מלאכים באופק/ מרב זקס- פורטל

מה שמתחיל כסיפור סטנדרטי על חיי נישואים ומשפחה, מתגלגל אט אט לגילויים מפתיעים על חייה של ענבל. ענבל, הנשואה לנדב ואם לשני ילדים, חברת קיבוץ לשעבר, חיה את חייה בתחושה שמשהו חייב להשתנות…
העבר וההווה מתערבבים בספר ומייצרים קולאז' של החיים.

20160604_180020~2

ספר הביכורים של מרב זקס- פורטל לוקח אותנו לחשבון נפש ולמסע פנימי של אישה – ילדה, המגלה לקורא רבדים רבדים בחייה של גיבורת הספר- ענבל.

מה שמתחיל כסיפור סטנדרטי על חיי נישואים ומשפחה, מתגלגל אט אט לגילויים מפתיעים על חייה של ענבל.
ענבל, הנשואה לנדב ואם לשני ילדים, חברת קיבוץ לשעבר, חיה את חייה בתחושה שמשהו חייב להשתנות…
העבר וההווה מתערבבים בספר ומייצרים קולאז' של החיים.

דרך עברה עוד כילדה בקיבוץ, אנו לומדים להכיר את דמותה המורכבת של ענבל . אנו פוגשים את ענבל, הילדה עם החלומות, הפחדים והדמיון.

ענבל נוסעת עם הוריה לשליחות בארה"ב, שליחות שתכליתה היתה בהחלט שונה ממה שהיא ואביה חשבו…שם היא מגלה לראשונה על הרומן של אימה.

כשחזרה לקיבוץ , ענבל הנערה הכירה את ישי, שיהפוך להיות אהבתה הראשונה ואב לילדה הבכור, שאותו איבדה עוד בטרם היא עצמה בגרה.

בעקבות האובדן הקשה, רגשות האשמה והפחד, ענבל פוגשת את לילי, מלכת השלג האנגליה, אשר מכירה לה עולם חדש של אהבה והתנסויות מיניות, המטלטלות את עולמה של ענבל.

עוד בטרם היא הצליחה להתאושש מחזרתה של לילי לאנגליה, ענבל פוגשת את נדב, הבחור המסודר המביית אותה חזרה והיא מקימה איתו משפחה והיא הופכת להיות אמא לתאומים.

האם ענבל בנויה לנישואים אלו?

מוזמנים לקרוא את הספר ולגלות עוד ועוד פיסות מחייה של הגיבורה שלנו, שאולי משקפת עבורנו חלק מעצמנו…

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)