוי וילון לבן ואם ממש מתחשק לך אתה מסיט את הוילון פותח את דלת המרפסת וצופה לים בזמן האמבטיה. – ברור לכם שלא וויתרתי על הרעיון לאור נרות. רמת הציפיות שלי מהחופשה הקצרה עלתה – אני מחייכת חיוך מלא ואומרת בקול רם : " לא יכול להיות?!  וזה כאן בישראל"

108569

מרפסת דק עץ ועליו מונח ריהוט גן יוקרתי, מיטת שיזוף מפנקת. וגולת הכותרת: הבריכה צמודה המזמינה אותך טבול בתוכה ולבהות בים הכחול כמעט לגעת בשמיים המתמזגים עם הים. המלון מספק שקט ושלווה, הצלחנו לשמוע את המחשבות אחד של השנייה.

IMG_4524

גיליתי שהשימוש בסוויטות עם הבריכה מוגבל לזוגות בלבד כך שהשקט נשמר לאורך כל היום ואני התחלתי לדאוג שאני והניאנדרטלי לא נרעיש עם השיחות והוויכוחים, כמו שהגיעה כך גם  חלפה לה המחשבה,  השקט והים  משרים עלייך אווירה  שלווה ורמת הדציבלים בגרונך יורדת באופן אוטומט.

IMG_4322

באורך פלא (או לא)  אני והניאנדרטלי ידענו את תפקידו של כל אחד ואחת הוא הכין אספרסו, אני את העוגה, החלפתי לבגד ים, יצאנו אל הדק בתקווה ליהנות מהשמש, והתחלנו לשוחח. השיחות קלחו ולא שמנו לב לשעון, מלון בוטיק נחשולים הוא הטיפול הזוגי המושלם.

IMG_5988

מלון בוטיק נחשולים עם העיצוב המיוחד מזכיר לי אי ביון או יותר נכון את מיקונוס.

IMG_6104

הוא המקום האידיאלי לחופשה בארץ. המדשאות הרחבות ידיים, צמחייה מטופחת  עם פינות הנוי והערסלים מפנקים מול החוף היפה ביותר בישראל. הוא מספק חוויה של אי אקזוטי אי שם בקצה העולם עם נוף פראי ולגונה מהפנטת.

IMG_5957

אם רוצים לשבור שגרה ונופש ביעד אקזוטי מלון בוטיק נחשולים הוא הדבר שאתם צריכים. בין אם אתם מחפשים חופשה זוגית שקטה או מלאה באטרקציות ימיות אין צורך להמתין שעתיים בנתב"ג.

מלון חוף נחשולים – 04-6399533, http://www.nahsholim.co.il/

IMG_4604